Stalo lempa

  Stalo lempa

  Šviesus pasaulis, pilnas draugų

  „Philips Bollie“ nešiojamasis šviestuvas yra protingas LED šviestuvas, padedantis mažiesiems orientuotis naktį. Tvirtas, saugus rausvas korpusas yra švelnus ir suspaudžiamas. Pakreipkite norėdami įjungti, o padėję ant prijungimo stotelės galėsite įkrauti. Be BPA ir skirtas vaikams. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

myKidsRoom Stalo lempa

„Bollie“, rožinė, LED 445111916 Surasti panašius produktus

Šviesus pasaulis, pilnas draugų

 • Švelnus, mielas draugas

  Švelnus, mielas draugas

  Šis „Philips“ nešiojamasis šviestuvas yra beveik kaip tikras jūsų vaiko draugas. Dėl saugios LED technologijos ir švelnaus paviršiaus jis galės būti su jūsų mažyliu visą naktį.

 • Puiki naktinė lemputė

  Puiki naktinė lemputė

  Šis „Philips“ nešiojamasis šviestuvas budės prie jūsų vaiko, kai jis miega. Kai jį pažadins blogas sapnas, jis išvys savo mažąjį šviečiantį draugą, kuris prižiūri jį per naktį.

 • Saugus „Guidelight“

  Saugus „Guidelight“

  „Philips“ nešiojamasis šviestuvas yra protingas LED šviestuvas, prižiūrintis mažylius naktį.

 • Aukštos kokybės LED šviestuvas

  Aukštos kokybės LED šviestuvas

  Šioje „Philips“ lemputėje panaudota LED technologija yra unikalus „Philips“ sprendimas – įjungus ji akimirksniu skleidžia optimalią šviesą ir atskleidžia jūsų namuose ryškias spalvas.

 • Šiltai balta šviesa

  Šiltai balta šviesa

  Šviesa gali turėti skirtingas spalvines temperatūras, nurodomas kelvinais (K). Lemputės, kurių vertė kelvinais maža, skleidžia šiltą jaukesnę šviesą, o tos lemputės, kurių vertė kelvinais didesnė, šviečia šalta energijos suteikiančia šviesa. Šios „Philips“ lemputės šviečia šiltai balta šviesa ir sukuria jaukią atmosferą.

 • Vaikams

  Vaikams

  Šis „Philips“ vaikų kambario šviestuvas sukuria tokią aplinką, kuri skatina vaikus mėgautis tuo, kas jiems labiausiai patinka: tai linksmumas ir kūrybingumas! Be to, šis šviestuvas yra saugus jūsų vaikui: vėsus palietus, tvirtas ir naudojami netoksiški dažai.

 • Lengva įkrauti

  Lengva įkrauti

  Norėdami įkrauti, paprasčiausiai padėkite šią „Philips“ lempą ant pridedamo įkroviklio stovo ir paspauskite mygtuką įkrovimui pradėti.

 • Norėdami įjungti ir išjungti, pakreipkite į šonus

  Norėdami įjungti ir išjungti, pakreipkite į šonus

  Pakreipę šią „Philips“ lempą galite ją įjungti ir išjungti. Stebėtinai paprasta ir smagu.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti