LCD televizorius

  LCD televizorius

  Mėgaukitės filmais naktį

  Skirkite vakarą filmams. Mėgaukitės filmais savo svetainėje pasitelkę „Pixel Precise HD“ ir jaudinamą „Ambilight“ galią. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LCD televizorius

107 cm (42 in), „Full HD 1080p“, Skaitmeninis televizorius 42PFL8404H/12 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės filmais naktį

naudodami „Ambilight“

 • „Ambilight Spectra“ – žiūrėkite mėgaudamiesi

  „Ambilight Spectra“ – žiūrėkite mėgaudamiesi

  Mėgaukitės naujos kokybės vaizdais naudodamiesi „Ambilight Spectra“. Ši patentuota „Philips“ technologija dar labiau išplečia ekraną projektuodama iš ekrano galo sklindančią šviesą į šalia esančią sieną. „Ambilight“ automatiškai reguliuoja spalvas ir šviesumą pagal aplinkos apšvietimą ir suderina su vaizdu, todėl žiūrėti ypač malonu. Su „Ambilight Spectra“ filmai atrodo itin tikroviški!

 • „Pixel Precise HD“ ypač ryškiems ir aiškiems vaizdams

  „Pixel Precise HD“ ypač ryškiems ir aiškiems vaizdams

  „Pixel Precise HD“ technologija sukurta apdovanojimus laimėjusios „Pixel Plus“ technologijos pagrindu. Ji perkelia vaizdo kokybę į naują lygmenį – naudojamos 4 trilijonai spalvų ir „HD Natural Motion“ technologija, kuri užtikrina sklandų judesių vaizdą ir ypatingą ryškumą. Dėl „Pixel Precise“ 100 Hz LCD technologijos šis LCD TV yra greičiausias 3 ms reakcijos laiko kategorijoje, užtikrinantis ypatingą judesių ryškumą žiūrint filmus ir sporto renginius.

 • „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ ekranas turi plačiaformatę 1920 x 1080p raišką. Tai aukščiausia HD šaltinio raiška su geriausia įmanoma vaizdo kokybe. Jis orientuotas į ateitį, nes palaiko 1080p signalus iš visų šaltinių, įskaitant pačius naujausius, tokius kaip „Blu-ray“ ir modernios HD žaidimų konsolės. Signalų apdorojimas yra pagerintas, kad palaikytų šią kur kas aukštesnę signalo kokybę ir raišką. Jis sukuria puikų, nemirgantį progresinio skenavimo vaizdą, kuris yra neįtikėtinai šviesus ir spalvotas.

 • Populiariausios internetinės „Net TV“ paslaugos „Philips Net TV“ televizoriuje

  Populiariausios internetinės „Net TV“ paslaugos „Philips Net TV“ televizoriuje

  Išbandykite internetines paslaugas su „Philips Net TV“. Mėgaukitės filmais, vaizdais, informaciniu-pramoginiu ir kitu turiniu internete tiesiai savo televizoriuje bet kuriuo metu. Paprasčiausiai prijunkite savo namų kino teatro sistemą tiesiai prie savo namų tinklo per eterneto jungtį ir naršykite bei pasirinkite, ką norite žiūrėti, naudodamiesi nuotolinio valdymo pultu. „Philips“ meniu leidžia prisijungti prie populiarių „Net TV“ paslaugų jūsų televizoriaus ekrane. Be to, su DLNA sertifikuotu kompiuterio tinklu galite žiūrėti vaizdo įrašus ir pasiekti vaizdus, saugomus jūsų kompiuteryje, naudodami nuotolinio valdymo pultą.

 • 100 Hz LCD, 3 ms reakcijos laikas ypatingam judesių ryškumui

  100 Hz LCD, 3 ms reakcijos laikas ypatingam judesių ryškumui

  100 Hz LCD užtikrina neįtikėtiną judesių ryškumą ir aiškų bei gyvą vaizdą net ekrane vykstant greitam veiksmui. Dvigubo dažnio kadro įterpimas veikia dideliu 100 Hz atnaujinimo dažniu. Jis padidina judesio atkūrimo ryškumą daugiau nei dukart, palyginti su įprastiniais LCD, ir užtikrina 3 milisekundžių reakcijos laiką (matuojant suvokiamą neryškaus krašto plotį; BEW). Ši unikali „Philips“ technologija perkelia LCD ekranų judesio ryškumą į nepaprastą lygį.

 • 2 x10 W su „Incredible Surround“ sistema

  „Invisible Sound“ tipo sistema, puikiai deranti su korpuso dizainu. „Incredible Surround“ leidžia patirti visą erdvę su gilesniu ir platesniu garsu. Ši sistema atkuria aiškų erdvinį garsą, praturtinantį rodomus vaizdus.

 • Mėgaukitės dideliu žiniatinklio vaizdo įrašų pasirinkimu iš „YouTube“ ir kitų svetainių

  „Net TV“ suteikia jums didelį vaizdo įrašų pasirinkimą iš „YouTube“ ir kitų vaizdo įrašų svetainių. Vaizdo įrašai priderinami prie jūsų televizoriaus ekrano, todėl galite patogiai įsitaisę mėgautis interneto vaizdo įrašais optimalia kokybe.

 • DLNA kompiuterio tinklo sąsaja kompiuteryje laikomiems vaizdo įrašams žiūrėti

  DLNA kompiuterio tinklo sąsaja leidžia mėgautis kompiuteryje laikomais vaizdo įrašais, nuotraukomis ir muzika

 • MPEG4 HDTV priėmimas iš DVB-T ir DVB-C imtuvo su CI+*

  HDTV leidžia žiūrėti televiziją geriausia įmanoma vaizdo ir garso kokybe, be papildomų imtuvų. Integruotas imtuvas, palaikantis antžeminius ir kabelinius DVB signalus tiek MPEG-2, tiek MPEG-4 formatu, perteiks jums didelės raiškos televizijos programas išskirtine kokybe. Be to, „Common Interface Plus“ sąsaja (CI+) leis mėgautis aukštos kokybės didelės raiškos turiniu tiesiai televizoriuje.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • DVB-T, palaikomas tik kai kuriose šalyse
 • DVB-C palaikomas kai kuriose šalyse ir tik kai kurių operatorių. Daugiausia naujausios informacijos pateikiama televizoriaus tipo plokštelėje.
 • „Net TV“ paslauga priklauso nuo šalies ir naudojimo sąlygų.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti