Sieninis šviestuvas

  Sieninis šviestuvas

  Patirti džiaugsmingą akimirką

  Šiuolaikinė „Philips myLiving“ linija – tai elegantiškas ir aukštos kokybės taškinis apšvietimas, derantis prie šiandienos skonio, gyvenimo būdo ir tendencijų.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Patirti džiaugsmingą akimirką

Šiuolaikiškas apšvietimas šiandienos gyvenimui

 • Tobulas šviesos spindulys detalėms apšviesti

  Tobulas šviesos spindulys detalėms apšviesti

  Šis „Philips“ taškinis šviestuvas skleidžia tobulą šviesos spindulį detalėms apšviesti. Įrengę kelias tokias lempas galite išryškinti bet kurią detalę ar išskirtinę interjero savybę.

 • Nukreipkite šviesą ten, kur reikia

  Nukreipkite šviesą ten, kur reikia

  Šis „Philips myLiving“ taškinis šviestuvas leidžia reguliuoti namų apšvietimą. Reguliuojamas šviestuvo galvutes galite lengvai pasukti bet kuria kryptimi ir nukreipti tiesioginę šviesą ten, kur jos reikia labiausiai.

 • Puikus aukštos kokybės apšvietimas

  Puikus aukštos kokybės apšvietimas

  „Philips“ ecohalogeninės lemputės užtikrina nuostabų apšvietimą, kuris gali padėti išryškinti tam tikras vietas arba sukurti puikią aplinką patalpoje bei sutaupyti energijos, lyginant su įprastomis halogeno lemputėmis.

 • Šviesos intensyvumas reguliuojamas naudojant šviesos ryškumo reguliatorių-jungiklį

  Šviesos intensyvumas reguliuojamas naudojant šviesos ryškumo reguliatorių-jungiklį

  „Philips“ šviestuvo šviesos stiprumas reguliuojamas naudojant šviesos srauto reguliatorių (nepridedamas). Todėl šios lemputės puikiai tinka tam tikrai ypatybei išryškinti ar nuotaikai, tinkančiai konkrečiai progai, pvz., jaukiai vakarienei dviese, šeimos ir draugų pasilinksminimui svetainėje, sukurti.

 • Energijos taupymas

  Energijos taupymas

  Ši „Philips“ lemputė, palyginti su tradicinėmis lemputės, taupo energiją, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

 • Tiks prie bet kokio kambario interjero

  Šis itin funkcionalus ir tuo pat metu elegantiškos išvaizdos „Philips“ taškinis šviestuvas papuoš bet kurį jūsų namų kambarį.

 • Natūrali ir įprasta forma

  Švelnūs perėjimai ir išlenktos linijos – tai nesenstanti „Philips myLiving“ išvaizda. Praktiški ir elegantiški „myLiving“ taškiniai šviestuvai yra nekrentantys į akis ir tobulai įsilieja į šiuolaikinio dizaino interjerą.

 • Laiko patikrintos medžiagos

  Metalas ir stiklas suteikia neutralią ir elegantišką išvaizdą jūsų namams. Tvirtos, nesudėtingos medžiagos patiks visiems mąstantiems šiuolaikiškai.

 • Juoda chromo

  Suteikite spindesio bet kuriam interjerui – metalinis juodo chromo blizgesys suteiks veidrodžio efektą.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti