Itin plonas 4K UHD tel. su „Android™“ sistema

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/65pus9809_12/65pus9809_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Itin plonas 4K UHD tel. su „Android™“ sistema

  Itin plonas 4K UHD LED televizorius su „Android™“ sistema

  Tieskite raudoną kilimą: „Philips“ 9800 serijos televizoriai su „Android™“ sistema užtikrina geriausią „Ultra HD“ vaizdo kokybę ir neprilygstamą kontrastą. Belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis ir 4 pusių „Ambilight“ sustiprina kino teatro kokybės įspūdį. Kukurūzų spragėsiai nepridedami. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

9800 series Itin plonas 4K UHD tel. su „Android™“ sistema

164 cm (65 in), „4K Ultra HD LED“ televizorius, Šeši branduoliai, Dvigubas imtuvas DVB-T/T2/C/S/S2 65PUS9809/12 Surasti panašius produktus

Itin plonas 4K UHD LED televizorius su „Android™“ sistema

4 pusių „Ambilight“

 • 4 pusių „Ambilight“ – įsivaizduokite šviesa žaižaruojantį televizorių

  4 pusių „Ambilight“ – įsivaizduokite šviesa žaižaruojantį televizorių

  Jei jums namai yra daug daugiau nei vien tik namas, pasirinkite televizorių, su kuriuo namų atmosfera bus šiltesnė ir jaukesnė. Nuostabus „Ambilight“ apšvietimas sustiprina pojūčius projektuodamas itin plačiai pasklindančią šviesą iš keturių televizoriaus ekrano pusių ant greta esančios sienos. Ekranas atrodo platesnis, jums patogiau žiūrėti, o televizorius tarsi sklando ore. Spalvos, dinamiškumas ir jaudulys persikels iš ekrano į jūsų kambarį, o žiūrėjimo pojūčiai bus dar labiau jaudinantys, intensyvūs ir įtraukiantys.

 • 4K „Ultra HD“ – skiriamoji geba, kokios jums dar neteko matyti

  4K „Ultra HD“ – skiriamoji geba, kokios jums dar neteko matyti

  Mėgaukitės televizija kitaip, nei tai darėte iki šiol – keturis kartus didesnė raiška nei tradicinių „Full HD“ televizorių. 3840 x 2160 pikselių raiška suteikia galimybę atkurti ištobulintą ir natūralų vaizdą – tai langas į naują pasaulį.

 • Visuotinai pripažintas „Micro Dimming Premium“ – nepakartojamas kontrastas

  Visuotinai pripažintas „Micro Dimming Premium“ – nepakartojamas kontrastas

  Stulbinamas kontrastas bet kokioje šviesoje. „Philips Micro Dimming Premium“ padeda atkurti sodresnę juodą spalvą ir šviesesnę baltą, nes panaudojus išmanų algoritmą vaizdas išsamiai išanalizuojamas, o tada atitinkamai sureguliuojamas LED apšvietimas. Taigi galite mėgautis neįtikėtinu kontrastu, ryškumu ir jaudinančia vaizdo kokybe – ir dieną, ir naktį.

 • Belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis – pajuskite aukščiausios kokybės garsą

  Belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis – pajuskite aukščiausios kokybės garsą

  Pajauskite garso galią. Pridėjome belaidį „Ultra Bass“ žemųjų dažnių garsiakalbį, kad žiūrėjimo pojūčiai būtų dar didesni. 50 W garantuoja galingą garsą, kuris transformuoja supančią kambario erdvę. Garsiakalbis yra belaidis ir pakankamai plonas, todėl jį galite pastatyti po sofa ar prie sienos ir bet kur namuose mėgautis tikrai užburiančiu garsu.

 • „Google Play™“ parduotuvė – pasaulis jūsų rankose

  „Google Play™“ parduotuvė – pasaulis jūsų rankose

  Pasijuskite tarsi vaikas saldainių parduotuvėje. Mėgaukitės plačiu programų, žaidimų ir kitų gėrybių asortimentu „Google Play™“ parduotuvėje, pvz., „Chrome™“ naršykle, „YouTube™“, „Google“ filmais, „Google“ muzika, socialinių tinklų programomis ir t. t. – visa tai jūsų televizoriuje su „Android™“.

 • Dvigubas imtuvas – žiūrėkite ar įrašykite daugiau nei vieną programą

  Dvigubas imtuvas – žiūrėkite ar įrašykite daugiau nei vieną programą

  Niekada nebesiginčykite dėl to, ką žiūrėti. Naudodami dvigubą televizoriaus imtuvą galite žiūrėti mėgstamą serialą ir futbolo rungtynes tuo pačiu metu. Naudodamiesi dviguba įrašymo funkcija galite žiūrėti vieną programą ir tuo pačiu metu įrašyti kitą, todėl visada turėsite ką žiūrėti vėliau.

 • Apdailos akcentai – televizoriai, kurie puikiai atrodo ir veikia

  Namai atspindi jūsų stilių. Mūsų dizaineriai renkasi subtilias, rafinuotas spalvas ir apdailas, kurias derina su natūraliomis, kokybiškomis medžiagomis, todėl mūsų televizoriai sklandžiai įsilies į jūsų būsto interjerą.

 • „Perfect Pixel Ultra HD“ – atraskite pritrenkiamą vaizdo kokybę

  Vadovaudamiesi sukaupta patirtimi vaizdo kokybės srityje, už kurią esame pelnę apdovanojimų, didelės raiškos vaizdui suteikėme visiškai naują veidą. „Pixel Precise Ultra HD“ modulio vaizdo apdorojimo algoritmai visus įvesties vaizdus prieš parodant ekrane konvertuoja į 4K „Ultra HD“ raišką. Todėl nesvarbu, ar žiūrite interneto vaizdo įrašus, ar originalų UHD turinį, „Philips“ atkuriami vaizdai bus išskirtinai ryškūs, sklandūs, raiškūs, spalvingi ir kontrastingi.

 • 1 200 Hz PMR „Ultra HD“ – išskirtinai sklandūs vaizdai

  Kas gali būti smagiau nei žaisti įtraukiančius žaidimus, žiūrėti sporto varžybas ar veiksmo filmus „Ultra HD“ televizoriuje. Šiame „Philips“ televizoriuje įdiegta 1 200 Hz „Perfect Motion Rate Ultra“ sistema, todėl veiksmo scenos atkuriamos „Ultra HD“ raiška itin sklandžiai ir galima mėgautis kvapą gniaužiančiais vaizdais.

 • Nukreipkite, įveskite, kalbėkite arba naudokitės gestais – tikrai išmani sąveika

  Valdyti televizorių dar niekada nebuvo taip lengva ir smagu. Mūsų visiškai intuityvus nuotolinio valdymo pultas turi visus įprastus privalumus, tokius kaip spartieji mygtukai, nukreipimo ir pelės spustelėjimo funkcija, klaviatūra kitoje pusėje ir ne tik. Norite sumažinti garsą? Mostelėkite ranka (nuotolinio valdymo pultas nebūtinas!), ir integruota kamera atpažins jūsų judesį bei atitinkamai sureguliuos garsą. Nenorite naudoti klaviatūros? Kalbėkite į nuotolinio valdymo pultą ir stebėkite rezultatą ekrane! Tikrai išskirtinė patirtis.

 • Nuo programų iki „Cloud TV“: dar daugiau interneto pramogų

  Įsivaizduokite vis didėjantį išmaniųjų programų asortimentą televizoriuje. Nuo „YouTube“ iki muzikos, vaizdo įrašų pagal pageidavimą ir dar daugiau. Tik jūs patys galite pasirinkti, kurias programas pridėsite skydelyje. Norite dar? Išbandykite „Cloud TV“. Šimtai tarptautinių kanalų – tai puikus būdas žiūrėti mėgstamas TV laidas ir sužinoti, kas populiaru kitoje pasaulio pusėje. „Cloud Explorer“ suteikia prieigą prie „Dropbox™“. Čia galite peržiūrėti (ir bendrinti) mėgstamas nuotraukas ir vaizdo įrašus dideliame ekrane.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „Philips“ televizoriaus nuotolinio valdymo programa ir susijusios funkcijos kiekviename televizoriaus modelyje ir šalyje skiriasi, taip pat priklauso nuo išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę www.philips.com/TV.
 • Žymeklio funkcija priklauso nuo naudojamos „Smart TV“ programos.
 • „Android“ programų pasiūla skiriasi pagal šalį. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite vietinėje „Google Play Store“.
 • Jeigu naudojate „Smart TV“, apsilankykite www.philips.com/TV ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.
 • „Android“, „Google Play“ ir kiti ženklai yra „Google Inc.“ prekių ženklai.
 • Tėvai turi stebėti 3D formatą žiūrinčius vaikus ir įsitikinti, kad jie nepatiria jokio pirmiau minėto diskomforto. 3D nerekomenduojama žiūrėti mažesniems kaip 6 metų vaikams, kadangi jų regėjimo sistema dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.
 • („Philips“) suderinamas tik su tam tikrais „Philips“ leistuvais.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti