6000 series

Itin plonas 3D „Smart TV“ LED televizorius

  CI Plus

  6000 series

  Itin plonas 3D „Smart TV“ LED televizorius

  Gražus ir išmanus

  Pasirinkite „Philips“ 6008 serijos 3D „Smart LED TV“ televizorių ir persikelkite į kitą dimensiją. Neapsigaukite plona televizoriaus konstrukcija, nes šio įrenginio viduje slypi daug naujovių, tokių kaip „Skype™“, 3D, 2 pusių „Ambilight“ apšvietimas ir kitos funkcijos. Peržiūrėti visus privalumus

 • Gražus ir išmanus

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

6000 series Itin plonas 3D „Smart TV“ LED televizorius

119 cm (47 in), „Easy 3D“, DVB-T/C 47PFL6008H/12 Surasti panašius produktus

Gražus ir išmanus

Itin plonas LED televizorius su „Ambilight“

 • Berėmė konstrukcija sumažina apvadą ir suteikia subtilesnę išvaizdą

  Plonas. Minimalistinis. Diskretiškas. Puikiai pagamintas iš vientiso aukštos kokybės stiklo. Apvestas itin plonu metaliniu rėmeliu. Sukurtas sklandžiai integruotis į bet kokį interjerą.

 • Apdailos akcentai – televizoriai, kurie puikiai atrodo ir puikiai veikia

  Jūsų namai perteikia jūsų stilių. Štai kodėl savo dizaine renkamės subtilias, rafinuotas spalvas ir apdailas, suderintas su autentiškomis kokybiškomis medžiagomis, tokiomis kaip aliuminis ir plienas, todėl mūsų televizoriai sklandžiai įsilies į jūsų interjerą.

 • „Skype™“ programa, kad galėtumėte lengvai skambinti ir naudotis vaizdo skambučiais savo televizoriuje

  Atraskite naują skambinimo būdą ir dalykitės įspūdžiais su jums svarbiais žmonėmis, kad ir kur jie būtų. Televizoriuje naudodami „Skype™“ balso ir vaizdo skambučių funkciją, skambinkite iš savo svetainės. Tiesiog prie televizoriaus prijunkite papildomą „Philips“ televizoriaus kamerą (PTA317) ir patogiai įsitaisę ant sofos mėgaukitės puikia vaizdo ir garso kokybe.

 • „Smart TV“ – interneto pramogų pasaulis

  Atraskite sritis, nusidriekiančias už tradicinės televizijos ribų. Nuomokitės ir siųskitės filmus, vaizdo įrašus, žaidimus ir dar daugiau tiesiogiai į savo televizorių iš internetinių vaizdo įrašų parduotuvių. Žiūrėkite mėgstamus interneto televizijos kanalus ir mėgaukitės interneto programų gausa naudodamiesi „Smart TV“. Bendraukite su šeima ir draugais per „Skype™“ arba socialinius tinklus. Arba... tiesiog naršykite internete!

 • „Wi-Fi Miracast™“ – dubliuokite savo įrenginiuose rodomą vaizdą televizoriuje

  Žiūrėkite, ką norite, kur norite ir kada norite. Persiųskite įrenginyje rodomą turinį ir žiūrėkite jį dideliame ekrane. Dalykitės nuotraukomis iš išmaniojo telefono, nešiojamojo kompiuterio ekrano ir t. t. Paprasta nustatyti ryšį, o ši technologija veikia su daugeliu įrenginių.

 • Paprasčiausiai dalykitės nuotraukomis, muzika ir filmais per DLNA

  Per DLNA dalykitės nuotraukomis, muzika, vaizdo įrašais ir filmais iš savo išmaniojo telefono, planšetinio ar asmeninio kompiuterio ir mėgaukitės jais dideliame ekrane. Dabar dalytis paprasta.

 • Programa „MyRemote“ – valdykite televizorių telefonu arba planšetiniu kompiuteriu

  Naudodami vieną paprastą programą be nuotolinio valdymo pulto galite valdyti televizorių ir įrašyti programas. Paverskite savo planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną universaliu nuotolinio valdymo pultu su visomis tikro nuotolinio valdymo pulto funkcijomis ir tokiomis papildomomis kaip teksto įvedimas. Įjungus „SimplyShare“ funkciją turinys nusiunčiamas tiesiai į jūsų televizorių. Žiūrėkite skaitmeninę televiziją savo įrenginiuose naudodami „Wi-Fi smart screen“. Mėgstamų programų daugiau nepraleisite, nes naudodami „MyRemote“ įrašymo funkciją programas galėsite įrašyti nebūdami namuose. Tiesiog peržiūrėkite televizijos TV programų gido turinį ir pasirinkite, kurias laidas norite įrašyti ir žiūrėti vėliau. Išmanus „Smart TV“ tikrai vertas išmanios programos.

 • 2 pusių „Ambilight“ XL technologija pagerina žiūrimą vaizdą

  Kadangi televizoriuje įdiegta ši patentuota „Philips“ technologija, ekranas atrodys platesnis, o vaizdai labiau įtraukiantys, suprojektavus plačią šviesos juostą iš dviejų televizoriaus ekrano šonų ant greta esančios sienos. Spalvos automatiškai reguliuojasi ir prisitaiko prie vaizdo ekrane. Dėl šios prisitaikymo prie sienos funkcijos šviesos spalva puikiai dera prie vaizdo ekrane, nepaisant sienos spalvos. Galite pakoreguoti vaizdą naudodami įvairius nustatymus, atitinkančius jūsų žiūrėjimo poreikius.

 • Integruotu „Wi-Fi“ lengvai prisijungsite prie interneto

  Integruotu „Wi-Fi“ lengvai prisijungsite prie interneto

  Su „Philips Smart TV“ televizoriuje integruotu „Wi-Fi“ galite greitai ir lengvai prisijungti prie namų tinklo, kuriame galite naudotis įvairiausiu turiniu ar belaidžiu būdu dalytis informacija savo namuose.

 • Nuotolinio valdymo pultu su klaviatūra lengva įvesti tekstą

  Nuotolinio valdymo pultu su klaviatūra lengva įvesti tekstą

  Imkitės valdymo. Mūsų visiškai intuityvus nuotolinio valdymo pultas turi visus įprastus privalumus, tokius kaip žymeklio klavišai, garso valdymo ir tiesioginio išrinkimo mygtukai. Apvertę nuotolinio valdymo pultą galite naudotis tekstine klaviatūra, kuria galėsite lengvai įvesti tekstą. Svarbiausia, kad mūsų išmanusis nuotolinio valdymo pultas turi giroskopinius jutiklius ir žino, kuri pusė viršuje, todėl rašydami tekstą galite nesirūpinti, kad netyčia neperjungtumėte kanalo.

 • „Pixel Precise HD“ – matykite mažiausias veiksmo detales

  Remdamiesi savo pasisekimo sulaukusia „Pixel Plus“ technologija, mes pakėlėme didelės raiškos vaizdo kokybę į naują lygį. Naudodami „Super Resolution“ technologija su 4 trilijonais spalvų mes perteikiame geriausią „Full HD“ televizoriaus vaizdo kokybę, nesvarbu, koks būtų turinys. Todėl ar žiūrite interneto vaizdo įrašus, ar aukštos kokybės „Blu-ray“ filmą, galite mėgautis kokybišku vaizdu.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

 • Programa „MyRemote“ ir susijusios funkcijos skiriasi skirtinguose televizorių modeliuose ir skirtingose šalyse, o taip pat priklauso nuo išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę: www.philips.com/TV.
 • Suderinamumas priklauso nuo „Android 4.2“ arba vėlesnės versijos „WiFi Miracast“ sertifikavimo. Daugiau informacijos rasite savo įrenginio dokumentacijoje.
 • Jeigu naudojate „Smart TV“, apsilankykite www.philips.com/TV ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.
 • „Philips“ televizoriaus kamera (PTA317) parduodama atskirai.
 • Tėvai turi stebėti 3D formatą žiūrinčius vaikus ir įsitikinti, kad jie nepatiria jokio pirmiau minėto diskomforto. 3D nerekomenduojama žiūrėti mažesniems kaip 6 metų vaikams, kadangi jų regėjimo sistema dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • „HbbTV“, „Multiroom“ klientui ir serveriui, „Netflix“ bei „myRemote“ programai reikia atnaujinti programinę įrangą.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti