Itin plonas FHD televizorius su „Android™“ sistema

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/48pfs8159_12/48pfs8159_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Itin plonas FHD televizorius su „Android™“ sistema

  Itin plonas „Android“ LED televizorius

  Užsisekite saugos diržus: mėgaukitės greičiu su „Philips“ 8100 serija. Dėl galingos „Android“ programos apdorojama itin sparčiai, todėl „Smart TV“ galėsite naršyti su vėjeliu. Itin grakšti konstrukcija ne tik atrodo, bet ir veikia greitai Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

8100 series Itin plonas FHD televizorius su „Android™“ sistema

121 cm (48 in), „Full HD“ LED TV, Keturių branduolių, Dvigubas imtuvas DVB-T/T2/C/S/S2 48PFS8159/12 Surasti panašius produktus

Itin plonas „Android“ LED televizorius

Su 4 pusių „Ambilight“

 • 4 pusių „Ambilight“ – įsivaizduokite šviesa žaižaruojantį televizorių

  4 pusių „Ambilight“ – įsivaizduokite šviesa žaižaruojantį televizorių

  Jei jums namai yra daug daugiau nei vien tik namas, pasirinkite televizorių, su kuriuo namų atmosfera bus šiltesnė ir jaukesnė. Nuostabus „Ambilight“ apšvietimas sustiprina pojūčius projektuodamas itin plačiai pasklindančią šviesą iš keturių televizoriaus ekrano pusių ant greta esančios sienos. Ekranas atrodo platesnis, jums patogiau žiūrėti, o televizorius tarsi sklando ore. Spalvos, dinamiškumas ir jaudulys persikels iš ekrano į jūsų kambarį, o žiūrėjimo pojūčiai bus dar labiau jaudinantys, intensyvūs ir įtraukiantys.

 • Itin plonas profilis – išskirtinis modernus dizainas

  Itin plonas profilis – išskirtinis modernus dizainas

  Kartais mažiau yra daugiau. Ypač jei kalbama apie ploniausius televizorius. Itin ploni „Philips“ televizoriai yra ploniausi, perteikia aiškiausią vaizdą ir yra grakštūs. Žiūrėdami tam tikru kampu galite jo ir nepastebėti, tačiau jis bus pirmasis, sužavėjęs į kambarį įžengusius žmones.

 • 800 Hz PMR – visiškai sklandūs judantys vaizdai

  800 Hz PMR – visiškai sklandūs judantys vaizdai

  Kas gali būti smagiau nei žaisti įtraukiančius žaidimus, žiūrėti sporto varžybas ar veiksmo filmus. Šiame „Philips“ televizoriuje įdiegta 800 Hz „Perfect Motion Rate“ sistema, todėl judantys vaizdai rodomi neįtikėtinai sklandžiai, net žiūrint kvapą gniaužiančias scenas.

 • „Google Play™“ parduotuvė – pasaulis jūsų rankose

  „Google Play™“ parduotuvė – pasaulis jūsų rankose

  Pasijuskite tarsi vaikas saldainių parduotuvėje. Mėgaukitės plačiu programų, žaidimų ir kitų gėrybių asortimentu „Google Play™“ parduotuvėje, pvz., „Chrome™“ naršykle, „YouTube™“, „Google“ filmais, „Google“ muzika, socialinių tinklų programomis ir t. t. – visa tai jūsų televizoriuje su „Android™“.

 • Dvigubas imtuvas – žiūrėkite ar įrašykite daugiau nei vieną programą

  Dvigubas imtuvas – žiūrėkite ar įrašykite daugiau nei vieną programą

  Niekada nebesiginčykite dėl to, ką žiūrėti. Naudodami dvigubą televizoriaus imtuvą galite žiūrėti mėgstamą serialą ir futbolo rungtynes tuo pačiu metu. Naudodamiesi dviguba įrašymo funkcija galite žiūrėti vieną programą ir tuo pačiu metu įrašyti kitą, todėl visada turėsite ką žiūrėti vėliau.

 • Integruotoji išmanioji kamera parodoma, kai jos reikia

  Integruotoji išmanioji kamera parodoma, kai jos reikia

  Dabar ją matote, o dabar – ne! „Philips“ išmanioji kamera subtiliai paslėpta apatinėje televizoriaus rėmo dalyje, todėl ji neiškraipo dailių televizoriaus linijų. Jei skambinate naudodami „Skype™“ arba norite televizorių valdyti gestais, ją pakelsite spustelėdami vieną nuotolinio valdymo pulto mygtuką.

 • „Wi-Fi Miracast™“ – peržiūrėkite išmaniojo telefono turinį televizoriaus ekrane

  „Wi-Fi Miracast™“ – peržiūrėkite išmaniojo telefono turinį televizoriaus ekrane

  Peržiūrėkite išmaniojo įrenginio turinį ir dalykitės juo su draugais ir šeima televizoriaus ekrane. Panaudoję paprastą komandą žiūrėkite televizoriaus ekrane nuotraukas, vaizdo įrašus ir žaidimus, esančius jūsų išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje.

 • Apdailos akcentai – televizoriai, kurie puikiai atrodo ir veikia

  Namai perteikia jūsų stilių. Mūsų dizaineriai renkasi subtilias, rafinuotas spalvas ir apdailas, suderintas su autentiškomis kokybiškomis medžiagomis, tokiomis kaip aliuminis, todėl mūsų televizoriai sklandžiai įsilies į jūsų interjerą.

 • „Perfect Pixel HD“ – apdovanojimą pelniusi vaizdo kokybės technologija

  Vadovaudamiesi sukaupta patirtimi kokybės srityje, už kurią esame pelnę apdovanojimų, didelės raiškos vaizdo kokybei suteikėme visiškai naują veidą. Ar mėgaujatės žaidimų jauduliu, ar planuojate mėgstamų filmų peržiūros vakarą, „Philips Perfect Pixel HD“ užtikrina neprilygstamą aiškumą. Dėl sodresnių ir natūralesnių spalvų, tamsesnės juodos ir šviesesnės baltos kiekviena detalė bus tarsi šventė jūsų akims.

 • Nukreipkite, įveskite, kalbėkite arba naudokitės gestais – tikrai išmani sąveika

  Valdyti televizorių dar niekada nebuvo taip lengva ir smagu. Mūsų visiškai intuityvus nuotolinio valdymo pultas turi visus įprastus privalumus, tokius kaip spartieji mygtukai, nukreipimo ir pelės spustelėjimo funkcija, klaviatūra kitoje pusėje ir ne tik. Norite sumažinti garsą? Mostelėkite ranka (nuotolinio valdymo pultas nebūtinas!), ir integruota kamera atpažins jūsų judesį bei atitinkamai sureguliuos garsą. Nenorite naudoti klaviatūros? Kalbėkite į nuotolinio valdymo pultą ir stebėkite rezultatą ekrane! Tikrai išskirtinė patirtis.

 • Nuo programų iki „Cloud TV“: dar daugiau interneto pramogų

  Įsivaizduokite vis didėjantį išmaniųjų programų asortimentą televizoriuje. Nuo „YouTube“ iki muzikos, vaizdo įrašų pagal pageidavimą ir dar daugiau. Tik jūs patys galite pasirinkti, kurias programas pridėsite skydelyje. Norite dar? Išbandykite „Cloud TV“. Šimtai tarptautinių kanalų – tai puikus būdas žiūrėti mėgstamas TV laidas ir sužinoti, kas populiaru kitoje pasaulio pusėje. „Cloud Explorer“ suteikia prieigą prie „Dropbox™“. Čia galite peržiūrėti (ir bendrinti) mėgstamas nuotraukas ir vaizdo įrašus dideliame ekrane.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „Philips“ televizoriaus nuotolinio valdymo programa ir susijusios funkcijos kiekviename televizoriaus modelyje ir šalyje skiriasi, taip pat priklauso nuo išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę www.philips.com/TV.
 • Jeigu naudojate „Smart TV“, apsilankykite www.philips.com/TV ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas
 • „Cloud TV“ pasiūla priklauso nuo šalies pasiekiamumo ir reglamentų
 • Suderinama priklausomai nuo „WiFi Miracast“ sertifikavimo ir su „Android 4.2“ arba naujesne versija. Daugiau informacijos rasite savo įrenginio dokumentacijoje.
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.
 • „Android“, „Google Play“ ir kiti ženklai yra „Google Inc.“ prekių ženklai.
 • Televizoriui tinka bet kuris 200 mm x 200 mm VESA sieninis laikiklis. Jei norite mėgautis visomis „Ambilight“ galimybėmis, rekomenduojame naudoti „Vogel“ pagamintus THIN 225 arba THIN 245 laikiklius. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite www.vogels.com
 • Tėvai turi stebėti 3D formatą žiūrinčius vaikus ir įsitikinti, kad jie nepatiria jokio pirmiau minėto diskomforto. 3D nerekomenduojama žiūrėti mažesniems kaip 6 metų vaikams, kadangi jų regėjimo sistema dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.
 • („Philips“) suderinamas tik su tam tikrais „Philips“ leistuvais.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti