Itin plonas „Full HD“ LED televizorius su „Android™“

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/55pfk6550_12/55pfk6550_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Itin plonas „Full HD“ LED televizorius su „Android™“

  Itin plonas „Full HD“ LED televizorius su „Android“

  6500 serijos FHD televizorius su „Android“ – ne vien išvaizda. Pradedame nuo „Perfect Pixel HD“ variklio, kad galėtumėte mėgautis nepriekaištingu vaizdu, po to pridedame „Ambilight“, modernų dizainą ir natūralias medžiagas, kad patirtumėte naujų įspūdžių. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

6500 series Itin plonas „Full HD“ LED televizorius su „Android™“

139 cm (55 in), „Full HD“ LED TV, „Dual Core“; 8 GB ir didinama, DVB-T/C/S/S2 55PFK6550/12 Surasti panašius produktus

Itin plonas „Full HD“ LED televizorius su „Android“

Su 3 pusių „Ambilight“

 • Ekrano apšvietimo funkcija „Ambilight“ amžiams pakeis televizoriaus žiūrėjimo būdą

  Jei jums namai yra daug daugiau nei vien tik namas, pasirinkite televizorių, su kuriuo namų atmosfera bus šiltesnė ir jaukesnė. Su unikalia „Philips Ambilight“ technologija jūsų ekranas atrodys dar platesnis, o vaizdai dar labiau įtraukiantys, nes ant gretimos sienos skleidžiama itin plati šviesa iš trijų ekrano pusių. Spalvos, dinamiškumas ir jaudulys persikels iš ekrano į jūsų kambarį, o žiūrėjimo pojūčiai bus dar labiau jaudinantys, stiprūs ir įtraukiantys.

 • „Micro Dimming Pro“ užtikrina neįtikėtiną kontrastą

  „Micro Dimming Pro“ optimizuoja jūsų televizoriaus kontrastą pagal aplinkos apšvietimo sąlygas. Šviesos jutiklis ir speciali programinė įranga analizuoja vaizdą 6400 skirtingų zonų, o jūs galite mėgautis neįtikėtinu kontrastu ir itin tikrovišku vaizdu dieną ir naktį.

 • „Dual Core“ apdorojimas ir „Android“ OS užtikrina nepriekaištingą veikimą

  Savo televizoriuje turėdami „Android“ galėsite naršyti, paleisti programas ir vaizdo įrašus labai greitu, itin intuityviu ir smagiu būdu. „Android“ robotas išlaisvina „Dual Core“ procesoriaus galią, kad viskas vyktų greitai ir lengvai.

 • „Android“ – greitesnės, įvairesnės ir individualesnės televizoriaus žiūrėjimo akimirkos

  „Smart TV“ su „Android“: mėgaukitės spartesniu procesoriumi ir patogia naudotojo sąsaja. Jūsų raktas į neišsenkantį turinį, pradedant „Google Play™“, „Netflix“, interneto naršykle...ir dar daugiau. Lengva naršyti po meniu naudojant tiesiogines nuorodas į mėgstamiausius.

 • „Perfect Natural Motion“ – sklandūs ir itin aiškūs judantys vaizdai

  Jums patinka žiūrėti filmus ir jūs norite mėgautis geriausia vaizdo kokybe. Apdovanojimų pelniusi „Perfect Natural Motion“ judesio gerinimo technologija pašalina vibracijas, kad galėtumėte stebėti išskirtinai sklandų judantį vaizdą. Filmai įrašomi 24 kadrų per sekundę dažniu. PNM keturgubai padidina kadrų skaičių iki 100 pasikeitimų per sekundę. Taip pašalinama vibracija, o jūs galite mėgautis sklandžiu ir itin aiškiu vaizdu.

 • Nuotolinio valdymo pultu su klaviatūra lengva įvesti tekstą

  Nuotolinio valdymo pultu su klaviatūra lengva įvesti tekstą

  Imkitės valdymo. Mūsų visiškai intuityvus nuotolinio valdymo pultas turi visus įprastus privalumus, tokius kaip žymeklio klavišai, garso valdymo ir tiesioginio išrinkimo mygtukai. Apvertę nuotolinio valdymo pultą galite naudotis tekstine klaviatūra, kuria galėsite lengvai įvesti tekstą.

 • Geometrinis sprendimas – kampu pakreiptas centrinis stovas

  Kampu pakreiptam centriniam stovui pasirinkome modernią itin blizgią sidabrinę apdailą, o tada pratęsėme jį itin plonu kampu pakreiptu kaklu ir sukūrėme televizoriaus dizainą, kuris puikiai tiks kiekviename šiuolaikiniame interjere.

 • Modernus dizainas tinka šiuolaikiniame interjere

  Atrodo šiuolaikiškai, kad tiktų prie jūsų interjero. Televizorius turi gražiai atrodyti ir išjungtas.

 • „Perfect Pixel HD“ – apdovanojimą pelniusi vaizdo kokybės technologija

  Vadovaudamiesi sukaupta patirtimi, už kurią esame pelnę apdovanojimų, didelės raiškos vaizdo kokybei suteikėme visiškai naują veidą. „Philips Perfect Pixel HD Engine“ procesorius atkuria itin sklandžius ir aiškius vaizdus. Dėl sodresnių, natūralesnių spalvų ir odos atspalvių, tamsesnės juodos ir šviesesnės baltos, kiekviena detalė bus tarsi šventė jūsų akims.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Tėvai turi stebėti 3D formatą žiūrinčius vaikus ir įsitikinti, kad jie nepatiria jokio pirmiau minėto diskomforto. 3D nerekomenduojama žiūrėti mažesniems kaip 6 metų vaikams, kadangi jų regėjimo sistema dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.
 • „Android“ programų pasiūla skiriasi pagal šalį. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite vietinėje „Google Play Store“.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Debesies žaidimų pasiūla priklauso nuo žaidimų teikėjų.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • („Philips“) suderinamas tik su tam tikrais „Philips“ leistuvais.
 • „Google Cast“ funkcionalumas priklauso nuo „Google Cast Ready“ programų ir įrenginių. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite „Google Cast“ gaminių puslapyje.
 • „Philips“ televizoriaus nuotolinio valdymo programa ir susijusios funkcijos kiekviename televizoriaus modelyje ir šalyje skiriasi, taip pat priklauso nuo operatoriaus, išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę www.philips.com/TVRemoteapp.
 • „Smart TV“ programos pasiūla priklauso nuo televizoriaus modelio ir šalies. Daugiau informacijos rasite apsilankę www.philips.com/smarttv.
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.
 • Suderinama priklausomai nuo „WiFi Miracast“ sertifikavimo ir su „Android 4.2“ arba naujesne versija. Daugiau informacijos rasite savo įrenginio dokumentacijoje.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti