Itin plonas „Smart 4K Ultra HD LED“ televizorius

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/49pus7809_12/49pus7809_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Itin plonas „Smart 4K Ultra HD LED“ televizorius

  Itin plonas „Smart 4K Ultra HD LED“ televizorius

  „Ultra HD“ galvojant apie jus: „Philips“ 7800 serijos 4K „Ultra HD“ televizorius. Daugybė funkcijų, stulbinama 4K skiriamoji geba, „Ambilight“, 3D ir itin plona konstrukcija tiesiog užima kvapą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

7800 series Itin plonas „Smart 4K Ultra HD LED“ televizorius

123 cm (49 in), „4K Ultra HD LED“ televizorius, Keturių branduolių, DVB-T/T2/C/S/S2 49PUS7809/12 Surasti panašius produktus

Itin plonas „Smart 4K Ultra HD LED“ televizorius

Su 2 pusių „Ambilight“

 • Ekrano apšvietimo funkcija „Ambilight“ amžiams pakeis televizoriaus žiūrėjimo būdą

  Ekrano apšvietimo funkcija „Ambilight“ amžiams pakeis televizoriaus žiūrėjimo būdą

  Jei jums namai yra daug daugiau nei vien tik namas, pasirinkite televizorių, su kuriuo namų atmosfera bus šiltesnė ir jaukesnė. Su unikalia „Philips“ „Ambilight“ technologija jūsų ekranas atrodys dar platesnis, o vaizdai dar labiau įtraukiantys, nes ant gretimos sienos projektuojama itin plati šviesa iš dviejų ekrano pusių. Spalvos, dinamiškumas ir jaudulys persikels iš ekrano į jūsų kambarį, o žiūrėjimo pojūčiai bus dar labiau jaudinantys, intensyvūs ir įtraukiantys.

 • Itin plonos „Ultra Slim“ linijos suteikia grakštumo

  Itin plonos „Ultra Slim“ linijos suteikia grakštumo

  Elegantiškas. Inovatyvus. Grakštus. Preciziškas. Itin plona „Philips Ultra Slim“ konstrukcija. Nenuostabu, kad toks plonas įrenginys patraukia dėmesį ir suteikia interjerui rafinuotumo.

 • 4K „Ultra HD“ – skiriamoji geba, kokios jums dar neteko matyti

  4K „Ultra HD“ – skiriamoji geba, kokios jums dar neteko matyti

  Mėgaukitės televizija kitaip, nei tai darėte iki šiol – keturis kartus didesnė raiška nei tradicinių „Full HD“ televizorių. 3840 x 2160 pikselių raiška suteikia galimybę atkurti ištobulintą ir natūralų vaizdą – tai langas į naują pasaulį.

 • „600 Hz PMR Ultra HD“ – tiesiog nepriekaištingi judantys vaizdai

  „600 Hz PMR Ultra HD“ – tiesiog nepriekaištingi judantys vaizdai

  Kas gali būti smagiau nei žaisti įtraukiančius žaidimus, žiūrėti sporto varžybas ar veiksmo filmus „Ultra HD“ televizoriuje. Šiame „Philips“ televizoriuje įdiegta 600 Hz „Perfect Motion Rate Ultra“ sistema, todėl judantys vaizdai rodomi „Ultra HD“ raiška nepriekaištingai, net žiūrint kvapą gniaužiančias scenas.

 • „Wi-Fi Miracast™“ – peržiūrėkite išmaniojo telefono turinį televizoriaus ekrane

  „Wi-Fi Miracast™“ – peržiūrėkite išmaniojo telefono turinį televizoriaus ekrane

  Peržiūrėkite išmaniojo įrenginio turinį ir dalykitės juo su draugais ir šeima televizoriaus ekrane. Panaudoję paprastą komandą žiūrėkite televizoriaus ekrane nuotraukas, vaizdo įrašus ir žaidimus, esančius jūsų išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje.

 • „MultiRoom“ televizija – dalykitės tiesioginėmis transliacijomis ir įrašais tarp televizorių

  „MultiRoom“ televizija – dalykitės tiesioginėmis transliacijomis ir įrašais tarp televizorių

  Neapsiribokite vien tradicinėmis transliacijomis. Naudokite „Philips Smart TV“ kaip serverį ir prisijunkite prie kito televizoriaus, esančio tame pačiame „Wi-Fi“ tinkle. Prisijunkite ir dalykitės skaitmeninės televizijos transliacijomis ir įrašais iš šio televizoriaus į kliento televizorių be papildomų kabelių ir abonementų.

 • Nuotolinio valdymo pultu su klaviatūra lengva įvesti tekstą

  Nuotolinio valdymo pultu su klaviatūra lengva įvesti tekstą
 • Berėmė konstrukcija – mėgaukitės didesniu televizoriaus ekranu

  Plonas. Minimalistinis. Nekrintantis į akis. Sukūrėme gražią berėmę konstrukciją iš aukštos kokybės stiklo ir itin plono aliuminio apvado; mažesnis rėmelis – didesnė žiūrėjimo erdvė.

 • Apdailos akcentai – televizoriai, kurie puikiai atrodo ir veikia

  Namai perteikia jūsų stilių. Mūsų dizaineriai renkasi subtilias, rafinuotas spalvas ir apdailas, suderintas su autentiškomis kokybiškomis medžiagomis, tokiomis kaip aliuminis, todėl mūsų televizoriai sklandžiai įsilies į jūsų interjerą.

 • „Pixel Precise Ultra HD“ – atraskite ryškaus vaizdo kokybę

  4K „Ultra HD“ televizorius suteikia galimybę mėgautis net menkiausiomis detalėmis. „Pixel Precise Ultra HD“ modulio vaizdo apdorojimo algoritmai visus įvesties vaizdus prieš parodant ekrane konvertuoja į UHD raišką. Todėl nesvarbu, ar žiūrite interneto vaizdo įrašus, ar originalų 4K „Ultra HD“ turinį, „Philips“ atkuriami vaizdai bus išskirtinai ryškūs, sklandūs, raiškūs, spalvingi ir kontrastingi.

 • Nuo programų iki „Cloud TV“: dar daugiau interneto pramogų

  Įsivaizduokite vis didėjantį išmaniųjų programų asortimentą televizoriuje. Nuo „YouTube“ iki muzikos, vaizdo įrašų pagal pageidavimą ir dar daugiau. Tik jūs patys galite pasirinkti, kurias programas pridėsite skydelyje. Norite dar? Išbandykite „Cloud TV“. Šimtai tarptautinių kanalų – tai puikus būdas žiūrėti mėgstamas TV laidas ir sužinoti, kas populiaru kitoje pasaulio pusėje. „Cloud Explorer“ suteikia prieigą prie „Dropbox™“. Čia galite peržiūrėti (ir bendrinti) mėgstamas nuotraukas ir vaizdo įrašus dideliame ekrane.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Programa „MyRemote“ ir susijusios funkcijos skiriasi skirtinguose televizorių modeliuose ir skirtingose šalyse, o taip pat priklauso nuo išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę: www.philips.com/TV.
 • Jeigu naudojate „Smart TV“, apsilankykite www.philips.com/TV ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas
 • „Cloud TV“ pasiūla priklauso nuo šalies pasiekiamumo ir reglamentų
 • Suderinama priklausomai nuo „WiFi Miracast“ sertifikavimo ir su „Android 4.2“ arba naujesne versija. Daugiau informacijos rasite savo įrenginio dokumentacijoje.
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.
 • „Philips“ televizoriaus kamera (PTA317) parduodama atskirai.
 • Tėvai turi stebėti 3D formatą žiūrinčius vaikus ir įsitikinti, kad jie nepatiria jokio pirmiau minėto diskomforto. 3D nerekomenduojama žiūrėti mažesniems kaip 6 metų vaikams, kadangi jų regėjimo sistema dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.
 • („Philips“) suderinamas tik su tam tikrais „Philips“ leistuvais.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti