Itin plonas 4K UHD televizorius su „Android™“

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/55pus8601_12/55pus8601_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Itin plonas 4K UHD televizorius su „Android™“

  Itin plonas 4K UHD LED televizorius su „Android“

  Tobulas garsas. Išskirtinio dizaino 8600 serijos iš 4 pusių „Ambilight“ apšviesti stilingi atjungiami garsiakalbiai ir tamsaus chromo detalės atrodo puikiai. „Ultra HD“ ir „Bright Pro“ atkuria itin aiškius vaizdus iš bet kokio šaltinio. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

8600 series Itin plonas 4K UHD televizorius su „Android™“

139 cm (55 in), „4K Ultra HD LED“ televizorius, „Hex Core“, 16 GB ir didinama, Dvigubas imtuvas DVB-T/T2/C/S/S2 55PUS8601/12 Surasti panašius produktus

Itin plonas 4K UHD LED televizorius su „Android“

Su 4 pusių „Ambilight“

 • Ekrano apšvietimo funkcija „Ambilight“ amžiams pakeis televizoriaus žiūrėjimo būdą

  Jei jums namai yra daug daugiau nei vien tik namas, pasirinkite televizorių, su kuriuo namų atmosfera bus šiltesnė ir jaukesnė. Nuostabus „Ambilight“ apšvietimas sustiprina pojūčius projektuodamas itin plačiai pasklindančią šviesą iš keturių televizoriaus ekrano pusių ant greta esančios sienos. Ekranas atrodo platesnis, jums patogiau žiūrėti, o televizorius tarsi sklando ore. Spalvos, dinamiškumas ir jaudulys persikels iš ekrano į jūsų kambarį ir suteiks išskirtinių mėgavimosi televizija pojūčių.

 • 4K „Ultra HD“ – skiriamoji geba, kokios jums dar neteko matyti

  „Ultra HD“ televizorius atkuria 4 kartus detalesnį vaizdą nei įprasti „Full HD“ televizoriai. Atkuriantis daugiau nei 8 milijonų pikselių ir išsiskiriantis unikalia „Ultra Resolution“ konvertavimo technologija, šis televizorius leis jums mėgautis ryškesniais vaizdais, kad ir koks būtų originalus turinys. Mėgaukitės ryškesniu vaizdu, stipresniais pojūčiais, didesniu kontrastingumu, sklandžiais natūraliais judesiais ir nepriekaištingu detalumu.

 • Su „Android“ ir „Hex Core“ mėgaukitės išskirtine „Ultra HD“ kokybe

  „Android“ galia, puikiai suderinta su „Hex Core“ apdorojimu – transliuokite „Ultra HD“ kokybės „YouTube“ filmus be vargo. Televizoriuje su įdiegta „Android“ sistema galėsite naršyti, atidaryti programas ir leisti vaizdo įrašus greitai, intuityviai ir smagiai.

 • „Google Play“ parduotuvė ir „Philips“ programų galerija: žvelkite giliau

  „Google Play“ parduotuvė ir „Philips“ programų galerija: žvelkite giliau

  „Google Play“ parduotuvė ir „Philips“ programų galerija perkelia jus už tradicinių TV programų ribų į didelę filmų, TV, muzikos, programų ir žaidimų galeriją internete. 16 GB didinama atmintis reiškia, kad turite daugybę vietos visam mėgstamam turiniui saugoti ir įdiegti dar daugiau programų.

 • Braukite, rašykite tekstą, kalbėkite ir ne tik – tikrai išmani sąveika

  Braukite, rašykite tekstą, kalbėkite ir ne tik – tikrai išmani sąveika

  Sukūrėme naujus nuotolinio valdymo pultelius, kuriuos smagu naudoti susiejus su „Android“ televizoriais. Įveskite tekstą naudodami „Google“ balso funkciją arba visą „Qwerty“ klaviatūrą. Norėdami paleisti programą ištarkite „Open YouTube“ (atidaryti „YouTube“). Naudodamiesi jutikline braukimo klaviatūrą persikelkite per šeimos nuotraukas. Arba naudokite ją kaip klasikinį nuotolinio valdymo pultą.

 • Jus sužavės 50 W garsas, kurį atkuria 18 garsiakalbių

  Jus sužavės 50 W garsas, kurį atkuria 18 garsiakalbių

  Būkite apsupti nuostabaus garso. Naujoji 8600 serija sujungia dviejų televizoriaus nugarėlėje esančių garsiakalbių galią su 16 mikrogarsiakalbių (esančių kairiajame ir dešiniajame atjungiamuose garsiakalbiuose) ir atkuria sodrų plataus spektro garsą. Žemųjų dažnių garsiakalbis pagamintas iš neodimio – aukščiausios kokybės medžiagos, todėl garsas dar galingesnis, žemieji dažniai dar sodresni ir grynesni, o garsas yra subalansuotas ir geresnės kokybės.

 • Atjungiami garsiakalbiai: pritaikykite garsą savo poreikiams

  Atjungiami pailgi garsiakalbiai turi ploną metalinį korpusą, puoštą šlifuota chromo apdaila. „Philips“ būdinga itin plona ir neįtikėtinai grakšti konstrukcija: juos galima pastatyti į kairę ir į dešinę nuo televizoriaus arba ant papildomai įsigyjamų stovų ir taip sukurti belaidę garso sistemą.

 • Skaitmeninio triukšmo mažinimo funkcija optimizuoja bet kurio šaltinio vaizdą

  Jūsų televizorius – nuostabus įrenginys...tačiau žiūrimo šaltinio turinys gali būti ne toks tobulas. Pažangi DNR technologija analizuoja turinio trūkumus ir nukreipia gaunamą vaizdą viena iš dviejų krypčių. Kokybiško šaltinio vaizdas optimizuojamas iki aukščiausios kokybės ryškumo ir detalumo. Kas vyksta su blogos kokybės šaltiniu? Pirmiausia pašalinami vaizdo trūkumai, o tada yra sulyginami su kokybiško vaizdo dalimis.

 • „Perfect Pixel Ultra HD“: geriausia UHD vaizdo kokybė

  Vadovaudamiesi sukaupta patirtimi vaizdo kokybės srityje, už kurią esame pelnę apdovanojimų, didelės raiškos vaizdui suteikėme visiškai naują veidą. „Pixel Precise Ultra HD“ modulio vaizdo apdorojimo algoritmai visus įvesties vaizdus prieš parodant ekrane konvertuoja į 4K „Ultra HD“ raišką. Rezultatas? Mėgausitės tamsiausia juoda ir šviesiausia balta spalva, sodriomis spalvomis ir natūraliais odos atspalviais bei itin sklandžiu ir ryškiu vaizdu visada ir iš bet kokio šaltinio.

 • Su „DTS Premium Sound“ išgirskite kiekvieną muzikos garsą

  Puikiems televizoriaus garsiakalbiams reikia galingų apdorojimo modulio, kuris išsaugo pradinio garso skaidrumą. „DTS Premium Suite“ leidžia pajusti vartotojams tai, ko jie tikisi iš aukščiausios klasės garso apdorojimo sistemos: įtraukiančio erdvinio garso su giliais ir sodriais žemaisiais dažniais ir krištolo skaidrumo dialogo, klausantis dideliu garsu be jokių svyravimų, nukirpimų ar iškraipymų.

 • Pritaikytas naujas HEVC standartas, kad galėtumėte mėgautis kokybišku 4K

  Pritaikius naują HEVC standartą galima mėgautis kokybiškomis 4K raiškos transliacijomis.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.
 • „Android“ programų pasiūla skiriasi pagal šalį. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite vietinėje „Google Play Store“.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • („Philips“) suderinamas tik su tam tikrais „Philips“ leistuvais.
 • „Google Cast“ funkcionalumas priklauso nuo „Google Cast Ready“ programų ir įrenginių. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite „Google Cast“ gaminių puslapyje.
 • „Philips“ televizoriaus nuotolinio valdymo programa ir susijusios funkcijos kiekviename televizoriaus modelyje ir šalyje skiriasi, taip pat priklauso nuo operatoriaus, išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę www.philips.com/TVRemoteapp.
 • „Smart TV“ programos pasiūla priklauso nuo televizoriaus modelio ir šalies. Daugiau informacijos rasite apsilankę www.philips.com/smarttv.
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti