LCD televizorius

  LCD televizorius

  Puikus dizainas, įspūdinga kokybė.

  Stilius ir kokybė užtikrina tobulą mėgavimąsi. Šis plokščias TV, kuriame įrengtas „Full HD“ 1080p ekranas, „Pixel Plus HD“ variklis ir kuriame skamba fantastiškas nematomas garsas, yra pažangus puikaus dizaino ir įspūdingos kokybės derinys. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Puikus dizainas, įspūdinga kokybė.

 • „Pixel Plus HD“ – geriau perteikiamos detalės, gylis ir aiškumas

  „Pixel Plus HD“ – geriau perteikiamos detalės, gylis ir aiškumas

  „Pixel Plus HD“ yra vaizdo apdorojimas technologija, suteikianti galimybę matyti gyvą, natūralų ir tikrovišką rodomą turinį. Rezultatas – itin gyvenimiškas vaizdas, pasižymintis neįtikėtinu detalumu ir gyliu iš bet kurio HD šaltinio.

 • „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ ekranas turi plačiaformatę 1920 x 1080p raišką. Tai aukščiausia HD šaltinio raiška su geriausia įmanoma vaizdo kokybe. Jis orientuotas į ateitį, nes palaiko 1080p signalus iš visų šaltinių, įskaitant pačius naujausius, tokius kaip „Blu-ray“ ir modernios HD žaidimų konsolės. Signalų apdorojimas yra pagerintas, kad palaikytų šią kur kas aukštesnę signalo kokybę ir raišką. Jis sukuria puikų, nemirgantį progresinio skenavimo vaizdą, kuris yra neįtikėtinai šviesus ir spalvotas.

 • 28,9 milijardo spalvų nuostabiems natūraliems vaizdams

  28,9 milijardo spalvų nuostabiems natūraliems vaizdams

  Gyvi ir natūralūs vaizdai dėl pažangiausio spalvų apdorojimo. 3 spalvų kanalai (RGB) yra optimizuoti bendrai 28,9 milijardo spalvų apdorojimo galiai. Pažangūs algoritmai aptinka subtiliausius spalvų šešėlius, odos spalvos tonus ir sukuria geriausias įmanomas spalvas.

 • Ypatinga pramoga mėgaujantis garsu iš unikalių nematomų garsiakalbių

  Ypatinga pramoga mėgaujantis garsu iš unikalių nematomų garsiakalbių

  Nematoma garso sistema puikiai susilieja su korpuso dizainu. Tai suteikia aiškų erdvinį garsą, praturtinantį žiūrėjimo patirtį.

 • Mėgaukitės nuotraukomis ir muzika per USB

  Mėgaukitės nuotraukomis ir muzika per USB

  USB sąsaja suteikia prieigą prie jpeg formato nuotraukų ir mp3 muzikos naudojantis dauguma USB atmintinių (USB atminties klasės prietaisai). Įjunkite USB į televizoriaus šone esančią angą ir pasiekite visą multimedijos turinį, naudodamiesi paprasta ekrano turinio naršykle. Dabar galite žiūrėti ir dalintis vaizdo įrašais, nuotraukomis ir muzika.

 • Dinaminio kontrasto santykis 30000:1 – neįtikėtino sodrumo juodos detalės

  Norite plokščio LCD ekrano, perteikiančio itin kontrastingą, ryškų vaizdą. „Philips“ pažangi vaizdo apdorojimo, unikalaus ypatingo pritemdymo ir foninio apšvietimo stiprinimo technologija užtikrina ryškų vaizdą. Dinaminis kontrastingumas padidina kontrastą, suteikia tobulą juodos spalvos lygį ir tiksliai perteikia tamsius šešėlius ir spalvas. Matysite šviesius, tikroviškus, itin kontrastingus ir ryškių spalvų vaizdus.

 • Integruotas skaitmeninis imtuvas leidžia priimti DVB-T transliacijas

  Integruotas skaitmeninis DVB-T imtuvas leidžia priimti skaitmeninės antžeminės televizijos transliacijas be papildomo imtuvo. Mėgaukitės kokybiška televizija be papildomos painiavos.

 • „Virtual Dolby Digital“ leidžia mėgautis natūraliu garsu

  „Virtual Dolby Digital“ yra apdorojimo technologija, pagerinanti erdvinio garso efektus. Ji leidžia mėgautis „Dolby Pro Logic“ pojūčiais be papildomų galinių garsiakalbių. Būsite visiškai pasinėrę į televizoriaus žiūrėjimą.

 • 4 HDMI įvestys užtikrina skaitmeninį HD ryšį vienu laidu

  HDMI leis perteikti nesuglaudintą skaitmeninį RGB signalą iš šaltinio į ekraną, kad vaizdo kokybė būtų ideali. HDMI sumaniai suderina aukščiausią išvesties raišką su šaltinio įrenginiu. HDMI įvestis yra visiškai suderinama su ankstesniais DVI šaltiniais, bet dar turi ir skaitmeninį garsą. HDMI naudojama HDCP apsauga nuo kopijavimo. 3 HDMI įvestys gale ir 1 HDMI įvestis televizoriaus šone leidžia prijungti keletą HD šaltinių, pavyzdžiui, HD imtuvą, „Blu-ray“ grotuvą ir žaidimų konsolę arba skaitmeninį vaizdo kamerą. Jūsų televizorius visiškai paruoštas ateities HD įrenginiams.

 • „EasyLink“: lengva valdyti televizorių ir prijungtus įrenginius su HDMI CEC

  „EasyLink“ naudoja HDMI CEC pramoninį standartinį protokolą, kad funkcijos būtų padalintos tarp prijungtų įrenginių ir televizoriaus. Su „EasyLink“ prireiks tik vieno nuotolinio valdymo pulto, kad galėtumėte valdyti pagrindines televizoriaus ir prijungtų įrenginių funkcijas. „EasyLink“ naudoja standartinį HDMI laidą, kad perduotų sistemos komandas. Veikia su visais elektroniniais įrenginiais, kuriuose yra HDMI CEC.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti