Taškinis apšvietimas

  Taškinis apšvietimas

  Stliliaus akcentas

  Moderni „Philips myLiving“ linija – tai įspūdingas taškinis apšvietimas, kuriam būdinga nepriekaištinga forma ir funkcionalumas.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Stliliaus akcentas

Apšvietimas naudojant šiuolaikišką formą ir funkciją

 • Paryškintas apšvietimas

  Paryškintas apšvietimas

  Šis „Philips“ taškinis šviestuvas skleidžia tobulą šviesos spindulį detalėms apšviesti. Įrengę kelias tokias lempas galite išryškinti bet kurią detalę ar išskirtinę interjero savybę.

 • Nukreipkite šviesą ten, kur reikia

  Nukreipkite šviesą ten, kur reikia

  Šis „Philips myLiving“ taškinis šviestuvas leidžia reguliuoti namų apšvietimą. Reguliuojamas šviestuvo galvutes galite lengvai pasukti bet kuria kryptimi ir nukreipti tiesioginę šviesą ten, kur jos reikia labiausiai.

 • Puikus aukštos kokybės apšvietimas

  Puikus aukštos kokybės apšvietimas

  „Philips“ ecohalogeninės lemputės užtikrina nuostabų apšvietimą, kuris gali padėti išryškinti tam tikras vietas arba sukurti puikią aplinką patalpoje bei sutaupyti energijos, lyginant su įprastomis halogeno lemputėmis.

 • Šviesos intensyvumas reguliuojamas naudojant šviesos ryškumo reguliatorių-jungiklį

  Šviesos intensyvumas reguliuojamas naudojant šviesos ryškumo reguliatorių-jungiklį

  „Philips“ LED šviestuvų šviesos stiprumas reguliuojamas naudojant šviesos ryškumo reguliatorių (nepridedamas). Todėl šios lemputės puikiai tinka tam tikrai ypatybei išryškinti ar sukurti nuotaiką, tinkančią konkrečiai progai, pvz., jaukiai vakarienei dviese, šeimos ir draugų pasilinksminimui svetainėje.

 • Energijos taupymas

  Energijos taupymas

  Ši „Philips“ lemputė, palyginti su tradicinėmis lemputės, taupo energiją, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

 • Tiks prie bet kokio kambario interjero

  Šis itin funkcionalus ir tuo pat metu elegantiškos išvaizdos „Philips“ taškinis šviestuvas papuoš bet kurį jūsų namų kambarį.

 • Aiškios ir modernios formos

  „Philips myLiving“ taškiniai šviestuvai sukurti taip, kad tiktų prie modernaus interjero. Aptakios ir paprastos formos susilieja su bet kokio stiliaus interjeru. Tvarkingi ir patikimi – jie suteiks puikių stiliaus akcentų.

 • Šlifuotas aliuminis

  Itin šiuolaikiškas – toks aliuminis išsiskiria tokiu pat subtilumu, be to, šlifuoto paviršiaus lempa atrodo reljefiškesnė.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti