„Smart LED TV“

  „Smart LED TV“

  Apdovanojimus pelnęs vaizdo perteikimas

  Televizorius „Philips 46PFL9707 3D Smart LED“, kuriame įdiegtos „Micro Dimming Premium“ ir „Moth Eye“ technologijos, užtikrina geriausią vaizdo kokybę ir geriausią šioje televizorių klasėje kontrasto kokybę žiūrint bet kokį – 2D ar 3D – turinį. Mėgaukitės „Smart TV Premium“ ir 3D pačiu nuostabiausiu būdu! Peržiūrėti visus privalumus

 • Apdovanojimus pelnęs vaizdo perteikimas

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

9000 series „Smart LED TV“

117 cm (46 in), „3D Max“, DVB T2/C/S2 46PFL9707S/12 Surasti panašius produktus

Apdovanojimus pelnęs vaizdo perteikimas

Mėgaukitės geriausia kokybe naudodami „Smart TV“

 • Integruotas „Wi-Fi“, kad galėtumėte naudoti „Smart TV“ belaidžiu būdu

  Naudodami „Philips“ televizoriuje integruotą „Wi-Fi“ ir „Smart TV“, turinio pasaulį galite pasiekti būdami namie, belaidžiu būdu.

 • „Ambilight Spectra XL“, naujasis „Ambilight“, kad dar giliau pasinertumėte į pramogas

  „Ambilight Spectra XL“, naujasis „Ambilight“, kad dar giliau pasinertumėte į pramogas

  Mėgaukitės naujais potyriais naudodamiesi „Ambilight Spectra XL“. Ši patentuota „Philips“ technologija dar labiau išplečia ekraną projektuodama iš ekrano galo sklindančią šviesą į šalia esančią sieną. „Ambilight“ šviesos spalvas ir ryškumą automatiškai suderina su vaizdu. Dėl šios prisitaikymo prie sienos funkcijos šviesos spalva puiki, nepaisant jūsų sienos spalvos.

 • „3D Max Clarity 1000“ nepriekaištingiems „Full HD“ 3D potyriams

  „3D Max Clarity 1000“ nepriekaištingiems „Full HD“ 3D potyriams

  Naudodami „3D Max Clarity 1000“ ženkite į naują 3D technologijų pasaulį. „3D Max Clarity 1000“, naudojantis „Active 3D“ technologiją ir naujausią spartųjį rodymą, kurie skirti tikroviškam vaizdo gyliui sukurti, užtikrina neprilygstamus ir nepriekaištingus „Full HD“ 3D žiūrėjimo potyrius. Galite netgi konvertuoti bet kokį 2D turinį į ryškų ir nepriekaištingą 3D turinį. „3D Clarity 1000“ užtikrina geriausią 3D kokybę.

 • Unikalus dviem žaidėjams skirtas žaidimo visame ekrane režimas 2D žaidimams

  Unikalus dviem žaidėjams skirtas žaidimo visame ekrane režimas 2D žaidimams

  Naudodami šiuos „Philips“ 3D akinius, per savo TV galite mėgautis dviem žaidėjams skirtu žaidimo visame ekrane režimu. Dviem žaidėjams skirtuose 2D žaidimuose kiekvienas žaidėjas savo žaidimą paprastai mato pusėje ekrano. Naudojant 3D technologiją, abu žaidėjai viso ekrano 2D vaizdu gali mėgautis vienu metu, reikia tik nuspausti ant akinių esantį mygtuką.

 • Vienu mygtuko paspaudimu 2D turinį konvertuokite į idealų 3D turinį

  Vienu mygtuko paspaudimu 2D turinį konvertuokite į idealų 3D turinį

  Žiūrėkite visus savo kolekcijos filmus ryškiai ir nepriekaištingai, 3D formatu – net ir nespalvotus klasikinius filmus. „Philips“ suteikia galimybę vienu mygtuko paspaudimu tiesiogiai konvertuoti bet kokį 2D turinį. Naudojant šią funkciją subtitrų gylis išlieka pastovus ir išvengiama klaidų, pvz., fono perkėlimo į pirmą planą.

 • Unikalus 3D gylio reguliavimas, kad 3D vaizdus žiūrėtumėte taip, kaip norite

  Unikalus 3D gylio reguliavimas, kad 3D vaizdus žiūrėtumėte taip, kaip norite

  Kiekvienas skirtingai suvokia 3D. Štai kodėl „Philips“ suteikia galimybę reguliuoti 3D gylį taip, kaip norite. Unikalus 3D gylio reguliavimas leidžia pasirinkti tokį vaizdo gylį, koks labiausiai atitinka rodomą turinį ir jūsų nuostatas. Be to, tinkamai sureguliuotas vaizdas mažiau vargina akis. Dabar galite nevaržomi mėgautis 3D potyriais.

 • „Moth Eye“ didžiausiam vaizdo kontrastui ir mažiausiam atspindžiui

  „Moth Eye“ didžiausiam vaizdo kontrastui ir mažiausiam atspindžiui

  „Moth Eye“ technologijai įkvėpimo semtasi iš natūralios evoliucijos, naudojant specialias nanostruktūras, randamas drugio akyje. Žinoma kaip tobuliausias neatspindintis paviršius, drugio akis neatspindi šviesos ir taip paslepia drugį nuo plėšrūnų. Šios išskirtinės savybės padidina vaizdo kontrastą, nes pagilina tamsių tonų juodumą, ir padidina ryškių elementų šviesumą be aureolių ir atspindžių. Mėgaukitės tikrovišku kontrastu su neįtikėtinomis smulkmenomis.

 • 1200Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) neįtikėtinam judesio ryškumui

  1200Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) neįtikėtinam judesio ryškumui

  1200 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) sukuria ypatingą judesio ryškumą, todėl vaizdai yra aiškūs net ir esant greito veiksmo filmams. Naujasis „Philips“ PMR standartas turi puikų greičiausio ekrano atnaujinimo dažnio, „Perfect Motion Rate“ ir unikalios apdorojimo formulės derinį, todėl judesio ryškumas yra nepriekaištingas

 • Technologija „Micro Dimming Premium“ pritemdo LED segmentus, kad būtų nustatytas geriausias kontrastas

  Technologija „Micro Dimming Premium“ pritemdo LED segmentus, kad būtų nustatytas geriausias kontrastas

  Technologija „Micro Dimming Premium“ sukuria didžiausią kontrastą ir tokius ryškius vaizdus, kokius tik galima įsivaizduoti. Mėgaukitės kvapą gniaužiančiais vaizdais, kuriuos padeda sukurti specialus siauras fono apšvietimas. Jame yra didesnis skaičius LED tinklelių, kuriuos galima valdyti siekiant geriausio ekrano kontrasto. Rezultatas – pribloškiamas ypač didelio kontrasto, ryškumo ir gyvų spalvų vaizdas.

 • Didžiulis interneto programų, video įrašų nuomos ir internetinės televizijos pasirinkimas

  Didžiulis interneto programų, video įrašų nuomos ir internetinės televizijos pasirinkimas

  Su „Net TV“ siųskitės filmus tiesiai į savo televizorių iš internetinių filmų nuomos parduotuvių, žiūrėkite mėgstamiausius televizijos kanalus internete ir mėgaukitės gausiu internetinių programų pasirinkimu. Be to, galite naršyti atvirame internete.

 • Savo televizoriuje naudokitės „Skype™“ balso ir vaizdo skambučių funkcija

  Savo televizoriuje naudokitės „Skype™“ balso ir vaizdo skambučių funkcija

  Atraskite naują skambinimo dimensiją ir dalykitės įspūdžiais su jums svarbiais žmonėmis, kad ir kur jie būtų. Televizoriuje naudodami „Skype™“ balso ir vaizdo skambučių funkciją, skambinkite iš savo svetainės. Tiesiog prie televizoriaus prijunkite papildomą „Philips“ televizoriaus kamerą (PTA317/00) ir patogiai įsitaisę ant sofos mėgaukitės HD vaizdo ir puikia garso kokybe.

 • Su „Wi-Fi Smart Screen“* televizorių galėsite žiūrėti bet kurioje namų vietoje

  Su „Wi-Fi Smart Screen“* televizorių galėsite žiūrėti bet kurioje namų vietoje

  Jei pasitelksite „Wi-Fi Smart Screen“*, daugiau nebūsite pririšti prie sofos ir skaitmeninės TV transliacijas galėsite žiūrėti bet kurioje namų vietoje. Tiesiog atsisiųskite programą „Philips MyRemote“, savo televizoriuje rodomą programą perkelkite į „iPad“ ir žiūrėkite toliau. Be to, iš savo įrenginių į didelį ekraną galite perkelti nuotraukas, vaizdo įrašus ar muziką. Tai tikra žiūrėjimo laisvė!

 • „Full HD“ televizoriuje su „Pixel Precise HD“ matysite detales veiksme

  Mėgaukitės neprilygstamu ryškumu ir aiškumu naudodami „Perfect Pixel“ HD procesorių. Kiekvienas vaizdo pikselis pakoreguojamas, kad prisitaikytų prie gretimų pikselių. Tai užtikrina unikalų ryškumo, natūralių detalių, gyvų spalvų, puikaus kontrasto ir sklandaus natūralaus judesio derinį. Švarų ir itin ryškų vaizdą užtikrina artefaktų ir triukšmų aptikimas bei sumažinimas visuose šaltiniuose. 1920 x 1080 pikselių „Full HD“ ekranas perteikia puikų nemirgantį nuostabaus ryškumo vaizdą.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

 • Nuotolinio valdymo nukreipimo funkcijomis bus galima naudotis 2012 m. rudenį atsisiuntus programinės įrangos naujinimą
 • Tėvai turi stebėti 3D formatą žiūrinčius vaikus ir įsitikinti, kad jie nepatiria jokio pirmiau minėto diskomforto. 3D nerekomenduojama žiūrėti mažesniems kaip 6 metų vaikams, kadangi jų regėjimo sistema dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • „WiFi Smart Screen“ bus galima gauti 2012 m. rudenį per programinės įrangos atnaujinimą
 • „Net TV“: apsilankykite www.philips.com/smarttv ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Bendrasis energijos suvartojimas aktyviame režime matuojamas pagal IEC62087 pat. 2.
 • „Skype“ kamera parduodama atskirai
 • Dėl ypač mažo „Moth eye“ atspindžio ant paviršiaus lengviau matosi nešvarumai ir pirštų antspaudai. Siekiant geriausių rezultatų, valyti reikėtų tik pateikta šluoste ir valymo skysčiu SVC1116G (žalias butelis, nepateiktas). Perskaitykite kartu su produktu pateiktas valymo instrukcijas.
 • USB įrašymo funkcija taikoma tik skaitmeniniams kanalams (gali būti taikomi šalies ir kanalų apribojimai), ir netaikoma analoginėms transliacijoms ar išorinėms įvestims. Įrašymą gali apriboti transliacijos apsauga nuo kopijavimo (Cl+).

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti