„Smart LED TV“

  „Smart LED TV“

  Dalyvaukite veiksme

  Pasinerkite į turinio pasaulį naudodami „Philips 46PFL7007 3D Smart LED TV“. Mėgaukitės neribotomis „Smart TV Premium“ galimybėmis ir unikaliu nuotolinio valdymo pultu su integruota klaviatūra. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

7000 series „Smart LED TV“

117 cm (46 in), „3D Max“, DVB-T/C 46PFL7007H/12 Surasti panašius produktus

Dalyvaukite veiksme

Mėgaukitės „Full HD 3D“ ir „Smart TV“ su „Ambilight“

 • Integruotas „Wi-Fi“, kad galėtumėte naudoti „Smart TV“ belaidžiu būdu

  Naudodami „Philips“ televizoriuje integruotą „Wi-Fi“ ir „Smart TV“, turinio pasaulį galite pasiekti būdami namie, belaidžiu būdu.

 • Didžiulis interneto programų, video įrašų nuomos ir internetinės televizijos pasirinkimas

  Didžiulis interneto programų, video įrašų nuomos ir internetinės televizijos pasirinkimas

  Su „Net TV“ siųskitės filmus tiesiai į savo televizorių iš internetinių filmų nuomos parduotuvių, žiūrėkite mėgstamiausius televizijos kanalus internete ir mėgaukitės gausiu internetinių programų pasirinkimu. Be to, galite naršyti atvirame internete.

 • Valdykite savo televizorių išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar klaviatūra

  Valdykite savo televizorių išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar klaviatūra

  Valdyti savo televizorių pačiu lengviausiu ir patogiausiu būdu. Tiesiog prijunkite belaidę klaviatūrą arba „Smart TV“ valdykite išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

 • Raskite, suplanuokite, įrašykite* ir pristabdykite televizijos laidas

  Raskite, suplanuokite, įrašykite* ir pristabdykite televizijos laidas

  Įrašykite tiesioginę skaitmeninę televiziją į prie „Philips“ televizoriaus prijungtą USB arba pristabdykite turinį, kai tik norėsite padaryti pertraukėlę, kad galėtumėte bet kada jį pažiūrėti toliau. Naudokite elektroninį programų gidą mėgstamiausioms programoms rasti ir paprastai suplanuokite mėgstamiausių programų įrašus. Dabar galite programuoti televiziją pagal savo gyvenimo ritmą.

 • Su „Wi-Fi Smart Screen“* televizorių galėsite žiūrėti bet kurioje namų vietoje

  Su „Wi-Fi Smart Screen“* televizorių galėsite žiūrėti bet kurioje namų vietoje

  Jei pasitelksite „Wi-Fi Smart Screen“*, daugiau nebūsite pririšti prie sofos ir skaitmeninės TV transliacijas galėsite žiūrėti bet kurioje namų vietoje. Tiesiog atsisiųskite programą „Philips MyRemote“, savo televizoriuje rodomą programą perkelkite į „iPad“ ir žiūrėkite toliau. Be to, iš savo įrenginių į didelį ekraną galite perkelti nuotraukas, vaizdo įrašus ar muziką. Tai tikra žiūrėjimo laisvė!

 • Šoninė „Ambilight Spectra 2“ technologija sustiprina žiūrėjimo potyrius

  Šoninė „Ambilight Spectra 2“ technologija sustiprina žiūrėjimo potyrius

  Mėgaukitės naujos kokybės vaizdais naudodamiesi „Ambilight Spectra 2“. Ši patentuota „Philips“ technologija dar labiau išplečia ekraną projektuodama iš 2 ekrano galo pusių sklindančią šviesą į šalia esančią sieną. „Ambilight“ šviesos spalvas ir ryškumą automatiškai suderina su vaizdu. Dėl šios prisitaikymo prie sienos funkcijos šviesos spalva puiki, nepaisant jūsų sienos spalvos.

 • „3D Max Clarity 700“ pribloškiantiems „Full HD“ 3D potyriams

  „3D Max Clarity 700“ pribloškiantiems „Full HD“ 3D potyriams

  Mėgaukitės pribloškiamu „Full HD“ 3D ryškumu per savo „Philips“ televizorių. „3D Max Clarity 700“, naudojantis „Active 3D“ technologiją, suteikia galimybę patirti neprilygstamus potyrius žiūrint vaizdus 3D formatu, didele skiriamąja geba ir esant puikiam judesio ryškumui. Galite netgi konvertuoti bet kokį 2D turinį į ryškų ir nepriekaištingą 3D turinį.

 • Vienu mygtuko paspaudimu 2D turinį konvertuokite į idealų 3D turinį

  Vienu mygtuko paspaudimu 2D turinį konvertuokite į idealų 3D turinį

  Žiūrėkite visus savo kolekcijos filmus ryškiai ir nepriekaištingai, 3D formatu – net ir nespalvotus klasikinius filmus. „Philips“ suteikia galimybę vienu mygtuko paspaudimu tiesiogiai konvertuoti bet kokį 2D turinį. Naudojant šią funkciją subtitrų gylis išlieka pastovus ir išvengiama klaidų, pvz., fono perkėlimo į pirmą planą.

 • Unikalus 3D gylio reguliavimas, kad 3D vaizdus žiūrėtumėte taip, kaip norite

  Unikalus 3D gylio reguliavimas, kad 3D vaizdus žiūrėtumėte taip, kaip norite

  Kiekvienas skirtingai suvokia 3D. Štai kodėl „Philips“ suteikia galimybę reguliuoti 3D gylį taip, kaip norite. Unikalus 3D gylio reguliavimas leidžia pasirinkti tokį vaizdo gylį, koks labiausiai atitinka rodomą turinį ir jūsų nuostatas. Be to, tinkamai sureguliuotas vaizdas mažiau vargina akis. Dabar galite nevaržomi mėgautis 3D potyriais.

 • Unikalus dviem žaidėjams skirtas žaidimo visame ekrane režimas 2D žaidimams

  Unikalus dviem žaidėjams skirtas žaidimo visame ekrane režimas 2D žaidimams

  Naudodami šiuos „Philips“ 3D akinius, per savo TV galite mėgautis dviem žaidėjams skirtu žaidimo visame ekrane režimu. Dviem žaidėjams skirtuose 2D žaidimuose kiekvienas žaidėjas savo žaidimą paprastai mato pusėje ekrano. Naudojant 3D technologiją, abu žaidėjai viso ekrano 2D vaizdu gali mėgautis vienu metu, reikia tik nuspausti ant akinių esantį mygtuką.

 • 800 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) neįtikėtinam judesio ryškumui

  800 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) neįtikėtinam judesio ryškumui

  800 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) sukuria ypatingą judesio ryškumą, todėl vaizdai yra aiškūs net ir esant greito veiksmo filmams. Naujasis „Philips“ PMR standartas turi puikų greičiausio ekrano atnaujinimo dažnio, „Perfect Natural Motion“ ir unikalios apdorojimo formulės derinį, todėl judesio ryškumas yra nepriekaištingas.

 • Savo televizoriuje naudokitės „Skype™“ balso ir vaizdo skambučių funkcija

  Savo televizoriuje naudokitės „Skype™“ balso ir vaizdo skambučių funkcija

  Atraskite naują skambinimo dimensiją ir dalykitės įspūdžiais su jums svarbiais žmonėmis, kad ir kur jie būtų. Televizoriuje naudodami „Skype™“ balso ir vaizdo skambučių funkciją, skambinkite iš savo svetainės. Tiesiog prie televizoriaus prijunkite papildomą „Philips“ televizoriaus kamerą (PTA317/00) ir patogiai įsitaisę ant sofos mėgaukitės HD vaizdo ir puikia garso kokybe.

 • „Full HD“ TV su „Pixel Precise HD“ matysite detales veiksme

  „Pixel Precise HD“ sukurtas pagal apdovanojimą pelniusį „Pixel Plus“. Jis pakelia aukštos raiškos vaizdą į aukštesnį lygį su 4 trilijonais spalvų. „Super Resolution“ ir „Pixel Precise HD“ – geriausias „HD TV“ vaizdas žiūrint vaizdo įrašus internete arba geros kokybės „Blu-ray“ filmus.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

 • „Net TV“: apsilankykite www.philips.com/smarttv ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas.
 • „WiFi Smart Screen“ bus galima gauti 2012 m. rudenį per programinės įrangos atnaujinimą
 • „Skype“ kamera parduodama atskirai
 • Tėvai turi stebėti 3D formatą žiūrinčius vaikus ir įsitikinti, kad jie nepatiria jokio pirmiau minėto diskomforto. 3D nerekomenduojama žiūrėti mažesniems kaip 6 metų vaikams, kadangi jų regėjimo sistema dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Bendrasis energijos suvartojimas aktyviame režime matuojamas pagal IEC62087 pat. 2.
 • USB įrašymo funkcija taikoma tik skaitmeniniams kanalams (gali būti taikomi šalies ir kanalų apribojimai), ir netaikoma analoginėms transliacijoms ar išorinėms įvestims. Įrašymą gali apriboti transliacijos apsauga nuo kopijavimo (Cl+).

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti