LCD televizorius

  Wi-Fi

  LCD televizorius

  Kino filmai nustebins nauja kokybe

  Liksite sužavėti įspūdžio, kurį sukuria „Ambilight“ technologijos ir itin plono korpuso derinys. Galingas „Perfect Pixel HD“ procesorius ir puikus garsas – kino filmo veikėjai įžengs į jūsų svetainę. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LCD televizorius

119 cm (47 in), „Full HD 1080p“, Skaitmeninis televizorius 47PFL9664H/12 Surasti panašius produktus

Kino filmai nustebins nauja kokybe

kurią garantuoja „Ambilight“ technologija ir kvapą gniaužiantys ryškūs vaizdai

 • „Ambilight Spectra 2“ – žiūrėkite mėgaudamiesi

  „Ambilight Spectra 2“ – žiūrėkite mėgaudamiesi

  Mėgaukitės naujos kokybės vaizdais naudodamiesi „Ambilight Spectra 2“. Ši patentuota „Philips“ technologija dar labiau išplečia ekraną projektuodama iš ekrano galo sklindančią šviesą į šalia esančią sieną. „Ambilight“ automatiškai reguliuoja spalvas ir šviesumą pagal aplinkos apšvietimą ir suderina su vaizdu, todėl žiūrėti ypač malonu. Su „Ambilight Spectra 2“ filmai atrodo itin tikroviški!

 • „Perfect Pixel“ HD procesorius užtikrina neprilygstamą ryškumas ir aiškumą

  „Perfect Pixel“ HD procesorius užtikrina neprilygstamą ryškumas ir aiškumą

  Mėgaukitės neprilygstamu ryškumu ir aiškumu – „Perfect Pixel“ HD procesorius. Kiekvienas vaizdo pikselis pakoreguojamas, kad prisitaikytų prie gretimų pikselių ir perteiktų natūralesnį vaizdą. Tai užtikrina unikalų ryškumo, natūralių detalių, puikaus gyvų spalvų kontrastiškumo ir sklandaus natūralaus judesio derinį, nesvarbu, ką žiūrėtumėte. Švarų ir itin ryškų vaizdą užtikrina artefaktų ir triukšmų aptikimas bei sumažinimas visuose šaltiniuose – nuo multimedijos iki standartinės televizijos.

 • „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ ekranas turi plačiaformatę 1920 x 1080p raišką. Tai aukščiausia HD šaltinio raiška su geriausia įmanoma vaizdo kokybe. Jis orientuotas į ateitį, nes palaiko 1080p signalus iš visų šaltinių, įskaitant pačius naujausius, tokius kaip „Blu-ray“ ir modernios HD žaidimų konsolės. Signalų apdorojimas yra pagerintas, kad palaikytų šią kur kas aukštesnę signalo kokybę ir raišką. Jis sukuria puikų, nemirgantį progresinio skenavimo vaizdą, kuris yra neįtikėtinai šviesus ir spalvotas.

 • „Philips Net TV“ su Wi-Fi internetinėms paslaugoms jūsų televizoriuje

  „Philips Net TV“ su Wi-Fi internetinėms paslaugoms jūsų televizoriuje

  Išbandykite internetines paslaugas su „Net TV“. Mėgaukitės filmais, vaizdais, informaciniu-pramoginiu ir kitu turiniu internete tiesiai savo televizoriuje bet kuriuo metu. Paprasčiausiai prijunkite savo namų kino teatro sistemą tiesiai prie savo namų tinklo per eterneto jungtį ir naršykite bei pasirinkite, ką norite žiūrėti, naudodamiesi nuotolinio valdymo pultu. „Philips“ meniu leidžia prisijungti prie populiarių „Net TV“ paslaugų jūsų televizoriaus ekrane. Be to, su DLNA sertifikuotu kompiuterio tinklu galite žiūrėti vaizdo įrašus ir pasiekti vaizdus, saugomus jūsų kompiuteryje, naudodami nuotolinio valdymo pultą.

 • „Perfect Natural Motion“ ypač sklandžiai atkuria „Full HD“ filmus

  „Perfect Natural Motion“ ypač sklandžiai atkuria „Full HD“ filmus

  Mėgaukitės judesiu be jokio vibravimo. „Perfect Natural Motion“ įvertina judesį vaizde ir pataiso vibruojančius judesius transliuojamame ar įrašytame filme (įskaitant 1080p filmus ir 24p „Blu-ray True Cinema“ ir DVD), todėl vaizdai yra sklandesni, lygesni ir žymiai ryškesni. Mėgaukitės veiksmo kokybe, pranokstančia kino teatro kokybę!

 • Itin plonas ir lengvas televizorius puikiai atrodo svetainėje

  Itin plonas ir lengvas televizorius puikiai atrodo svetainėje

  Šis itin plonas televizorius puikiai tiks jūsų svetainėje. Dėl siauro 25 mm rėmelio ir tik 49 mm gylio, šiame televizoriuje puikiai suderintas minimalistinis dizainas ir kino teatro kokybės „Ambilight“. „Ambilight“ padidina regimą vaizdą, bet ne patį televizorių.

 • 200 Hz „Clear LCD“*, 1 ms charakteristikos: puikus judesių ryškumas

  Mėgaukitės nepaprastu judesių ryškumu. „Philips“ 200 Hz „Clear LCD“ televizorius užtikrina neįtikėtiną LCD televizorių 1 milisekundės reakcijos laiką, tad net ir žiūrėdami greičiausias automobilių gaudynes, būsite įsitraukę į veiksmą, o ne lydėsite akimis per visą ekraną ištįsusį automobilį.

 • Mėgaukitės dideliu žiniatinklio vaizdo įrašų pasirinkimu iš „YouTube“ ir kitų svetainių

  „Net TV“ suteikia jums didelį vaizdo įrašų pasirinkimą iš „YouTube“ ir kitų vaizdo įrašų svetainių. Vaizdo įrašai priderinami prie jūsų televizoriaus ekrano, todėl galite patogiai įsitaisę mėgautis interneto vaizdo įrašais optimalia kokybe.

 • MPEG4 HDTV priėmimas iš DVB-T ir DVB-C imtuvo su CI+*

  HDTV leidžia žiūrėti televiziją geriausia įmanoma vaizdo ir garso kokybe, be papildomų imtuvų. Integruotas imtuvas, palaikantis antžeminius ir kabelinius DVB signalus tiek MPEG-2, tiek MPEG-4 formatu, perteiks jums didelės raiškos televizijos programas išskirtine kokybe. Be to, „Common Interface Plus“ sąsaja (CI+) leis mėgautis aukštos kokybės didelės raiškos turiniu tiesiai televizoriuje.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • 200 Hz „Clear LCD“ rodo 200 kadrų per sekundę suderindamas modernią 100 Hz technologiją su skenavimo foninio apšvietimo @ 50 % ciklu.
 • 8 dienų EPG, paslauga galima ne visose šalyse
 • DVB-T, palaikomas tik kai kuriose šalyse
 • DVB-C palaikomas kai kuriose šalyse ir tik kai kurių operatorių. Daugiausia naujausios informacijos pateikiama televizoriaus tipo plokštelėje.
 • „Net TV“ paslauga priklauso nuo šalies ir naudojimo sąlygų.
 • Reikalingas atskirai įsigyjamas „Philips“ DVB-S modulis (dalies Nr. PFS0001, pateikiamas tik Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje)

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti