„Smart LED TV“

  „Smart LED TV“

  Apdovanojimus pelnęs vaizdo perteikimas

  EISA apdovanota Geriausio LCD televizoriaus kategorijoje per pastaruosius 10 metų, 9000 serija džiugina naujovėmis vaizdų ir jungiamumo srityje. „Perfect Pixel HD“ variklis ir „LED Pro“ garantuoja išskirtinai tikroviškus vaizdus, o „Ambilight“ ir „3D Max“ filmus tiesiog prikelia gyvenimui. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

9000 series „Smart LED TV“

117 cm (46 in), „Full HD 3D Max“, DVB T/C/S2 46PFL9706K/02 Surasti panašius produktus

Apdovanojimus pelnęs vaizdo perteikimas

3 pusių „Ambilight“ ir geriausia vaizdų kokybė

 • „Ambilight Spectra XL“, naujasis „Ambilight“, kad dar giliau pasinertumėte į pramogas

  „Ambilight Spectra XL“, naujasis „Ambilight“, kad dar giliau pasinertumėte į pramogas

  Mėgaukitės naujais potyriais naudodamiesi „Ambilight Spectra XL“. Ši patentuota „Philips“ technologija dar labiau išplečia ekraną projektuodama iš ekrano galo sklindančią šviesą į šalia esančią sieną. „Ambilight“ šviesos spalvas ir ryškumą automatiškai suderina su vaizdu. Dėl šios prisitaikymo prie sienos funkcijos šviesos spalva puiki, nepaisant jūsų sienos spalvos.

 • „3D Max“ išties įtraukianti „Full HD“ 3D patirtis

  „3D Max“ išties įtraukianti „Full HD“ 3D patirtis

  Būsite sužavėti žiūrėdami 3D filmus savo svetainėje per „3D Max“ akinius. Greitai veikiančio ekrano ir aktyviosios užsklandos akinių derinys užtikrina „Full HD“ raiškos gylį. Dabar galite mėgautis 2D turiniu 3D formatu ir netgi reguliuoti 3D gylį taip, kaip norite. Jei įsigysite „3D Max“ akinius, galėsite žiūrėti 3D filmus per savo televizorių.

 • „Moth Eye“ didžiausiam vaizdo kontrastui ir mažiausiam atspindžiui

  „Moth Eye“ didžiausiam vaizdo kontrastui ir mažiausiam atspindžiui

  „Moth Eye“ technologijai įkvėpimo semtasi iš natūralios evoliucijos, naudojant specialias nanostruktūras, randamas drugio akyje. Žinoma kaip tobuliausias neatspindintis paviršius, drugio akis neatspindi šviesos ir taip paslepia drugį nuo plėšrūnų. Šios išskirtinės savybės padidina vaizdo kontrastą, nes pagilina tamsių tonų juodumą, ir padidina ryškių elementų šviesumą be aureolių ir atspindžių. Mėgaukitės tikrovišku kontrastu su neįtikėtinomis smulkmenomis.

 • „Bright Pro“ tikroviškam ryškumui

  „Bright Pro“ tikroviškam ryškumui

  Patirkite vaizdo keliamą virpulį su „Bright Pro“ funkcijos tikrovišku ryškumu ir ryškiu kontrastu. Paremta „Philips“ apdovanota funkcija „LED Pro“, ši funkcija leidžia tam tikrose vaizdo dalyse sustiprinti šviesą, o kitose dalyse išsaugoti rašalo tamsumo juodą spalvą. Taip perteikiamas neprilygstamas ryškumas, o pažangiam ir išmaniam vaizdo apdorojimui sunaudojama 50 % mažiau energijos.

 • „Full HD LED Pro“ ryškiausiems pasaulio 3D vaizdams

  „Full HD LED Pro“ ryškiausiems pasaulio 3D vaizdams

  „Full HD LED Pro“ perteikia ypatingą kontrastą ir ryškiausius pasaulio 3D vaizdus. Naudodami apdovanojimus laimėjusį „Philips LED Pro“ mėgaukitės kvapą gniaužiančiais vaizdais ir sunaudokite iki 50 % mažiau energijos! Ploname fono šviesa apšviestame ekrane daugiau kaip 1 000 LED sukuria šviesiausią baltą spalvą ir tamsiausią juodą spalvą. Naudojant galingą „Perfect Pixel HD“ procesorių gaunamas neįtikėtinas vaizdas su ypatingu kontrastu, ryškumu ir gyvomis spalvomis.

 • 1200Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) neįtikėtinam judesio ryškumui

  1200Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) neįtikėtinam judesio ryškumui

  1200 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) sukuria ypatingą judesio ryškumą, todėl vaizdai yra aiškūs net ir esant greito veiksmo filmams. Naujasis „Philips“ PMR standartas turi puikų greičiausio ekrano atnaujinimo dažnio, „Perfect Motion Rate“ ir unikalios apdorojimo formulės derinį, todėl judesio ryškumas yra nepriekaištingas

 • 40 W „SoundStage“ – dinamiškas ir galingas garsas ypač ploname televizoriuje

  40 W „SoundStage“ – dinamiškas ir galingas garsas ypač ploname televizoriuje

  „Philips SoundStage“ su 40W RMS išvesties galia turi daugiau dinamiškumo ir galios nei tai, ką girdime per LCD televizorių šiandien. Dabar ypač plonas dizainas dera su galingu televizoriaus garsu. Televizoriaus stove rasite patobulintą ypač ploną garsiakalbių sistemą, kurioje dera gilūs ir šilti žemieji dažniai su neįtikėtinu skaidrumu. Taip pat pritvirtinus prie sienos, galite mėgautis puikiu garso potyriu dėka apdorojimo patobulinimų. Džiaukitės puikiu garsu ir itin plonu dizainu.

 • Didžiulis interneto programų, video įrašų nuomos ir internetinės televizijos pasirinkimas

  Didžiulis interneto programų, video įrašų nuomos ir internetinės televizijos pasirinkimas

  Su „Net TV“ siųskitės filmus tiesiai į savo televizorių iš internetinių filmų nuomos parduotuvių, žiūrėkite mėgstamiausius televizijos kanalus internete ir mėgaukitės gausiu internetinių programų pasirinkimu. Be to, galite naršyti atvirame internete.

 • „SimplyShare“ – mėgaukitės nuotraukomis, muzika ir filmais savo televizoriuje

  „SimplyShare“ – mėgaukitės nuotraukomis, muzika ir filmais savo televizoriuje

  Per „SimplyShare“ dalykitės nuotraukomis, muzika ir filmais iš savo išmaniojo telefono, planšetinio ar asmeninio kompiuterio ir mėgaukitės jais dideliame ekrane.

 • Valdykite savo televizorių išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar klaviatūra

  Valdykite savo televizorių išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar klaviatūra

  Valdyti savo televizorių pačiu lengviausiu ir patogiausiu būdu. Tiesiog prijunkite belaidę klaviatūrą arba „Smart TV“ valdykite išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

 • Raskite, suplanuokite, įrašykite* ir pristabdykite televizijos laidas

  Raskite, suplanuokite, įrašykite* ir pristabdykite televizijos laidas

  Įrašykite tiesioginę skaitmeninę televiziją į prie „Philips“ televizoriaus prijungtą USB arba pristabdykite turinį, kai tik norėsite padaryti pertraukėlę, kad galėtumėte bet kada jį pažiūrėti toliau. Naudokite elektroninį programų gidą mėgstamiausioms programoms rasti ir paprastai suplanuokite mėgstamiausių programų įrašus. Dabar galite programuoti televiziją pagal savo gyvenimo ritmą.

 • „Full HD“ televizoriuje su „Pixel Precise HD“ matysite detales veiksme

  Mėgaukitės neprilygstamu ryškumu ir aiškumu naudodami „Perfect Pixel“ HD procesorių. Kiekvienas vaizdo pikselis pakoreguojamas, kad prisitaikytų prie gretimų pikselių. Tai užtikrina unikalų ryškumo, natūralių detalių, gyvų spalvų, puikaus kontrasto ir sklandaus natūralaus judesio derinį. Švarų ir itin ryškų vaizdą užtikrina artefaktų ir triukšmų aptikimas bei sumažinimas visuose šaltiniuose. 1920 x 1080 pikselių „Full HD“ ekranas perteikia puikų nemirgantį nuostabaus ryškumo vaizdą.

 • Integruota „Wi-Fi“ sistema, kad galima būtų naudoti „Net TV“ ir „Simplyshare“ programas bevieliu būdu

  Mėgaukitės filmais, vaizdais, informacija ir kt. interneto turiniu tiesiai savo televizoriuje bevieliu būdu. Paprasčiausiai prijunkite televizorių prie bevielio namų tinklo vedlio pagalba. Naršykite programas nuotolinio televizoriaus pulto pagalba ir pasirinkite iš didžiulės jų gausos.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

 • 3D televizoriui reikia PTA516 (aktyvios užsklandos akinių), 3D suderinamo šaltinio priedo ir 3D šaltinio.
 • „3D Max“ dviejų žaidėjų žaidimą palaiko tik „3D Max“ TV, kurių rinkinių tipai: 58pfl9956, 46pfl9706, 37pfl9606, 52pfl9606, 46pfl8686, 40pfl8606, 46pfl8606, _pfl5507 (Eu), _pfl7007 (Eu), _pfl8007 (Eu), _pfl9x07
 • „Net TV“: apsilankykite www.philips.com/smarttv ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas.
 • Wi-Fi medijos jungtys: vaizdo įrašo atkūrimą gali įtakoti kompiuterio greitis ir Wi-Fi pralaidumas. Minimalius rekomenduojamus reikalavimus sistemai rasite www.philips.com/wifimediaconnect. Rodo turinį su sekundės užlaikymu. Gali atsirasti nedideli vaizdo ir garso skirtumai.
 • Tėvai turi stebėti 3D formatą žiūrinčius vaikus ir įsitikinti, kad jie nepatiria jokio pirmiau minėto diskomforto. 3D nerekomenduojama žiūrėti mažesniems kaip 6 metų vaikams, kadangi jų regėjimo sistema dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • 8 dienų EPG, paslauga galima ne visose šalyse
 • USB pristabdymui ir įrašymui reikalingas tuščias mažiausiai 32 GB talpos (rekomenduojama 250 GB) USB standusis diskas (nepridedamas). Funkcija veikia tik DVB-T C ir S kanalams, netinka analoginei transliacijai ir išorinėms įvestims.
 • USB įrašymas tik skaitmeniniams kanalams iš TV IP bazių elektroninio programų gido (gali būti šalies ir kanalo apribojimai), įrašymai gali būti ribojami transliacijos kopijų apsauga (CI+). Reikalingas interneto ryšys.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Šio televizoriaus tam tikrų detalių sudėtyje, kur technologijos nesiūlo jokių alternatyvų pagal galiojančios Pavojingų medžiagų direktyvos išimties sąlygas, yra švino.
 • ISF ir IMAGING SCIENCE FOUNDATION yra uždarajai akcinei bendrovei „Isf Research Labs Llc“ priklausantys prekių ženklai
 • Tik 2D žaidimams.
 • Įsitikinkite, kad žaidimo pultas yra prijungtas prie televizoriaus HDMI jungties.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti