6000 series

„Smart LED TV“

  6000 series

  „Smart LED TV“

  Dalyvaukite veiksme

  Pasinerkite į turinio pasaulį naudodami „Philips 42PFL6007 3D Smart LED“ televizorių. Mėgaukitės „Full HD“ LED vaizdais, neribotomis „Smart TV Plus“ galimybėmis ir tikroviškus vaizdus atkuriančia „Ambilight“ technologija. Būkite veiksmo sukūryje naudodami pačią patogiausią 3D technologiją! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

6000 series „Smart LED TV“

107 cm (42 in), „Easy 3D“, DVB-T/C 42PFL6007H/12 Surasti panašius produktus

Dalyvaukite veiksme

Mėgaukitės 3D ir „Smart TV“ su „Ambilight“

 • Integruotas „Wi-Fi“, kad galėtumėte naudoti „Smart TV“ belaidžiu būdu

  Naudodami „Philips“ televizoriuje integruotą „Wi-Fi“ ir „Smart TV“, turinio pasaulį galite pasiekti būdami namie, belaidžiu būdu.

 • Didžiulis interneto programų, video įrašų nuomos ir internetinės televizijos pasirinkimas

  Didžiulis interneto programų, video įrašų nuomos ir internetinės televizijos pasirinkimas

  Su „Net TV“ siųskitės filmus tiesiai į savo televizorių iš internetinių filmų nuomos parduotuvių, žiūrėkite mėgstamiausius televizijos kanalus internete ir mėgaukitės gausiu internetinių programų pasirinkimu. Be to, galite naršyti atvirame internete.

 • Valdykite savo televizorių išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar klaviatūra

  Valdykite savo televizorių išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar klaviatūra

  Valdyti savo televizorių pačiu lengviausiu ir patogiausiu būdu. Tiesiog prijunkite belaidę klaviatūrą arba „Smart TV“ valdykite išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

 • Raskite, suplanuokite, įrašykite* ir pristabdykite televizijos laidas

  Raskite, suplanuokite, įrašykite* ir pristabdykite televizijos laidas

  Įrašykite tiesioginę skaitmeninę televiziją į prie „Philips“ televizoriaus prijungtą USB arba pristabdykite turinį, kai tik norėsite padaryti pertraukėlę, kad galėtumėte bet kada jį pažiūrėti toliau. Naudokite elektroninį programų gidą mėgstamiausioms programoms rasti ir paprastai suplanuokite mėgstamiausių programų įrašus. Dabar galite programuoti televiziją pagal savo gyvenimo ritmą.

 • Su „Wi-Fi Smart Screen“* televizorių galėsite žiūrėti bet kurioje namų vietoje

  Su „Wi-Fi Smart Screen“* televizorių galėsite žiūrėti bet kurioje namų vietoje

  Jei pasitelksite „Wi-Fi Smart Screen“*, daugiau nebūsite pririšti prie sofos ir skaitmeninės TV transliacijas galėsite žiūrėti bet kurioje namų vietoje. Tiesiog atsisiųskite programą „Philips MyRemote“, savo televizoriuje rodomą programą perkelkite į „iPad“ ir žiūrėkite toliau. Be to, iš savo įrenginių į didelį ekraną galite perkelti nuotraukas, vaizdo įrašus ar muziką. Tai tikra žiūrėjimo laisvė!

 • Šoninė „Ambilight Spectra 2“ technologija sustiprina žiūrėjimo potyrius

  Šoninė „Ambilight Spectra 2“ technologija sustiprina žiūrėjimo potyrius

  Mėgaukitės naujos kokybės vaizdais naudodamiesi „Ambilight Spectra 2“. Ši patentuota „Philips“ technologija dar labiau išplečia ekraną projektuodama iš 2 ekrano galo pusių sklindančią šviesą į šalia esančią sieną. „Ambilight“ šviesos spalvas ir ryškumą automatiškai suderina su vaizdu. Dėl šios prisitaikymo prie sienos funkcijos šviesos spalva puiki, nepaisant jūsų sienos spalvos.

 • „Easy 3D Clarity 700“ patogiai 3D filmų peržiūrai

  „Easy 3D Clarity 700“ patogiai 3D filmų peržiūrai

  „Easy 3D Clarity 700“ yra patogiausia žiūrėti 3D technologija. Pasyvioji 3D technologija užtikrina ilgas mėgavimosi valandas per „Philips“ televizorių žiūrint nepriekaištingus 3D vaizdus be šešėlių. 3D akiniai yra stilingi ir lengvi, jiems nereikia baterijų. Galite netgi konvertuoti bet kokį 2D turinį į ryškų ir nepriekaištingą 3D turinį!

 • Vienu mygtuko paspaudimu 2D turinį konvertuokite į idealų 3D turinį

  Vienu mygtuko paspaudimu 2D turinį konvertuokite į idealų 3D turinį

  Žiūrėkite visus savo kolekcijos filmus ryškiai ir nepriekaištingai, 3D formatu – net ir nespalvotus klasikinius filmus. „Philips“ suteikia galimybę vienu mygtuko paspaudimu tiesiogiai konvertuoti bet kokį 2D turinį. Naudojant šią funkciją subtitrų gylis išlieka pastovus ir išvengiama klaidų, pvz., fono perkėlimo į pirmą planą.

 • Unikalus 3D gylio reguliavimas, kad 3D vaizdus žiūrėtumėte taip, kaip norite

  Unikalus 3D gylio reguliavimas, kad 3D vaizdus žiūrėtumėte taip, kaip norite

  Kiekvienas skirtingai suvokia 3D. Štai kodėl „Philips“ suteikia galimybę reguliuoti 3D gylį taip, kaip norite. Unikalus 3D gylio reguliavimas leidžia pasirinkti tokį vaizdo gylį, koks labiausiai atitinka rodomą turinį ir jūsų nuostatas. Be to, tinkamai sureguliuotas vaizdas mažiau vargina akis. Dabar galite nevaržomi mėgautis 3D potyriais.

 • 400 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) – neįtikėtinas judesio ryškumas

  400 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) – neįtikėtinas judesio ryškumas

  400 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) sukuria ypatingą judesio ryškumą, todėl vaizdai yra aiškūs net greito veiksmo filmuose. Naujasis „Philips“ PMR standartas turi puikų greičiausio ekrano atnaujinimo dažnio, „HD Natural Motion“ ir unikalios apdorojimo formulės derinį, todėl judesio ryškumas yra nepriekaištingas.

 • Savo televizoriuje naudokitės „Skype™“ balso ir vaizdo skambučių funkcija

  Savo televizoriuje naudokitės „Skype™“ balso ir vaizdo skambučių funkcija

  Atraskite naują skambinimo dimensiją ir dalykitės įspūdžiais su jums svarbiais žmonėmis, kad ir kur jie būtų. Televizoriuje naudodami „Skype™“ balso ir vaizdo skambučių funkciją, skambinkite iš savo svetainės. Tiesiog prie televizoriaus prijunkite papildomą „Philips“ televizoriaus kamerą (PTA317/00) ir patogiai įsitaisę ant sofos mėgaukitės HD vaizdo ir puikia garso kokybe.

 • Unikalus dviem žaidėjams skirtas žaidimo visame ekrane režimas 2D žaidimams

  Unikalus dviem žaidėjams skirtas žaidimo visame ekrane režimas 2D žaidimams

  Su „Philips“ dviejų žaidėjų žaidimo viename ekrane akiniais (PTA436/00) jūsų televizorius gali suteikti išskirtinę galimybę dviem žaidėjams žaisti visame ekrane. Dviejų žaidėjų 2D žaidimuose kiekvienas žaidėjas paprastai mato savo žaidimą pusėje ekrano. Dabar, panaudojus 3D technologiją, kiekvienas žaidėjas tuo pačiu metu gali mėgautis 2D žaidimu visame ekrane.

 • „Full HD“ TV su „Pixel Precise HD“ matysite detales veiksme

  „Pixel Precise HD“ sukurtas pagal apdovanojimą pelniusį „Pixel Plus“. Jis pakelia aukštos raiškos vaizdą į aukštesnį lygį su 4 trilijonais spalvų. „Super Resolution“ ir „Pixel Precise HD“ – geriausias „HD TV“ vaizdas žiūrint vaizdo įrašus internete arba geros kokybės „Blu-ray“ filmus.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

 • „Net TV“: apsilankykite www.philips.com/smarttv ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas.
 • USB įrašymas tik skaitmeniniams kanalams iš TV IP bazių elektroninio programų gido (gali būti šalies ir kanalo apribojimai), įrašymai gali būti ribojami transliacijos kopijų apsauga (CI+). Reikalingas interneto ryšys.
 • „WiFi Smart Screen“ bus galima gauti 2012 m. rudenį per programinės įrangos atnaujinimą
 • „DivX Certified®“ patvirtinta leisti „DivX®“ vaizdo įrašams iki HD 1080p, įskaitant aukščiausios kokybės turinį.
 • „Skype“ kamera parduodama atskirai
 • Tėvai turi stebėti 3D formatą žiūrinčius vaikus ir įsitikinti, kad jie nepatiria jokio pirmiau minėto diskomforto. 3D nerekomenduojama žiūrėti mažesniems kaip 6 metų vaikams, kadangi jų regėjimo sistema dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • 8 dienų EPG, paslauga galima ne visose šalyse

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti