„Smart LED TV“

  „Smart LED TV“

  Pirmasis pasaulyje kino proporcijų „Smart TV“

  21:9 santykio ypač platus ekranas yra autentiškas filmų formatas, puikiai tinkantis pasinerti į pramogas. Kad nepertraukiamai mėgautumėtės turiniu, yra „Ambilight“, „3D Max“ apdovanojimą laimėjusi vaizdų kokybė ir daugiakrypčio kampo funkcijos. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Cinema 21:9 Platinum Series „Smart LED TV“

147 cm (58 in), Ypač platus, „Full HD 3D Max“ 58PFL9956H/12 Surasti panašius produktus

Pirmasis pasaulyje kino proporcijų „Smart TV“

Su „Ambilight“ ir „Multiview“

 • Naršykite internete su „Multi-view", kol žiūrite televizorių

  Naršykite internete su „Multi-view", kol žiūrite televizorių

  Ypač platus „Cinema 21:9" yra idealus ekranas, norint patogiai mėgautis pasauliniu ryšiu. Su „Multi-view", žiūrėdami futbolą kairėje ekrano pusėje, kartu galite ir naršyti internete dešinėje pusėje ar bendrauti „Twitter". Su „Philips Net TV" galite naudotis interneto turiniu ar paslaugomis vienu mygtuko paspaudimu: vaizdo įrašais, televizija internete, „Twitter" ir kt.! „Net TV“ langą galima atidaryti šalia televizoriaus arba suderinus televizorių kartu su kitu vaizdo įrašo prietaisu. Mažas ekranas gali būti lengvai sukeistas su pagrindine jūsų veikla.

 • Žiūrėkite savo pageidaujamą turinį kaip esate pratę arba 21:9 ekrane

  Žiūrėkite savo pageidaujamą turinį kaip esate pratę arba 21:9 ekrane

  „Cinema 21:9“ formatu galite žiūrėti bet kokio tipo turinį taip kaip norite. Žiūrint mėgstamą programą, „Unique Smart“ formatavimo technologija gali automatiškai pritaikyti bet kokį prie 21:9 ekrano arba galite žiūrėti originaliu formatu - vieno mygtuko paspaudimu - jums rinktis!

 • Tripusė „Ambilight Spectra 3“ technologija sustiprina žiūrėjimo potyrius

  Tripusė „Ambilight Spectra 3“ technologija sustiprina žiūrėjimo potyrius

  Mėgaukitės naujos kokybės vaizdais naudodamiesi „Ambilight Spectra 3“. Ši patentuota „Philips“ technologija dar labiau išplečia ekraną projektuodama iš 3 ekrano galo pusių sklindančią šviesą į šalia esančią sieną. „Ambilight“ šviesos spalvas ir ryškumą automatiškai suderina su vaizdu. Dėl šios prisitaikymo prie sienos funkcijos šviesos spalva puiki, nepaisant jūsų sienos spalvos.

 • „3D Max“ išties įtraukianti „Full HD“ 3D patirtis

  „3D Max“ išties įtraukianti „Full HD“ 3D patirtis

  Būsite sužavėti žiūrėdami 3D filmus savo svetainėje per „3D Max“ akinius. Greitai veikiančio ekrano ir aktyviosios užsklandos akinių derinys užtikrina „Full HD“ raiškos gylį. Dabar galite mėgautis 2D turiniu 3D formatu ir netgi reguliuoti 3D gylį taip, kaip norite. Jei įsigysite „3D Max“ akinius, galėsite žiūrėti 3D filmus per savo televizorių.

 • Didžiulis interneto programų, video įrašų nuomos ir internetinės televizijos pasirinkimas

  Didžiulis interneto programų, video įrašų nuomos ir internetinės televizijos pasirinkimas

  Su „Net TV“ siųskitės filmus tiesiai į savo televizorių iš internetinių filmų nuomos parduotuvių, žiūrėkite mėgstamiausius televizijos kanalus internete ir mėgaukitės gausiu internetinių programų pasirinkimu. Be to, galite naršyti atvirame internete.

 • „Full HD LED Pro“ ryškiausiems pasaulio 3D vaizdams

  „Full HD LED Pro“ ryškiausiems pasaulio 3D vaizdams

  „Full HD LED Pro“ perteikia ypatingą kontrastą ir ryškiausius pasaulio 3D vaizdus. Naudodami apdovanojimus laimėjusį „Philips LED Pro“ mėgaukitės kvapą gniaužiančiais vaizdais ir sunaudokite iki 50 % mažiau energijos! Ploname fono šviesa apšviestame ekrane daugiau kaip 1 000 LED sukuria šviesiausią baltą spalvą ir tamsiausią juodą spalvą. Naudojant galingą „Perfect Pixel HD“ procesorių gaunamas neįtikėtinas vaizdas su ypatingu kontrastu, ryškumu ir gyvomis spalvomis.

 • Valdykite savo televizorių išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar klaviatūra

  Valdykite savo televizorių išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar klaviatūra

  Valdyti savo televizorių pačiu lengviausiu ir patogiausiu būdu. Tiesiog prijunkite belaidę klaviatūrą arba „Smart TV“ valdykite išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

 • Raskite, suplanuokite, įrašykite* ir pristabdykite televizijos laidas

  Raskite, suplanuokite, įrašykite* ir pristabdykite televizijos laidas

  Įrašykite tiesioginę skaitmeninę televiziją į prie „Philips“ televizoriaus prijungtą USB arba pristabdykite turinį, kai tik norėsite padaryti pertraukėlę, kad galėtumėte bet kada jį pažiūrėti toliau. Naudokite elektroninį programų gidą mėgstamiausioms programoms rasti ir paprastai suplanuokite mėgstamiausių programų įrašus. Dabar galite programuoti televiziją pagal savo gyvenimo ritmą.

 • „SimplyShare“ – mėgaukitės nuotraukomis, muzika ir filmais savo televizoriuje

  „SimplyShare“ – mėgaukitės nuotraukomis, muzika ir filmais savo televizoriuje

  Per „SimplyShare“ dalykitės nuotraukomis, muzika ir filmais iš savo išmaniojo telefono, planšetinio ar asmeninio kompiuterio ir mėgaukitės jais dideliame ekrane.

 • 1200Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) neįtikėtinam judesio ryškumui

  1200Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) neįtikėtinam judesio ryškumui

  1200 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) sukuria ypatingą judesio ryškumą, todėl vaizdai yra aiškūs net ir esant greito veiksmo filmams. Naujasis „Philips“ PMR standartas turi puikų greičiausio ekrano atnaujinimo dažnio, „Perfect Motion Rate“ ir unikalios apdorojimo formulės derinį, todėl judesio ryškumas yra nepriekaištingas

 • „Cinema 21:9“ filmo kraštinių santykis be jokių juodų juostų apačioje ir viršuje

  Daugelis televizorių turi 16:9 kraštinių santykį (arba 1.78:1) ir skiriamąją 1080p „Full HD" gebą. Holivudo filmai dažniausiai yra filmuojami daug didesniu 2.39:1 kraštinių santykiu. „Philips" naujieji „Cinema 21:9" televizoriai tobulai atitinka originalų režisierių naudojamą filmo formato 21:9 (2.39:1) kraštinių santykį. Taigi, žiūrėdami bet kokį filmą, galite žiūrėti jį originaliu kraštinių santykiu ir be juodų juostų.

 • „Full HD“ televizoriuje su „Pixel Precise HD“ matysite detales veiksme

  Mėgaukitės neprilygstamu ryškumu ir aiškumu naudodami „Perfect Pixel“ HD procesorių. Kiekvienas vaizdo pikselis pakoreguojamas, kad prisitaikytų prie gretimų pikselių. Tai užtikrina unikalų ryškumo, natūralių detalių, gyvų spalvų, puikaus kontrasto ir sklandaus natūralaus judesio derinį. Švarų ir itin ryškų vaizdą užtikrina artefaktų ir triukšmų aptikimas bei sumažinimas visuose šaltiniuose. 1920 x 1080 pikselių „Full HD“ ekranas perteikia puikų nemirgantį nuostabaus ryškumo vaizdą.

 • Integruota „Wi-Fi“ sistema, kad galima būtų naudoti „Net TV“ ir „Simplyshare“ programas bevieliu būdu

  Mėgaukitės filmais, vaizdais, informacija ir kt. interneto turiniu tiesiai savo televizoriuje bevieliu būdu. Paprasčiausiai prijunkite televizorių prie bevielio namų tinklo vedlio pagalba. Naršykite programas nuotolinio televizoriaus pulto pagalba ir pasirinkite iš didžiulės jų gausos.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

 • 3D televizoriui reikia PTA516 (aktyvios užsklandos akinių), 3D suderinamo šaltinio priedo ir 3D šaltinio.
 • „Net TV“: apsilankykite www.philips.com/smarttv ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas.
 • Wi-Fi medijos jungtys: vaizdo įrašo atkūrimą gali įtakoti kompiuterio greitis ir Wi-Fi pralaidumas. Minimalius rekomenduojamus reikalavimus sistemai rasite www.philips.com/wifimediaconnect. Rodo turinį su sekundės užlaikymu. Gali atsirasti nedideli vaizdo ir garso skirtumai.
 • Tėvai turi stebėti 3D formatą žiūrinčius vaikus ir įsitikinti, kad jie nepatiria jokio pirmiau minėto diskomforto. 3D nerekomenduojama žiūrėti mažesniems kaip 6 metų vaikams, kadangi jų regėjimo sistema dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • 8 dienų EPG, paslauga galima ne visose šalyse
 • USB įrašymas tik skaitmeniniams kanalams iš TV IP bazių elektroninio programų gido (gali būti šalies ir kanalo apribojimai), įrašymai gali būti ribojami transliacijos kopijų apsauga (CI+). Reikalingas interneto ryšys.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Šio televizoriaus tam tikrų detalių sudėtyje, kur technologijos nesiūlo jokių alternatyvų pagal galiojančios Pavojingų medžiagų direktyvos išimties sąlygas, yra švino.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti