Taškinis šviestuvas

  Taškinis šviestuvas

  Stiliaus akcentas

  Šios pramoninio stiliaus „Philips“ įsukamos vamzdelio formos lempos yra mažos, glotnios, paprastos ir puikiai tinka moderniam interjerui. Tobulas aliuminio, baltos spalvos korpusas puikiai tinka halogeninei šviesai. Išskirtinė dekoro detalė. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Stiliaus akcentas

Apšvietimas naudojant šiuolaikišką formą ir funkciją

 • Tobulas šviesos spindulys detalėms apšviesti

  Tobulas šviesos spindulys detalėms apšviesti

  Šis „Philips“ taškinis šviestuvas skleidžia tobulą šviesos spindulį detalėms apšviesti. Įrengę kelias tokias lempas galite išryškinti bet kurią detalę ar išskirtinę interjero savybę.

 • Nukreipkite šviesą ten, kur reikia

  Nukreipkite šviesą ten, kur reikia

  Šis „Philips myLiving“ taškinis šviestuvas leidžia reguliuoti namų apšvietimą. Reguliuojamas šviestuvo galvutes galite lengvai pasukti bet kuria kryptimi ir nukreipti tiesioginę šviesą ten, kur jos reikia labiausiai.

 • Puikus aukštos kokybės apšvietimas

  Puikus aukštos kokybės apšvietimas

  „Philips“ halogeninės lemputės užtikrina nuostabų apšvietimą, kuris gali padėti išryškinti tam tikras vietas arba sukurti jaukią aplinką kambaryje.

 • Šviesos intensyvumas reguliuojamas naudojant šviesos ryškumo reguliatorių-jungiklį

  Šviesos intensyvumas reguliuojamas naudojant šviesos ryškumo reguliatorių-jungiklį

  „Philips“ šviestuvo šviesos stiprumas reguliuojamas naudojant šviesos srauto reguliatorių (nepridedamas). Todėl šios lemputės puikiai tinka tam tikrai ypatybei išryškinti ar nuotaikai, tinkančiai konkrečiai progai, pvz., jaukiai vakarienei dviese, šeimos ir draugų pasilinksminimui svetainėje, sukurti.

 • Energijos taupymas

  Energijos taupymas

  Ši „Philips“ lemputė, palyginti su tradicinėmis lemputės, taupo energiją, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

 • Tiks prie bet kokio kambario interjero

  Šis itin funkcionalus ir tuo pat metu elegantiškos išvaizdos „Philips“ taškinis šviestuvas papuoš bet kurį jūsų namų kambarį.

 • Aiškios ir modernios formos

  „Philips myLiving“ taškiniai šviestuvai sukurti taip, kad tiktų prie modernaus interjero. Aptakios ir paprastos formos susilieja su bet kokio stiliaus interjeru. Tvarkingi ir patikimi – jie suteiks puikių stiliaus akcentų.

 • Stilingas ir baltas

  Paprasta, šviesu ir visada stilinga – nesenstanti spalva suteiks skaistumo bet kokiam interjerui.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti