LCD televizorius

  LCD televizorius

  Būkite veiksmo sūkuryje!

  Įdiegta stulbinama „Pixel Precise HD“ ir fantastiška „Invisible Sound“ technologija. Galite mėgautis filmais savo svetainėje. „Full HD“ 1080p ekranas ir itin plonas korpusas leis visada būti veiksmo dalimi. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LCD televizorius

107 cm (42 in), „Full HD 1080p“, Skaitmeninis televizorius 42PFL7864H/12 Surasti panašius produktus

Būkite veiksmo sūkuryje!

Plonas korpusas ir „Invisible Sound“ technologija

 • „Pixel Precise HD“ ypač ryškiems ir aiškiems vaizdams

  „Pixel Precise HD“ ypač ryškiems ir aiškiems vaizdams

  „Pixel Precise HD“ technologija sukurta apdovanojimus laimėjusios „Pixel Plus“ technologijos pagrindu. Ji perkelia vaizdo kokybę į naują lygmenį – naudojamos 4 trilijonai spalvų ir „HD Natural Motion“ technologija, kuri užtikrina sklandų judesių vaizdą ir ypatingą ryškumą. Dėl „Pixel Precise“ 100 Hz LCD technologijos šis LCD TV yra greičiausias 3 ms reakcijos laiko kategorijoje, užtikrinantis ypatingą judesių ryškumą žiūrint filmus ir sporto renginius.

 • „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ ekranas turi plačiaformatę 1920 x 1080p raišką. Tai aukščiausia HD šaltinio raiška su geriausia įmanoma vaizdo kokybe. Jis orientuotas į ateitį, nes palaiko 1080p signalus iš visų šaltinių, įskaitant pačius naujausius, tokius kaip „Blu-ray“ ir modernios HD žaidimų konsolės. Signalų apdorojimas yra pagerintas, kad palaikytų šią kur kas aukštesnę signalo kokybę ir raišką. Jis sukuria puikų, nemirgantį progresinio skenavimo vaizdą, kuris yra neįtikėtinai šviesus ir spalvotas.

 • „Perfect Natural Motion“ ypač sklandžiai atkuria „Full HD“ filmus

  „Perfect Natural Motion“ ypač sklandžiai atkuria „Full HD“ filmus

  Mėgaukitės judesiu be jokio vibravimo. „Perfect Natural Motion“ įvertina judesį vaizde ir pataiso vibruojančius judesius transliuojamame ar įrašytame filme (įskaitant 1080p filmus ir 24p „Blu-ray True Cinema“ ir DVD), todėl vaizdai yra sklandesni, lygesni ir žymiai ryškesni. Mėgaukitės veiksmo kokybe, pranokstančia kino teatro kokybę!

 • 100 Hz LCD, 3 ms reakcijos laikas ypatingam judesių ryškumui

  100 Hz LCD, 3 ms reakcijos laikas ypatingam judesių ryškumui

  100 Hz LCD užtikrina neįtikėtiną judesių ryškumą ir aiškų bei gyvą vaizdą net ekrane vykstant greitam veiksmui. Dvigubo dažnio kadro įterpimas veikia dideliu 100 Hz atnaujinimo dažniu. Jis padidina judesio atkūrimo ryškumą daugiau nei dukart, palyginti su įprastiniais LCD, ir užtikrina 3 milisekundžių reakcijos laiką (matuojant suvokiamą neryškaus krašto plotį; BEW). Ši unikali „Philips“ technologija perkelia LCD ekranų judesio ryškumą į nepaprastą lygį.

 • USB puikiam multimedijos atkūrimui

  USB puikiam multimedijos atkūrimui

  USB sąsaja suteikia prieigą prie jpeg formato nuotraukų, mp3 muzikos ir vaizdo įrašų, naudojantis dauguma USB atmintinių (USB atminties klasės prietaisai). Įjunkite USB į televizoriaus šone esančią angą ir pasiekite visą multimedijos turinį, naudodamiesi paprasta ekrano turinio naršykle. Dabar galite žiūrėti ir dalintis vaizdo įrašais, nuotraukomis ir muzika.

 • 2 x 12 W su BBE užtikrina skaidrų ir aiškų garsą

  BBE didelės raiškos garsas yra svarbiausia garso gerinimo technologija (licencijuota „BBE Sound“), kuri suteiks jums galimybę mėgautis natūralia muzika, raiškia kalba ir aiškiu vokalu.

 • 4 HDMI įvestys su „EasyLink“ užtikrins „Full HD“ jungtį

  „EasyLink“ naudoja HDMI CEC pramoninio standarto protokolą, kad būtų galima bendrai naudotis prijungtų įrenginių ir televizoriaus funkcijomis. Esant „EasyLink“ reikia tik vieno nuotolinio valdymo pulto, kad galėtumėte naudotis pagrindinėmis televizoriaus ir prijungtų įrenginių funkcijomis. HDMI leis perteikti nesuglaudintą skaitmeninį RGB signalą iš šaltinio į ekraną. HDMI naudojama HDCP apsauga nuo kopijavimo. Kadangi televizoriaus galinėje pusėje yra 3 HDMI įvestys ir dar 1 HDMI įvestis šone, galite prijungti keletą HD šaltinių, pvz., HD priedėlį, „Blu-ray“ grotuvą, žaidimų pultą ar skaitmeninę kamerą.

 • Pagalba diegiant ir prijungiant

  Tiesiog paspauskite pagrindinio ekrano mygtuką ir mėgaukitės intuityviu, paprastu ir aiškiu meniu. Šis meniu padeda prijungti įvairius įrenginius, pvz., priedėlį, TV ar DVD grotuvą. Daugiau jokios painiavos! Tik keli paspaudimai, ir galite atsisėsti, atsipalaiduoti ir mėgautis geru filmu. Be to, kad ir kokį įrenginį naudotumėte, garso ir vaizdo kokybė optimizuojama. Pagrindiniame meniu taip pat rodomi kiti, jums galbūt dar nežinomi, įdomūs veiksmai!

 • MPEG4 HDTV priėmimas iš DVB-T ir DVB-C imtuvo su CI+*

  HDTV leidžia žiūrėti televiziją geriausia įmanoma vaizdo ir garso kokybe, be papildomų imtuvų. Integruotas imtuvas, palaikantis antžeminius ir kabelinius DVB signalus tiek MPEG-2, tiek MPEG-4 formatu, perteiks jums didelės raiškos televizijos programas išskirtine kokybe. Be to, „Common Interface Plus“ sąsaja (CI+) leis mėgautis aukštos kokybės didelės raiškos turiniu tiesiai televizoriuje.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • DVB-T, palaikomas tik kai kuriose šalyse
 • DVB-C palaikomas kai kuriose šalyse ir tik kai kurių operatorių. Daugiausia naujausios informacijos pateikiama televizoriaus tipo plokštelėje.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti