Pakabinamas apšvietimas

  Pakabinamas apšvietimas

  Giving light a new experience

  Žavėkitės grynomis, tyromis linijomis ir elegantišku geometriniu paprastumu, kuriuo pasižymi šis septintojo dešimtmečio retro šviestuvas su kruopščiai apgalvotu moderniu elementu – ekstremaliomis futuristinėmis proporcijomis, kurios tapo įmanomos tik dėl naujausių apšvietimo technologijų.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Giving light a new experience

 • Išsklaidyta šviesa

  Išsklaidyta šviesa

  Kambarį apšvies šilta balta šviesa, kuri džiugins jus savo funkcionalumu ir galimybe prisidėti prie aplinkos tausojimo. Toks apšvietimas puikiai tinka bendrosios paskirties patalpoms apšviesti.

 • Šviesos intensyvumas reguliuojamas naudojant šviesos ryškumo reguliatorių-jungiklį

  Šviesos intensyvumas reguliuojamas naudojant šviesos ryškumo reguliatorių-jungiklį

  Daugelyje LED naudojančių „Philips“ šviestuvų šviesos ryškumas yra reguliuojamas, vadinasi, jų skleidžiama šviesa gali būti prislopinta naudojant ryškumo reguliatorių-jungiklį. Galimybė reguliuoti ryškumą visuomet būna nurodyta ant produkto pakuotės arba dėžėje esančiame produkto naudojimo vadove. Daugelį LED naudojančių „Philips“ šviestuvų galima pritemdyti naudojant kabinamus ryškumo reguliatorius (komplekte su gaminiu nepateikiama). Šie reguliatoriai yra pritaikyti prie elektroninių (talpos) transformatorių ir pagrindinių LED įtaisų. „Philips“ atliko atitikties bandymus su daugybe sieninių apšvietimo stiprumo reguliatorių. Suderinamų reguliatorių sąrašą rasite tarp atsisiuntimų ir pagalbos skyrelyje.

 • Itin ilgas naudojimo laikas

  Itin ilgas naudojimo laikas

  Patikimas šviesos šaltinis. LED naudojantys „Philips“ šviestuvai pasižymi ilgaamžiškumu – ne mažiau kaip 20 000 val. (arba 20 metų, jei laikysite juos įjungtus vidutiniškai 3 val. per dieną, o jungsite / išjungsite ne mažiau kaip 13 000 kartų). Malonu žinoti, kad jums neteks nerimauti dėl lempos taisymo ar keitimo, o namai bus puikiai ir jaukiai apšviesti.

 • Didelės galios LED

  Didelės galios LED

  LED modulis yra unikalus „Philips“ sprendimas – sintetiniame ir aliuminio korpuse panaudoti 3 LED. Ši technologija užtikrina optimalų šviesos srautą ir 100 % vientisą šviesos spalvą.

 • Sutaupo iki 80 % energijos

  Sutaupo iki 80 % energijos

  „Philips“ šviestuvuose naudojama LED apšvietimo technologija padeda sutaupyti nemažai elektros energijos (7,5 W modulis skleidžia 350 liumenų šviesą). Todėl kiekvienas toks šviestuvas naudoja mažiau energijos ir leidžia sumažinti sąskaitas už elektrą bei tausoti aplinką. Jei norite namų apšvietimo sistemos, kuri naudotų mažiau elektros, užtikrintų tinkamą apšvietimą ir šiuolaikiškai atrodytų, ieškokite „Philips“ produktų su LED technologija.

 • Šiltai baltas šviesos efektas

  Šiltai baltas šviesos efektas

  Naujausia LED technologija garantuoja galimybę apšviesti namus šilta balta šviesa. „Philips“ pristatė naujausią galingų LED kartą, skleidžiančių šiltą baltą šviesą, kurios spalvinė temperatūra yra 2 700 K. Ši naujovė kilstelėjo mūsų šviestuvus į kitą lygmenį, kuriame elegantiška šviestuvų išorė ir galimybė kurti norimą nuotaiką nereiškia silpno apšvietimo ar didžiulių energijos sąnaudų.

 • Reguliuojamas aukštis

  Reguliuojamas aukštis
 • Aukšta šviesos kokybė ir galingas šviesos srautas

  7,5 W modulis skleidžia tokį pat šviesos srautą, kaip 40 W kaitinamoji lemputė (350 liumenų).

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti