3D itin plonas LED televizorius

  CI Plus

  3D itin plonas LED televizorius

  Tvirtai laikykite kukurūzų spragėsius

  Pramogaukite, mėgaudamiesi nuostabia „Philips“ 4308 serijos 3D LED televizoriaus LED vaizdų kokybe. Dėl naudojamos „Pixel Plus HD“ technologijos jūsų mėgstamas 3D turinys bus ypač tikroviškas. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

4000 series 3D itin plonas LED televizorius

117 cm (46 in), „3D Max“, DVB-T/C 46PFL4308H/12 Surasti panašius produktus

Tvirtai laikykite kukurūzų spragėsius

3D itin plonas LED televizorius suteiks daugiau adrenalino

 • „Pause TV“ ir USB įrašymas – galite pristabdyti ir įrašyti programas

  Norite padaryti pertraukėlę, o po to žiūrėti televizijos programą toliau? Pauzės funkcija reiškia, kad jums niekada nebereikės laukti (arba žiūrėti!) reklamų. Norite įsirašyti tiesioginę skaitmeninę televizijos transliaciją ir peržiūrėti ją patogiu laiku? Elektroniniame programų vedlyje raskite mėgstamas programas ir paprastai sudarykite įrašymo tvarkaraštį. Paprasčiausiai prijungus USB standųjį diską prie televizorius, transliacija bus išsaugota ir ją galėsite peržiūrėti vėliau.

 • 200 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) aiškiam judesio ryškumui

  Kad vaizdo judesys atrodytų tikslus, sklandus ir natūralus, „Philips“ sukūrė PMR – savo standartą judančio vaizdo ryškumui matuoti. „Perfect Motion Rate“ yra bendras mūsų unikalaus vaizdo apdorojimo, kadrų per sekundę skaičiaus ir kiekvieno kadro atnaujinimo dažnio, tobulų pritemdymo galimybių ir foninio apšvietimo technologijų rezultatas. Didesnis PMR skaičius atitinka didesnį kontrastingumą ir aiškesnius judesius, o jums tai reiškia puikios kokybės vaizdą.

 • „3D Max“ – maksimali 3D vaizdo skiriamoji geba žiūrint „Full HD“ vaizdus

  „3D Max“ – maksimali 3D vaizdo skiriamoji geba žiūrint „Full HD“ vaizdus

  Naudojama aktyvi 3D technologija ir didelės spartos ekranai, sukuriantys neįtikėtiną gylį, kontrastingumą ir realumą, užtikrina neprilygstamus 3D pojūčius. 3D gylio reguliavimo funkcija padeda lengvai pasirinkti tinkamiausią 3D efekto lygį. Paverskite 2D turinį gyvu ir nepriekaištingu 3D vaizdu. Išskirtiniai 3D pojūčiai.

 • „Full HD“ LED televizorius – puikus LED vaizdas su neįtikėtinu kontrastiškumu

  „Full HD“ LED televizorius – puikus LED vaizdas su neįtikėtinu kontrastiškumu

  Vaizdo kokybė – svarbus faktorius. Įprastiniai HDTV užtikrina gerą kokybę, bet jūs norite pačios geriausios. Įsivaizduokite kvapą gniaužiantį vaizdą su ryškiomis detalėmis, pasižymintį puikiu šviesumu, neįtikėtinu kontrastiškumu, aiškiai perteikiamais judesiais, realistiškomis spalvomis ir vaizdo tikroviškumu, o šalia to ir mažos energijos sąnaudos. Gerai, daugiau nebeieškokite. „Full HD“ LED televizoriai geriau perteikia detales, nei standartiniai HDTV. O kuo daugiau detalių vaizde, tuo stipresni žiūrėjimo pojūčiai.

 • „Micro Dimming“ optimizuoja jūsų televizoriaus kontrastą

  „Micro Dimming“ optimizuoja jūsų televizoriaus kontrastą

  Mėgaukitės kvapą gniaužiančiais, spalvingais, ryškiais ir sodriais vaizdais. Dėl „Edge LED“ foninio ekrano apšvietimo, kuris analizuoja vaizdą 6400 skirtingose zonose ir jį atitinkamai reguliuoja, matysite spalvingus, aukštos kokybės vaizdus ir būsite įtrauktį į vaizdo sūkurį.

 • USB, skirtas multimedijos įrašams perklausyti

  USB, skirtas multimedijos įrašams perklausyti

  Prijunkite USB atmintinę, skaitmeninį fotoaparatą, MP3 grotuvą arba kitą multimedijos įrenginį prie USB prievado televizoriaus šone ir mėgaukitės nuotraukomis, vaizdo įrašais ir muzika, naudodamiesi patogia ekrano turinio naršykle.

 • Trys HDMI įvestys ir „EasyLink“, naudojamos jungiantis prie įvairių įrenginių

  Trys HDMI įvestys ir „EasyLink“, naudojamos jungiantis prie įvairių įrenginių

  Jokios painiavos su laidais – vienu laidu iš jūsų įrenginių į televizorių perduodamas ir vaizdas, ir garsas. HDMI naudoja nesuglaudintą signalą, todėl iš šaltinio į ekraną perduodamas aukščiausios kokybės vaizdas. Kartu su „Philips EasyLink“ reikia tik vieno nuotolinio valdymo pulto, kad atliktumėte daugumą operacijų televizoriuje, DVD, „Blu-Ray“, televizoriaus priedėlyje ar namų kino teatro sistemoje.

 • Kompiuterio įvestis – galite naudoti televizorių kaip kompiuterio monitorių

  Naudokite televizorių kaip monitorių. Paprasčiausiai prijunkite HDMI-DVI laidu / keitikliu – ir jis paruoštas naudoti.

 • „Pixel Plus HD“ – geriau perteikiamos detalės ir ryškumas

  Mūsų moderni skaitmeninė vaizdų apdorojimo technologija padidina eilučių ir pikselių skaičių. Kiekvieną kartą naudojant bet kokį šaltinį vaizdai yra itin ryškūs, neįtikėtinai detalūs ir sodrūs.

 • Pajauskite 20 W RMS ir „Incredible Surround“ galią

  Sukurkite tikrovišką garso aplinką. Galingi stiprintuvai ir „Incredible Surround“ leis klausytis tikro erdvinio garso – gilesnio ir platesnio, papildančio malonius žiūrėjimo pojūčius.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

 • Programa „MyRemote“ ir susijusios funkcijos skiriasi skirtinguose televizorių modeliuose ir skirtingose šalyse, o taip pat priklauso nuo išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę: www.philips.com/TV.
 • Suderinamumas priklauso nuo „Android 4.2“ arba vėlesnės versijos „WiFi Miracast“ sertifikavimo. Daugiau informacijos rasite savo įrenginio dokumentacijoje.
 • Jeigu naudojate „Smart TV“, apsilankykite www.philips.com/TV ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.
 • Tėvai turi stebėti 3D formatą žiūrinčius vaikus ir įsitikinti, kad jie nepatiria jokio pirmiau minėto diskomforto. 3D nerekomenduojama žiūrėti mažesniems kaip 6 metų vaikams, kadangi jų regėjimo sistema dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • „HbbTV“, „Multiroom“ klientui ir serveriui, „Netflix“ bei „myRemote“ programai reikia atnaujinti programinę įrangą.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti