LCD televizorius

  LCD televizorius

  Mėgaukitės šviesesniais pojūčiais.

  Pasinerkite į įtraukiantį „Ambilight“ pojūčių pasaulį. Šiame plokščiaekraniame televizoriuje su „Full HD“ 1080p ekranu ir „Pixel Plus 3HD“ įdiegta natūralius judesius užtikrinanti technologija „HD Natural Motion“, jaudinantis „Invisible sound“ garsas ir „Ambilight“ – paverskite būsimus pojūčius šviesesniais. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LCD televizorius

107 cm (42 in), integruotas skaitmeninis 42PFL7633D/12 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės šviesesniais pojūčiais.

 • „Ambilight“ savo atmosferą kuriančia šviesa pagerina žiūrėjimo kokybę

  „Ambilight“ savo atmosferą kuriančia šviesa pagerina žiūrėjimo kokybę

  „Ambilight“ sistema pagerina bendrą žiūrėjimo kokybę pagal aplinkos apšvietimą pakoreguodama ekrano spalvų ir apšvietimo intensyvumą. Ji suteikia galimybę mėgautis naujais pojūčiais visiškai įtraukdama jus į žiūrimą turinį. Ji sukuria tinkamą atmosferą, leidžia geriau atsipalaiduoti žiūrint ir pagerina vaizdo detalių perteikimą, kontrastingumą bei spalvas. „Ambilight“ automatiškai ir nepriklausomai pritaiko spalvas pagal besikeičiantį turinį ekrane.

 • „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ ekranas turi plačiaformatę 1920 x 1080p raišką. Tai aukščiausia HD šaltinio raiška su geriausia įmanoma vaizdo kokybe. Jis orientuotas į ateitį, nes palaiko 1080p signalus iš visų šaltinių, įskaitant pačius naujausius, tokius kaip „Blu-ray“ ir modernios HD žaidimų konsolės. Signalų apdorojimas yra pagerintas, kad palaikytų šią kur kas aukštesnę signalo kokybę ir raišką. Jis sukuria puikų, nemirgantį progresinio skenavimo vaizdą, kuris yra neįtikėtinai šviesus ir spalvotas.

 • „HD Natural Motion“ užtikrina itin sklandžius judesius „Full HD“ filmuose

  „HD Natural Motion“ užtikrina itin sklandžius judesius „Full HD“ filmuose

  „Philips“ sukūrė „HD Natural Motion“, kad sumažintų virpėjimo efektą, kuris pastebimas žiūrint kino filmus. Apdovanojimus pelnęs algoritmas įvertina vaizdo judesius ir koreguoja judesio virpėjimą tiek televizijos transliacijose, tiek įrašytuose filmuose (pvz., DVD ir „Blu-ray Disc“). Sklandžiai perteikiamas vaizdas ir puikus ryškumas – žiūrėkite mėgaudamiesi.

 • Ypatinga pramoga mėgaujantis garsu iš unikalių nematomų garsiakalbių

  Ypatinga pramoga mėgaujantis garsu iš unikalių nematomų garsiakalbių

  Nematoma garso sistema puikiai susilieja su korpuso dizainu. Tai suteikia aiškų erdvinį garsą, praturtinantį žiūrėjimo patirtį.

 • Mėgaukitės nuotraukomis ir muzika per USB

  Mėgaukitės nuotraukomis ir muzika per USB

  USB sąsaja suteikia prieigą prie jpeg formato nuotraukų ir mp3 muzikos naudojantis dauguma USB atmintinių (USB atminties klasės prietaisai). Įjunkite USB į televizoriaus šone esančią angą ir pasiekite visą multimedijos turinį, naudodamiesi paprasta ekrano turinio naršykle. Dabar galite žiūrėti ir dalintis vaizdo įrašais, nuotraukomis ir muzika.

 • „Pixel Plus 3 HD“ ypač ryškiems ir aiškiems vaizdams

  „Pixel Plus 3 HD“ technologija aukštos raiškos ekranuose užtikrina unikalų tobulo ryškumo, natūralių detalių, gyvų spalvų ir sklandaus veiksmo derinį visoms HD savybėms, standartiniams TV signalams ir multimedijos turiniui. Kiekvienas įeinančio vaizdo pikselis yra pagerinamas, kad geriau atitiktų šalia jo esančius pikselius; taip gaunamas tikroviškesnis vaizdas. Aptinkami ir sumažinami artefaktai ir triukšmai iš visų šaltinių – nuo multimedijos iki standartinės televizijos bei suglaudinto HD signalo – taip užtikrinamas aiškus ir ryškus vaizdas.

 • Dinaminio kontrasto santykis 30000:1 – neįtikėtino sodrumo juodos detalės

  Norite plokščio LCD ekrano, perteikiančio itin kontrastingą, ryškų vaizdą. „Philips“ pažangi vaizdo apdorojimo, unikalaus ypatingo pritemdymo ir foninio apšvietimo stiprinimo technologija užtikrina ryškų vaizdą. Dinaminis kontrastingumas padidina kontrastą, suteikia tobulą juodos spalvos lygį ir tiksliai perteikia tamsius šešėlius ir spalvas. Matysite šviesius, tikroviškus, itin kontrastingus ir ryškių spalvų vaizdus.

 • Integruotas skaitmeninis imtuvas leidžia priimti DVB-T transliacijas

  Integruotas skaitmeninis DVB-T imtuvas leidžia priimti skaitmeninės antžeminės televizijos transliacijas be papildomo imtuvo. Mėgaukitės kokybiška televizija be papildomos painiavos.

 • Integruoti garsiakalbiai su wOOx sodriems ir galingiems žemiesiems dažniams

  „wOOx“ technologija sukuria puikų bosų skambesį išskirdama ir sustiprindama žemuosius dažnius – taip pagerinamas bosų ir viso garso perteikimas.

 • 4 HDMI įvestys užtikrina skaitmeninį HD ryšį vienu laidu

  HDMI leis perteikti nesuglaudintą skaitmeninį RGB signalą iš šaltinio į ekraną, kad vaizdo kokybė būtų ideali. HDMI sumaniai suderina aukščiausią išvesties raišką su šaltinio įrenginiu. HDMI įvestis yra visiškai suderinama su ankstesniais DVI šaltiniais, bet dar turi ir skaitmeninį garsą. HDMI naudojama HDCP apsauga nuo kopijavimo. 3 HDMI įvestys gale ir 1 HDMI įvestis televizoriaus šone leidžia prijungti keletą HD šaltinių, pavyzdžiui, HD imtuvą, „Blu-ray“ grotuvą ir žaidimų konsolę arba skaitmeninį vaizdo kamerą. Jūsų televizorius visiškai paruoštas ateities HD įrenginiams.

 • „EasyLink“: lengva valdyti televizorių ir prijungtus įrenginius su HDMI CEC

  „EasyLink“ naudoja HDMI CEC pramoninį standartinį protokolą, kad funkcijos būtų padalintos tarp prijungtų įrenginių ir televizoriaus. Su „EasyLink“ prireiks tik vieno nuotolinio valdymo pulto, kad galėtumėte valdyti pagrindines televizoriaus ir prijungtų įrenginių funkcijas. „EasyLink“ naudoja standartinį HDMI laidą, kad perduotų sistemos komandas. Veikia su visais elektroniniais įrenginiais, kuriuose yra HDMI CEC.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti