Itin plonas „Smart TV“ LED televizorius

  Itin plonas „Smart TV“ LED televizorius

  Išskirtinės pramogos

  Neprilygstama kokybė kiekvienoje detalėje: „Philips“ aukštos kokybės 8000 serijos televizoriuose puikiai dera naujausios technologijos ir elegantiškumas, jie tarsi jaučia jūsų poreikius ir troškimus. Tai – televizorius jums. Peržiūrėti visus privalumus

 • Išskirtinės pramogos

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

8000 series Itin plonas „Smart TV“ LED televizorius

140 cm (55 in), „3D Max“, DVB-T/T2/C/S/S2 55PFL8008S/12 Surasti panašius produktus

Išskirtinės pramogos

Aukštos klasės itin plonas LED televizorius su „Ambilight“

 • 1400 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) – neįtikėtinam judesio ryškumui

  Kad vaizdo judesys atrodytų tikslus, sklandus ir natūralus, „Philips“ sukūrė PMR – savo standartą judančio vaizdo ryškumui matuoti. „Perfect Motion Rate“ yra bendras mūsų unikalaus vaizdo apdorojimo, kadrų per sekundę skaičiaus ir kiekvieno kadro atnaujinimo dažnio, tobulų pritemdymo galimybių ir foninio apšvietimo technologijų rezultatas. Didesnis PMR skaičius atitinka didesnį kontrastingumą ir aiškesnius judesius, o jums tai reiškia puikios kokybės vaizdą.

 • 3 pusių „Ambilight“ XL technologija pagerina žiūrimą vaizdą

  Kadangi televizoriuje įdiegta ši patentuota „Philips“ technologija, ekranas atrodys žymiai platesnis, o vaizdai labiau įtraukiantys, suprojektavus plačią šviesos juostą iš trijų televizoriaus ekrano šonų ant greta esančios sienos. Spalvos automatiškai reguliuojasi ir prisitaiko prie vaizdo ekrane. Dėl šios prisitaikymo prie sienos funkcijos šviesos spalva puikiai dera prie vaizdo ekrane, nepaisant sienos spalvos. Galite pakoreguoti vaizdą naudodami įvairius nustatymus, atitinkančius jūsų žiūrėjimo poreikius.

 • Integruota TV kamera palengvina bendravimą televizoriuje įdiegtu „Skype™“

  Atraskite naują skambinimo dimensiją ir dalykitės įspūdžiais su jums svarbiais žmonėmis, kad ir kur jie būtų. Televizoriuje naudodami „Skype™“ balso ir vaizdo skambučių funkciją ir integruotą kamerą, skambinkite iš savo svetainės. Mėgaukitės HD vaizdu ir puikia garso kokybe patogiai įsitaisę ant sofos.

 • „Smart TV“ – interneto pramogų pasaulis

  Atraskite sritis, nusidriekiančias už tradicinės televizijos ribų. Nuomokitės ir siųskitės filmus, vaizdo įrašus, žaidimus ir dar daugiau tiesiogiai į savo televizorių iš internetinių vaizdo įrašų parduotuvių. Žiūrėkite mėgstamus interneto televizijos kanalus ir mėgaukitės interneto programų gausa naudodamiesi „Smart TV“. Bendraukite su šeima ir draugais per „Skype™“ arba socialinius tinklus. Arba... tiesiog naršykite internete!

 • „Wi-Fi Miracast™“ – dubliuokite savo įrenginiuose rodomą vaizdą televizoriuje

  Žiūrėkite, ką norite, kur norite ir kada norite. Persiųskite įrenginyje rodomą turinį ir žiūrėkite jį dideliame ekrane. Dalykitės nuotraukomis iš išmaniojo telefono, nešiojamojo kompiuterio ekrano ir t. t. Paprasta nustatyti ryšį, o ši technologija veikia su daugeliu įrenginių.

 • Programa „MyRemote“ – valdykite televizorių telefonu arba planšetiniu kompiuteriu

  Naudodami vieną paprastą programą be nuotolinio valdymo pulto galite valdyti televizorių ir įrašyti programas. Paverskite savo planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną universaliu nuotolinio valdymo pultu su visomis tikro nuotolinio valdymo pulto funkcijomis ir tokiomis papildomomis kaip teksto įvedimas. Įjungus „SimplyShare“ funkciją turinys nusiunčiamas tiesiai į jūsų televizorių. Žiūrėkite skaitmeninę televiziją savo įrenginiuose naudodami „Wi-Fi smart screen“. Mėgstamų programų daugiau nepraleisite, nes naudodami „MyRemote“ įrašymo funkciją programas galėsite įrašyti nebūdami namuose. Tiesiog peržiūrėkite televizijos TV programų gido turinį ir pasirinkite, kurias laidas norite įrašyti ir žiūrėti vėliau. Išmanus „Smart TV“ tikrai vertas išmanios programos.

 • Itin siauras nerūdijančio plieno rėmelis pabrėžia meistriškumą

  Geras dizainas daug ką pasako. Paimkite, pavyzdžiui, preciziškai pagamintą priekinį skydelį vientisu poliruotu blizgiu nerūdijančio plieno paviršiumi. Arba itin plonas rėmelis, kuris sukuria aptakesnį profilį. Visa tai kartu atspindi mūsų pateikiamas aukštas charakteristikas ir tikslumą – tiek viduje, tiek iš išorės.

 • „3D Max“ – maksimali 3D vaizdo skiriamoji geba žiūrint „Full HD“ vaizdus

  „3D Max“ – maksimali 3D vaizdo skiriamoji geba žiūrint „Full HD“ vaizdus

  Naudojama aktyvi 3D technologija ir didelės spartos ekranai, sukuriantys neįtikėtiną gylį, kontrastingumą ir realumą, užtikrina neprilygstamus 3D pojūčius. 3D gylio reguliavimo funkcija padeda lengvai pasirinkti tinkamiausią 3D efekto lygį. Paverskite 2D turinį gyvu ir nepriekaištingu 3D vaizdu. Išskirtiniai 3D pojūčiai.

 • Integruotu „Wi-Fi“ lengvai prisijungsite prie interneto

  Integruotu „Wi-Fi“ lengvai prisijungsite prie interneto

  Su „Philips Smart TV“ televizoriuje integruotu „Wi-Fi“ galite greitai ir lengvai prisijungti prie namų tinklo, kuriame galite naudotis įvairiausiu turiniu ar belaidžiu būdu dalytis informacija savo namuose.

 • Nuotolinio valdymo pultas su klaviatūra ir žymekliu – daugiau valdymo nei kada nors anksčiau

  Nuotolinio valdymo pultas su klaviatūra ir žymekliu – daugiau valdymo nei kada nors anksčiau

  Mūsų visiškai intuityvus nuotolinio valdymo pultas turi visus įprastus privalumus, tokius kaip žymeklio klavišai, garso valdymo ir spartieji mygtukai. O jeigu norite daugiau, paprasčiausiai paspaudę ir laikydami klavišą OK galite lengvai naršyti. Žymeklis veikia kaip pelė, kuria galite nurodyti, spustelėti ir lengvai slinkti ekrane. Apverskite šį nuotolinio valdymo pultą – ir kitoje pusėje rasite visą klaviatūrą, kuria lengvai galėsite rašyti tekstą! Svarbiausia, kad mūsų išmanusis nuotolinio valdymo pultas turi giroskopinius jutiklius ir žino, kuri pusė viršuje, todėl rašydami tekstą galite nesirūpinti, kad netyčia perjungsite kanalą.

 • „Perfect Pixel HD“ – apdovanojimą pelniusi vaizdo kokybės technologija

  Perteikia mūsų moderniausią nemirgantį, neprilygstamai ryškų ir aiškų vaizdą. Kiekvienas vaizdą sudarantis pikselis koreguojamas, kad geriau atitiktų gretimus pikselius. Rezultatas – unikalus ryškumo, natūralių detalių, gyvų spalvų, didesnio kontrastingumo ir sklandaus, natūralaus judesio derinys.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

 • Programa „MyRemote“ ir susijusios funkcijos skiriasi skirtinguose televizorių modeliuose ir skirtingose šalyse, o taip pat priklauso nuo išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę: www.philips.com/TV.
 • Suderinamumas priklauso nuo „Android 4.2“ arba vėlesnės versijos „WiFi Miracast“ sertifikavimo. Daugiau informacijos rasite savo įrenginio dokumentacijoje.
 • Jeigu naudojate „Smart TV“, apsilankykite www.philips.com/TV ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.
 • Tėvai turi stebėti 3D formatą žiūrinčius vaikus ir įsitikinti, kad jie nepatiria jokio pirmiau minėto diskomforto. 3D nerekomenduojama žiūrėti mažesniems kaip 6 metų vaikams, kadangi jų regėjimo sistema dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.
 • „HbbTV“, „Multiroom“ klientui ir serveriui, „Netflix“ bei „myRemote“ programai reikia atnaujinti programinę įrangą.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti