Plokščias televizorius

  Plokščias televizorius

  Žiūrėti bus dar maloniau,

  Šį „Philips Cineos“ plokščią televizorių, kuriame naudojamas „Perfect Pixel HD“ procesorius ir „Ambilight 2 Channel“ technologija, „Full HD 1080p“ ekranas ir 100 Hz ryškaus skystųjų kristalų monitoriaus (LCD) technologija, žiūrėsite su dideliu malonumu. USB jungtis užtikrins prieigą prie multimedijos turinio. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Cineos Plokščias televizorius

132 cm (52 in), LCD, integruotas skaitmeninis 52PFL9632D/10 Surasti panašius produktus

Žiūrėti bus dar maloniau,

nes jame naudojamas „Perfect Pixel HD“ procesorius ir „Ambilight“ technologija

 • „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ ekranas turi plačiaformatę 1920 x 1080p raišką. Tai aukščiausia HD šaltinio raiška su geriausia įmanoma vaizdo kokybe. Jis orientuotas į ateitį, nes palaiko 1080p signalus iš visų šaltinių, įskaitant pačius naujausius, tokius kaip „Blu-ray“ ir modernios HD žaidimų konsolės. Signalų apdorojimas yra pagerintas, kad palaikytų šią kur kas aukštesnę signalo kokybę ir raišką. Jis sukuria puikų, nemirgantį progresinio skenavimo vaizdą, kuris yra neįtikėtinai šviesus ir spalvotas.

 • „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

  „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

  Mėgaukitės išskirtine didelės raiškos vaizdo kokybe ir būkite visiškai pasiruošę priimti HD šaltinius, pavyzdžiui, iš HDTV imtuvo arba „Blu-ray Disc“ leistuvo. „HD Ready“ yra saugomas ženklas, užtikrinantis vaizdo kokybę, kokią gali pasiūlyti progresinė skleistinė. Jis atitinka griežtus EICTA nustatytus standartus ir užtikrina, kad HD ekranas leis panaudoti visus didelės raiškos signalo raiškos ir vaizdo kokybės privalumus. Jis turi universalią sąsają, leidžiančią naudoti tiek analoginio YPbPr, tiek nesuglaudinto skaitmeninio signalo DVI arba HDMI jungtis, palaikančias HDCP. Jis gali rodyti 720p, ir 1080i signalus 50 ir 60 Hz dažniais.

 • „Perfect Pixel“ HD procesorius užtikrina neprilygstamą ryškumas ir aiškumą

  „Perfect Pixel“ HD procesorius užtikrina neprilygstamą ryškumas ir aiškumą

  Mėgaukitės neprilygstamu ryškumu ir aiškumu – „Perfect Pixel“ HD procesorius. Kiekvienas vaizdo pikselis pakoreguojamas, kad prisitaikytų prie gretimų pikselių ir perteiktų natūralesnį vaizdą. Tai užtikrina unikalų ryškumo, natūralių detalių, puikaus gyvų spalvų kontrastiškumo ir sklandaus natūralaus judesio derinį, nesvarbu, ką žiūrėtumėte. Švarų ir itin ryškų vaizdą užtikrina artefaktų ir triukšmų aptikimas bei sumažinimas visuose šaltiniuose – nuo multimedijos iki standartinės televizijos.

 • 100 Hz „Clear LCD“, kad judesiai būtų itin aiškūs (3 ms)

  100 Hz „Clear LCD“, kad judesiai būtų itin aiškūs (3 ms)

  100 Hz „Clear LCD“ – neįtikėtinas judesių ryškumas ir aiškus bei gyvas vaizdas net ekrane vykstant greitam veiksmui. Dvigubo dažnio kadro įterpimas veikia dideliu 100 Hz atnaujinimo dažniu. Jis padidina judesio atkūrimo ryškumą daugiau nei dukart, palyginti su įprastiniais LCD, ir užtikrina 3 milisekundžių reakcijos laiką (matuojant suvokiamą išsiliejusio krašto plotį; BEW). Ši unikali „Philips“ technologija perkelia LCD ekranų judesio ryškumą į nepaprastą lygį.

 • 2 kanalų aktyvus „Ambilight“ pagerina žiūrėjimo kokybę

  2 kanalų aktyvus „Ambilight“ pagerina žiūrėjimo kokybę

  „Ambilight“ sistema pagerina bendrą žiūrėjimo kokybę pagal aplinkos apšvietimą pakoreguodama ekrano spalvų ir apšvietimo intensyvumą. Ji suteikia galimybę mėgautis naujais pojūčiais visiškai įtraukdama jus į žiūrimą turinį. Ji sukuria tinkamą atmosferą, leidžia geriau atsipalaiduoti žiūrint ir pagerina vaizdo detalių perteikimą, kontrastingumą bei spalvas. „Ambilight“ automatiškai ir nepriklausomai pritaiko spalvas pagal besikeičiantį turinį ekrane.

 • „HD Natural Motion“ užtikrina itin sklandžius judesius „Full HD“ filmuose

  „HD Natural Motion“ užtikrina itin sklandžius judesius „Full HD“ filmuose

  „Philips“ sukūrė „HD Natural Motion“, kad sumažintų virpėjimo efektą, kuris pastebimas žiūrint kino filmus. Apdovanojimus pelnęs algoritmas įvertina vaizdo judesius ir koreguoja judesio virpėjimą tiek televizijos transliacijose, tiek įrašytuose filmuose (pvz., DVD ir „Blu-ray Disc“). Sklandžiai perteikiamas vaizdas ir puikus ryškumas – žiūrėkite mėgaudamiesi.

 • USB jungtis leis lengvai ir greitai paleisti įrašus iš laikmenų

  USB jungtis leis lengvai ir greitai paleisti įrašus iš laikmenų

  USB jungtis leidžia žiūrėti jpg, mp3 ir alb formatų multimedijos failus iš daugelio USB atmintinių ir skaitmeninių fotoaparatų (USB 1.1 atminties klasės įrenginys). Įkiškite USB atmintinę į lizdą televizoriaus šone ir mėgaukitės nuotraukomis ar muzikos failais. Taip galėsite lengvai kartu su draugais mėgautis nuotraukomis ir klausytis muzikos.

 • Integruotas skaitmeninis imtuvas leidžia priimti DVB-T transliacijas

  Integruotas skaitmeninis DVB-T imtuvas leidžia priimti skaitmeninės antžeminės televizijos transliacijas be papildomo imtuvo. Mėgaukitės kokybiška televizija be papildomos painiavos.

 • Priderinto dizaino sukamasis stovas

  Šis aukštos kokybės stovas, suteikiantis daug įrengimo galimybių, yra specialiai sukurtas šiam televizoriui. Stovas pateikiamas iš anksto pritvirtintas prie televizoriaus. Jis leidžia lengvai įrengti plokščią televizorių ir išvengti vargo tvirtinant stovą prie televizoriaus. Mėgaukitės geriausiu matymo kampu pasukdami jį pagal savo pageidavimus.

 • 3 HDMI įvestys užtikrins skaitmeninį HD ryšį vienu laidu

  HDMI leis perteikti nesuglaudintą skaitmeninį RGB signalą iš šaltinio į ekraną. Kadangi signalas nekonvertuojamas į analoginį, užtikrinamas nepriekaištingas vaizdas. Nepakitusios kokybės signalas sumažina ekrano mirgėjimą ir perteikia aiškesnį vaizdą. HDMI sumaniai suderina aukščiausią išvesties gebą su šaltinio įrenginiu. HDMI įvestis yra visiškai suderinama su ankstesniais DVI šaltiniais, bet dar turi skaitmeninį garsą. HDMI naudojama HDCP apsauga nuo kopijavimo. 3 HDMI įvestys leidžia prijungti keletą HD šaltinių, pavyzdžiui, HD imtuvą ir „Blu-ray“ grotuvą. Jūsų televizorius visiškai paruoštas ateities HD įrenginiams.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • DVB-T, palaikomas tik kai kuriose šalyse

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti