Itin plonas 4K televizorius su „Android TV™“

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/55pus7181_12/55pus7181_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Itin plonas 4K televizorius su „Android TV™“

  Itin plonas 4K LED televizorius su „Android“

  Dailus europietiškas dizainas ir svarbiausios funkcijos. „Philips“ 7180 serija išsiskiria puikia vaizdo kokybe ir integruotais garsiakalbiais. Mėgaukitės pramogomis elegantiškai įrėmintame ekrane. Peržiūrėti visus privalumus

 • Itin plonas 4K LED televizorius su „Android“

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

7000 series Itin plonas 4K televizorius su „Android TV™“

139 cm (55 in), „4K Ultra HD LED“ televizorius, „Quad Core“, 16 GB ir didinama, DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2 55PUS7181/12 Surasti panašius produktus

Itin plonas 4K LED televizorius su „Android“

su 3 pusių „Ambilight“

 • Ekrano apšvietimo funkcija „Ambilight“ amžiams pakeis televizoriaus žiūrėjimo būdą

  Jei jums namai yra daug daugiau nei vien tik namas, pasirinkite televizorių, su kuriuo namų atmosfera bus šiltesnė ir jaukesnė. Su unikalia „Philips Ambilight“ technologija jūsų ekranas atrodys dar platesnis, o vaizdai dar labiau įtraukiantys, nes ant gretimos sienos skleidžiama itin plati šviesa iš trijų ekrano pusių. Spalvos, dinamiškumas ir jaudulys persikels iš ekrano į jūsų kambarį, o žiūrėjimo pojūčiai bus dar labiau jaudinantys, stiprūs ir įtraukiantys.

 • Atskleiskite „Quad Core“ ir „Android“ suteikiamas galimybes

  „Philips Quad Core“ procesorius su „Android“ suteikia neįtikėtinus pojūčius žaidžiant. Televizoriuje įdiegus „Android“, galėsite naršyti, paleisti programas ir leisti vaizdo įrašus itin greitai, intuityviai ir smagiai.

 • „Google Play“ parduotuvė ir „Philips“ programų galerija: žvelkite giliau

  „Google Play“ parduotuvė ir „Philips“ programų galerija: žvelkite giliau

  „Google Play“ parduotuvė ir „Philips“ programų galerija perkelia jus už tradicinių TV programų ribų į didelę filmų, TV, muzikos, programų ir žaidimų galeriją internete. 16 GB didinama atmintis reiškia, kad turite daugybę vietos visam mėgstamam turiniui saugoti ir įdiegti dar daugiau programų.

 • Mėgaukitės ryškiais vaizdais su „Pixel Precise Ultra HD“

  Mėgaukitės ryškiais vaizdais su „Pixel Precise Ultra HD“

  4K „Ultra HD“ televizorius suteikia galimybę mėgautis net menkiausiomis detalėmis. „Philips Pixel Precise Ultra HD“ modulis visus įvesties vaizdus prieš parodant ekrane konvertuoja į UHD raišką. Mėgaukitės sklandžiu ir ryškiu išskirtinio kontrasto judančiu vaizdu. Atraskite tamsiausią juodą ir šviesiausią baltą, ryškias spalvas ir natūralius odos atspalvius visada ir iš bet kokio šaltinio.

 • „Premium Color“ – nepriekaištingos ištobulintos spalvos

  „Premium Color“ – nepriekaištingos ištobulintos spalvos

  „Philips“ sukurta „Premium Color“ technologija apima plačia spalvų paletę, kuri praplečiama 85 % apdorojant 4 trilijonų spalvų. Tokia skyra ir nepriekaištingos sodrios spalvos privers jus pamiršti, kad žiūrite į ekraną.

 • Galingas itin plono televizoriaus atkuriamas garsas

  Galingas itin plono televizoriaus atkuriamas garsas

  Plona televizoriaus konstrukcija ir galingas atkuriamas garsas. Iki šiol tai buvo neįmanoma. Mes perkūrėme viską, kad tai taptų tikrove. Mes pašalinome priekines groteles, kad aiškus garsas sklistų be jokių kliūčių. Siekdami užtikrinti garsiakalbių saugą juos kūrėme iš patvarių medžiagų ir panaudojome galingą neodimio magnetą. Prie strategiškoje vietoje sumontuoto žemųjų dažnių garsiakalbio pridėjome dvigubus ir trigubus žiedus.

 • Apdailos akcentai – televizoriai, kurie puikiai atrodo ir veikia

  Namai perteikia jūsų stilių. Mūsų dizaineriai renkasi subtilias, rafinuotas spalvas ir kokybiškas apdailas, tokias kaip šlifuotas chromas, todėl mūsų televizoriai sklandžiai įsilies į jūsų būsto interjerą.

 • Geometrinis sprendimas – kampu pakreiptas centrinis stovas

  Kampu pakreiptam centriniam stovui pasirinkome modernią itin blizgią sidabrinę apdailą, o tada pratęsėme jį itin plonu kampu pakreiptu kaklu ir sukūrėme televizoriaus dizainą, kuris puikiai tiks kiekviename šiuolaikiniame interjere.

 • „Visible sound“ išraiška suteikia galimybę mėgautis garso grožiu

  Subtili konstrukcija ir galingas atkuriamas garsas. Mėgaukitės puikiais aukštaisiais ir vidutiniaisiais dažniais, kuriuos atkuria pailgojo garsiakalbio įrenginiai. Jūs išgirsite kiekvieną šnibždesį, žingsnį ir grindų girgždesį, todėl nesunku įsivaizduoti pojūčius, kuriuos patirsite regėdami ekrane sprogimą. Pojūčius dar labiau sustiprins nepriekaištingus žemuosius dažnius atkuriantys galiniai garsiakalbiai. Šis televizorius ne tik atkuria kokybišką garsą, bet ir puikiai atrodo.

 • Optimalus kontrastas, spalva ir ryškumas naudojant „HDR Plus“

  „High Dynamic Range Plus“ yra naujasis vaizdo standartas. Perteikiamas kontrastas ir spalvos pakeis jūsų supratimą apie pramogas namuose. Mėgaukitės pojūčiais stebėdami sodrias ir tikroviškas spalvas, kurios tiksliai perteikia turinį. Galutinis rezultatas? Ryškesnės detalės, didesnis kontrastas ir daugiau spalvų nei bet kada anksčiau.

 • Pritaikytas naujas HEVC standartas, kad galėtumėte mėgautis kokybišku 4K

  Pritaikius naują HEVC (H.265) standartą galima mėgautis kokybiškomis 4K raiškos transliacijomis.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.
 • „Android“ programų pasiūla skiriasi pagal šalį. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite vietinėje „Google Play Store“.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Debesies žaidimų pasiūla priklauso nuo žaidimų teikėjų.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • („Philips“) suderinamas tik su tam tikrais „Philips“ leistuvais.
 • „Google Cast“ funkcionalumas priklauso nuo „Google Cast Ready“ programų ir įrenginių. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite „Google Cast“ gaminių puslapyje.
 • „Philips“ televizoriaus nuotolinio valdymo programa ir susijusios funkcijos kiekviename televizoriaus modelyje ir šalyje skiriasi, taip pat priklauso nuo operatoriaus, išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę www.philips.com/TVRemoteapp.
 • „Smart TV“ programos pasiūla priklauso nuo televizoriaus modelio ir šalies. Daugiau informacijos rasite apsilankę www.philips.com/smarttv.
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti