Stalo lempa

  Stalo lempa

  Giving light a new experience

  Plonas ir glotnus, šis poliruoto natūralaus akmens formos stalinis šviestuvas apšviečia erdvę šiltai baltos šviesos spinduliais. Unikalus meno dirbinys jūsų namuose.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Giving light a new experience

 • Išsklaidytos šiltai baltos šviesos efektas

  Išsklaidytos šiltai baltos šviesos efektas

  Šioje lempoje naudojamos pačios naujausios energiją taupančių lempučių „Philips“ technologijos siekiant, kad šviesa būtų šilta ir natūrali. Jos skleidžiama šviesa apšvies kambarį malonia balta šviesa, todėl galėsite mėgautis funkcionalumu ir galimybe tausoti aplinką. Skleidžiama šviesa puikiausiai tiks bendrajam apšvietimui.

 • Itin ilgas naudojimo laikas

  Itin ilgas naudojimo laikas

  Patikimas šviesos šaltinis. „Philips“ LED lemputės pasižymi ilgaamžiškumu – ne mažiau kaip 20 000 val. (arba 20 metų, jei laikysite jas įjungtas vidutiniškai 3 val. per dieną, o jungsite / išjungsite ne mažiau kaip 13 000 kartų). Naudojant „Philips“ LED lemputes neteks nerimauti dėl lempos taisymo ar keitimo, o namai bus puikiai ir jaukiai apšviesti.

 • Aukšta šviesos kokybė ir galingas šviesos srautas

  Aukšta šviesos kokybė ir galingas šviesos srautas

  7,5 W LED šviesos modulis skleidžia tokį pat šviesos srautą, kaip 40 W kaitinamoji lemputė (350 liumenų). Taupykite energiją, bet naudokite galingą šviesos srautą.

 • Didelės galios šviesos diodas

  Didelės galios šviesos diodas

  LED modulis yra unikalus „Philips“ sprendimas – sintetiniame ir aliuminio korpuse panaudoti 3 LED. Ši technologija užtikrina optimalų šviesos srautą ir 100 % vientisą šviesos spalvą.

 • Turi įjungimo / išjungimo jungiklį

  Turi įjungimo / išjungimo jungiklį

  Naudodamiesi į lempą įmontuotu mygtuku, galite lengvai įjungti ir išjungti šviesą.

 • Sutaupo iki 80 % energijos

  Sutaupo iki 80 % energijos

  „Philips“ šviestuvuose naudojama LED apšvietimo technologija padeda sutaupyti nemažai elektros energijos (7,5 W modulis skleidžia 350 liumenų šviesą). Todėl kiekvienas toks šviestuvas naudoja mažiau energijos ir leidžia sumažinti sąskaitas už elektrą bei tausoti aplinką. Jei norite namų apšvietimo sistemos, kuri naudotų mažiau elektros, užtikrintų tinkamą apšvietimą ir šiuolaikiškai atrodytų, ieškokite „Philips“ produktų su LED technologija.

 • Montavimo metu galima pasirinkti šviesos spalvą

  Montavimo metu galima pasirinkti šviesos spalvą

  Kas sakė, kad negalite pasirinkti LED apšvietimo spalvos? Šiuose šviestuvuose galima pritaikyti sau baltą atspalvį: montuodami šviestuvą galite pasirinkti savo mėgstamą šviesos spalvą nuo šiltai baltos iki šaltai baltos. Galimi 4 šviesos atspalviai: 2 500, 2 700, 3 100 ir 3 450 K. Daugelyje šviestuvų, nustačius šviesos spalvą, galima reguliuoti apšvietimo ryškumą naudojant sieninį ryškumo reguliatorių (reikia įsigyti atskirai).

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti