LCD televizorius

  LCD televizorius

  Dalyvaukite veiksme

  Išmėginkite pažangiausias technologijas žiūrėdami ypač ploną „Philips“ televizorių, kuris panašus į paveikslą ant sienos. LED vaizdas ir „Ambilight“ technologija visada leis jaustis veiksmo dalimi. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LCD televizorius

107 cm (42 in), „Full HD 1080p“, Skaitmeninis televizorius 42PFL7685H/12 Surasti panašius produktus

Dalyvaukite veiksme

su „Ambilight“ ir ypač plono korpuso dizainu

 • „Ambilight Spectra 2" praturtina žiūrėjimo patirtį

  „Ambilight Spectra 2" praturtina žiūrėjimo patirtį

  Perkelkite savo žiūrėjimo patirtį į aukštesnę dimensiją su „Ambilight Spectra 2". Ši patentuota „Philips“ technologija padidina ekraną projektuojant šviesos sklidimą 2 televizoriaus pusėse - nuo ekrano galo į supančios sienos pusę. „Ambilight“ automatiškai pritaiko spalvą ir šviesos ryškumą pagal vaizdą ir sukuria įtraukiant žiūrėjimo potyrį. Prisitaikymo prie sienos funkcija užtikrina, kad šviesos spalva visada atitinka vaizdą, nepaisant jūsų sienų spalvos. „Ambilight Spectra 2“ filmai išties atgyja!

 • Nuostabūs LED vaizdai ir nedidelės energijos sąnaudos

  Nuostabūs LED vaizdai ir nedidelės energijos sąnaudos

  LED apšvietimo technologija yra šiuo metu pažangiausia. Šiame televizoriuje dera patrauklus minimalistinis dizainas su puikia vaizdų kokybe ir mažiausiu savo kategorijoje energijos suvartojimu. Dar vienas privalumas gamtai yra tas, kad LED apšvietimo technologijos sudėtyje nėra pavojingų medžiagų. Su LED apšvietimu, galite mėgautis mažesniu energijos suvartojimu, didesniu ryškumu, neįtikėtinu kontrastu, aiškumu ir gyvybingomis spalvomis.

 • „Perfect Natural Motion“ – ypač sklandus „Full HD“ filmų veiksmas

  „Perfect Natural Motion“ – ypač sklandus „Full HD“ filmų veiksmas

  Mėgaukitės judesiu be jokio vibravimo. „Perfect Natural Motion“ įvertina judesį vaizde ir pataiso vibruojančius judesius transliuojamame ar įrašytame filme (įskaitant 1080p filmus ir 24p „Blu-ray True Cinema“ ir DVD), todėl vaizdai yra sklandesni, lygesni ir žymiai ryškesni. Mėgaukitės veiksmo kokybe, pranokstančia kino teatro kokybę!

 • DLNA kompiuterio tinklo sąsaja kompiuterio ir namų tinklo turiniui naršyti

  DLNA kompiuterio tinklo sąsaja kompiuterio ir namų tinklo turiniui naršyti

  DLNA kompiuterio tinklo sąsaja leidžia lengvai pasiekti vaizdo įrašus, nuotraukas ir muziką iš kompiuterio ar namų tinklo naudojant televizoriaus nuotolinio valdymo pultą. Prijungę televizorių prie namų tinklo, galėsite pasiekti turinį iš visų DLNA sertifikuotų įrenginių. Naršykite savo kompiuterio multimedijos kolekciją per televizorių tiesiog paspaudę mygtuką.

 • Populiariausios internetinės „Net TV“ paslaugos „Philips Net TV“ televizoriuje

  Populiariausios internetinės „Net TV“ paslaugos „Philips Net TV“ televizoriuje

  Išbandykite internetines paslaugas su „Philips Net TV“. Mėgaukitės filmais, vaizdais, informaciniu-pramoginiu ir kitu turiniu internete tiesiai savo televizoriuje bet kuriuo metu. Paprasčiausiai prijunkite savo namų kino teatro sistemą tiesiai prie savo namų tinklo per eterneto jungtį ir naršykite bei pasirinkite, ką norite žiūrėti, naudodamiesi nuotolinio valdymo pultu. „Philips“ meniu leidžia prisijungti prie populiarių „Net TV“ paslaugų jūsų televizoriaus ekrane. Be to, su DLNA sertifikuotu kompiuterio tinklu galite žiūrėti vaizdo įrašus ir pasiekti vaizdus, saugomus jūsų kompiuteryje, naudodami nuotolinio valdymo pultą.

 • „Full HD“ TV su „Pixel Precise HD“ matysite detales veiksme

  „Pixel Precise HD“ sukurtas apdovanojimą laimėjusio „Pixel Precise pagrindu“. Jis pakelia aukštos raiškos vaizdą į aukštesnį lygi su 4 trilijonais spalvų. „Super Resolution“ ir „Pixel Precise HD“ suteikia geriausią „HD TV“ vaizdą žiūrint vaizdo įrašus internete arba geros kokybės „Blu-ray“ filmus.

 • 100 Hz „Clear LCD“, 2 ms puiki judesio kokybė

  100 Hz „Clear LCD“ sukuria ypatingai ryškią judesio kokybę. „Double Frame Rate Insertion“ daugiau nei dvigubai padidina veiksmo atkūrimo aiškumą nei prastas LCD, todėl atsako laikas yra tik 2 milisekundės. Dabar galite mėgautis aiškiais vaizdais net ir žiūrėdami greitą veiksmą ekrane.

 • Pajauskite 24W RMS ir „Incredible Surround“ jėgą

  Pajauskite muzikos ritmo ir kino atmosferos jėgą. Galingi 24W RMS (2x12W RMS) stiprintuvai sukuria tikrovišką scenos garsą. „Incredible Surround“ leidžia patirti visą erdvę su gilesniu ir platesniu garsu. Tai suteikia aiškų erdvinį garsą, praturtinantį žiūrėjimo patirtį.

 • LED televizoriai iki 40 proc. efektyviau naudoja energiją nei įprasti LCD televizoriai

  Naujausią LED foninio apšvietimo technologiją naudojantys LED foninio apšvietimo televizoriai yra ekologiškesnis pasirinkimas. Jie yra ilgaamžiškesni ir naudoja kur kas mažiau energijos nei plazminiai ar įprastiniai LCD televizoriai. Kitaip nei CCFL foniniam apšvietimui, šviesos diodų gamyboje nenaudojamas gyvsidabris. Be to, „Philips“ televizoriaus konstrukcija karta iš kartos tobulėjo, todėl medžiagų panaudojimo efektyvumas ir mažesnės energijos sąnaudos buvo pasiektos neaukojant saugos ar gerovės. Tai geros naujienos jums šiandien – ir jūsų vaikams rytoj.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • 8 dienų EPG, paslauga galima ne visose šalyse
 • „Net TV“: apsilankykite www.philips.com/smarttv ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • Bendrasis energijos suvartojimas aktyviame režime matuojamas pagal IEC62087 pat. 2.
 • Metinis energijos kiekis apskaičiuojamas pagal bendrąjį energijos suvartojimą skaičiuojant 4 val. per dieną, 365 dienas per metus.
 • Šio televizoriaus tam tikrų detalių sudėtyje, kur technologijos nesiūlo jokių alternatyvų pagal galiojančios Pavojingų medžiagų direktyvos išimties sąlygas, yra švino.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti