Itin plonas „Full HD“ LED televizorius

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/55pfk6300_12/55pfk6300_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Itin plonas „Full HD“ LED televizorius

  Itin plonas „Full HD“ LED televizorius

  6300 serijos „Full HD“ televizorius su „Perfect Pixel HD“ veikia sklandžiai, o kokybiškai atkuriamos scenos yra ryškios ir aiškios, kad galėtumėte mėgautis tikroviškais vaizdais. Natūralios medžiagos, subtili konstrukcija ir unikalios funkcijos, pvz., „Ambilight“, daro jį dar patrauklesniu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

6000 series Itin plonas „Full HD“ LED televizorius

140 cm (55 in), „Full HD“ LED TV, DVB-T/C/S/S2 55PFK6300/12 Surasti panašius produktus

Itin plonas „Full HD“ LED televizorius

Su 2 pusių „Ambilight“

 • Ekrano apšvietimo funkcija „Ambilight“ amžiams pakeis televizoriaus žiūrėjimo būdą

  Jei jums namai yra daug daugiau nei vien tik namas, pasirinkite televizorių, su kuriuo namų atmosfera bus šiltesnė ir jaukesnė. Su unikalia „Philips“ „Ambilight“ technologija jūsų ekranas atrodys dar platesnis, o vaizdai dar labiau įtraukiantys, nes ant gretimos sienos projektuojama itin plati šviesa iš dviejų ekrano pusių. Spalvos, dinamiškumas ir jaudulys persikels iš ekrano į jūsų kambarį, o žiūrėjimo pojūčiai bus dar išskirtinesni.

 • „Perfect Natural Motion“ – sklandūs ir itin aiškūs judantys vaizdai

  Jums patinka žiūrėti filmus ir jūs norite mėgautis geriausia vaizdo kokybe. Apdovanojimų pelniusi „Perfect Natural Motion“ judesio gerinimo technologija pašalina vibracijas, kad galėtumėte stebėti išskirtinai sklandų judantį vaizdą. Filmai įrašomi 24 kadrų per sekundę dažniu. PNM keturgubai padidina kadrų skaičių iki 100 pasikeitimų per sekundę. Taip pašalinama vibracija, o jūs galite mėgautis sklandžiu ir itin aiškiu vaizdu.

 • „Micro Dimming“ optimizuoja jūsų televizoriaus kontrastą

  „Micro Dimming“ optimizuoja jūsų televizoriaus kontrastą

  Mūsų speciali programinė įranga analizuoja vaizdą 6 400 skirtingų zonų ir atitinkamai jį sureguliuoja, kad galėtumėte mėgautis neįtikėtinu kontrastu ir vaizdo kokybe stebėdami itin tikroviškus vaizdus.

 • Geometrinis sprendimas – kampu pakreiptas centrinis stovas

  Kampu pakreiptam centriniam stovui pasirinkome modernią itin blizgią sidabrinę apdailą, o tada pratęsėme jį itin plonu kampu pakreiptu kaklu ir sukūrėme televizoriaus dizainą, kuris puikiai tiks kiekviename šiuolaikiniame interjere.

 • Modernus dizainas tinka šiuolaikiniame interjere

  Atrodo šiuolaikiškai, kad tiktų prie jūsų interjero. Televizorius turi gražiai atrodyti ir išjungtas.

 • Puiki raiška – geresnės kokybės vaizdas

  Puiki raiška patobulina bendrą vaizdo ryškumą ir detales kiekvienoje zonoje. Be pažangaus viso vaizdo patobulinimo, taip pat atliekama detalių ir spalvų analizė. Dėl to galutinis rezultatas yra itin ryškus, natūralus ir tikroviškas.

 • „Perfect Pixel HD“ – apdovanojimą pelniusi vaizdo kokybės technologija

  Vadovaudamiesi sukaupta patirtimi, už kurią esame pelnę apdovanojimų, didelės raiškos vaizdo kokybei suteikėme visiškai naują veidą. „Philips Perfect Pixel HD Engine“ procesorius atkuria itin sklandžius ir aiškius vaizdus. Dėl sodresnių, natūralesnių spalvų ir odos atspalvių, tamsesnės juodos ir šviesesnės baltos, kiekviena detalė bus tarsi šventė jūsų akims.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • („Philips“) suderinamas tik su tam tikrais „Philips“ leistuvais.
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti