Itin plonas „Smart TV“ LED televizorius

  Itin plonas „Smart TV“ LED televizorius

  Visiškai kitoks

  „Philips“ „DesignLine“ novatoriško „plūduriuojančio“ stiklo dizainą sunku apibūdinti. Ir jūs pabandykite. Geriausiai tiktų toks apibūdinimas: akį traukiantis, inovatyvus, aukščiausios kokybės ir gniaužiantis kvapą... Peržiūrėti visus privalumus

 • Visiškai kitoks

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

DesignLine Itin plonas „Smart TV“ LED televizorius

140 cm (55 in), „3D Max“, DVB-T/T2/C/S/S2 55PDL8908S/12 Surasti panašius produktus

Visiškai kitoks

Praplečiantis televizoriaus sampratą – novatoriškas menas

 • Revoliucinis plūduriuojančio stiklo dizainas – pagrąžinkite savo interjerą

  Mūsų naujoviškas stiklinis korpusas pakeičia požiūrį į televizorių ir jo išvaizdą. Nuolaidus televizoriaus ekrano paviršius nusidriekia per visą stiklinį televizoriaus korpusą ir blizga tamsiais ir šviesiais tonais – taip pabrėžiamas plūduriuojančio ekrano efektas. Atremkite jį prie sienos lofte, pastatykite tarp antikvarinio interjero detalių gyvenamajame name, pakabinkite jį greta modernių meno kūrinių galerijoje – jis visur puikiai atrodys.

 • 3 pusių „Ambilight“ XL technologija pagerina žiūrimą vaizdą

  Kadangi televizoriuje įdiegta ši patentuota „Philips“ technologija, ekranas atrodys žymiai platesnis, o vaizdai labiau įtraukiantys, suprojektavus plačią šviesos juostą iš trijų televizoriaus ekrano šonų ant greta esančios sienos. Spalvos automatiškai reguliuojasi ir prisitaiko prie vaizdo ekrane. Dėl šios prisitaikymo prie sienos funkcijos šviesos spalva puikiai dera prie vaizdo ekrane, nepaisant sienos spalvos. Galite pakoreguoti vaizdą naudodami įvairius nustatymus, atitinkančius jūsų žiūrėjimo poreikius.

 • 1400 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) – neįtikėtinam judesio ryškumui

  Kad vaizdo judesys atrodytų tikslus, sklandus ir natūralus, „Philips“ sukūrė PMR – savo standartą judančio vaizdo ryškumui matuoti. „Perfect Motion Rate“ yra bendras mūsų unikalaus vaizdo apdorojimo, kadrų per sekundę skaičiaus ir kiekvieno kadro atnaujinimo dažnio, tobulų pritemdymo galimybių ir foninio apšvietimo technologijų rezultatas. Didesnis PMR skaičius atitinka didesnį kontrastingumą ir aiškesnius judesius, o jums tai reiškia puikios kokybės vaizdą.

 • „Smart TV“ – interneto pramogų pasaulis

  Atraskite sritis, nusidriekiančias už tradicinės televizijos ribų. Nuomokitės ir siųskitės filmus, vaizdo įrašus, žaidimus ir dar daugiau tiesiogiai į savo televizorių iš internetinių vaizdo įrašų parduotuvių. Žiūrėkite mėgstamus interneto televizijos kanalus ir mėgaukitės interneto programų gausa naudodamiesi „Smart TV“. Bendraukite su šeima ir draugais per „Skype™“ arba socialinius tinklus. Arba... tiesiog naršykite internete!

 • Programa „MyRemote“ – valdykite televizorių telefonu arba planšetiniu kompiuteriu

  Naudodami vieną paprastą programą be nuotolinio valdymo pulto galite valdyti televizorių ir įrašyti programas. Paverskite savo planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną universaliu nuotolinio valdymo pultu su visomis tikro nuotolinio valdymo pulto funkcijomis ir tokiomis papildomomis kaip teksto įvedimas. Įjungus „SimplyShare“ funkciją turinys nusiunčiamas tiesiai į jūsų televizorių. Žiūrėkite skaitmeninę televiziją savo įrenginiuose naudodami „Wi-Fi smart screen“. Mėgstamų programų daugiau nepraleisite, nes naudodami „MyRemote“ įrašymo funkciją programas galėsite įrašyti nebūdami namuose. Tiesiog peržiūrėkite televizijos TV programų gido turinį ir pasirinkite, kurias laidas norite įrašyti ir žiūrėti vėliau. Išmanus „Smart TV“ tikrai vertas išmanios programos.

 • „Wi-Fi Miracast™“ – dubliuokite savo įrenginiuose rodomą vaizdą televizoriuje

  Žiūrėkite, ką norite, kur norite ir kada norite. Persiųskite įrenginyje rodomą turinį ir žiūrėkite jį dideliame ekrane. Dalykitės nuotraukomis iš išmaniojo telefono, nešiojamojo kompiuterio ekrano ir t. t. Paprasta nustatyti ryšį, o ši technologija veikia su daugeliu įrenginių.

 • Integruotu „Wi-Fi“ lengvai prisijungsite prie interneto

  Integruotu „Wi-Fi“ lengvai prisijungsite prie interneto

  Su „Philips Smart TV“ televizoriuje integruotu „Wi-Fi“ galite greitai ir lengvai prisijungti prie namų tinklo, kuriame galite naudotis įvairiausiu turiniu ar belaidžiu būdu dalytis informacija savo namuose.

 • Nuotolinio valdymo pultas su klaviatūra ir žymekliu – daugiau valdymo nei kada nors anksčiau

  Nuotolinio valdymo pultas su klaviatūra ir žymekliu – daugiau valdymo nei kada nors anksčiau

  Mūsų visiškai intuityvus nuotolinio valdymo pultas turi visus įprastus privalumus, tokius kaip žymeklio klavišai, garso valdymo ir spartieji mygtukai. O jeigu norite daugiau, paprasčiausiai paspaudę ir laikydami klavišą OK galite lengvai naršyti. Žymeklis veikia kaip pelė, kuria galite nurodyti, spustelėti ir lengvai slinkti ekrane. Apverskite šį nuotolinio valdymo pultą – ir kitoje pusėje rasite visą klaviatūrą, kuria lengvai galėsite rašyti tekstą! Svarbiausia, kad mūsų išmanusis nuotolinio valdymo pultas turi giroskopinius jutiklius ir žino, kuri pusė viršuje, todėl rašydami tekstą galite nesirūpinti, kad netyčia perjungsite kanalą.

 • „DesignLine“ laikiklis „Smart Mount“ – viskas, ko reikia televizoriui tvirtinti

  Kad ir ką pasirinktumėte – atremti, pakabinti ant sienos ar pastatyti savo naująjį televizorių, – mes pasiūlysime jums tinkamą tvirtinimo sprendimą. Kad galėtumėte televizorių statyti ant grindų, sukūrėme kraštų apsaugą, kuri saugo televizoriaus stiklo skydelį. Manote, kad tai nėra patogu? Pasitelkus išradingą „Philips“ tvirtinimo prie sienos sistemą „Simply Straight“, jums nereikės kankintis, kai norėsite tiksliai pakabinti televizorių ant sienos – sistema pati intuityviai nustatys tinkamą televizoriaus padėtį.

 • Naudokite laidų movą ir laidai atrodys tvarkingai

  Naudodami mūsų laidų movą galėsite patogiai laikyti laidus vienoje vietoje. Kompaktiška laidų mova įrengta televizoriaus korpuso nugarėlėje, todėl ji nekris į akis, be to, nematysite ir kitų susiraizgiusių laidų.

 • „Perfect Pixel HD“ – apdovanojimą pelniusi vaizdo kokybės technologija

  Perteikia mūsų moderniausią nemirgantį, neprilygstamai ryškų ir aiškų vaizdą. Kiekvienas vaizdą sudarantis pikselis koreguojamas, kad geriau atitiktų gretimus pikselius. Rezultatas – unikalus ryškumo, natūralių detalių, gyvų spalvų, didesnio kontrastingumo ir sklandaus, natūralaus judesio derinys.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

 • Programa „MyRemote“ ir susijusios funkcijos skiriasi skirtinguose televizorių modeliuose ir skirtingose šalyse, o taip pat priklauso nuo išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę: www.philips.com/TV.
 • Suderinamumas priklauso nuo „Android 4.2“ arba vėlesnės versijos „WiFi Miracast“ sertifikavimo. Daugiau informacijos rasite savo įrenginio dokumentacijoje.
 • Jeigu naudojate „Smart TV“, apsilankykite www.philips.com/TV ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.
 • „Philips“ televizoriaus kamera (PTA317) parduodama atskirai.
 • Tėvai turi stebėti 3D formatą žiūrinčius vaikus ir įsitikinti, kad jie nepatiria jokio pirmiau minėto diskomforto. 3D nerekomenduojama žiūrėti mažesniems kaip 6 metų vaikams, kadangi jų regėjimo sistema dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • „HbbTV“, „Multiroom“ klientui ir serveriui, „Netflix“ bei „myRemote“ programai reikia atnaujinti programinę įrangą.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti