Nuotolinis valdymas

  Nuotolinis valdymas

  Sukurkite momentinį apšvietimą

  Naudodami šį intuityvų nuotolinio valdymo pultą, galite valdyti visus „LivingAmbiance“ prietaisus. Sukurkite norimą atmosferą, reguliuodami šviestuvų (visų kartu ar atskirai) šviesos ryškumą ar keisdami spalvas. Tada spustelėkite mygtuką, kad išsaugotumėte norimas apšvietimo nuostatas.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Sukurkite momentinį apšvietimą

Vienas nuotolinio valdymo pultas visiems šviestuvams

 • Sukurkite ir išsaugokite 3 mėgstamiausias šviesos scenas

  Sukurkite ir išsaugokite 3 mėgstamiausias šviesos scenas

  Parinkite mėgstamus nustatymus šiam šviestuvui arba keliems šviestuvams iš karto. Pasirinkite mėgstamą (-as) spalvą (-as) (taip pat ir pritemdymo bei soties lygį). Norėdami jį išsaugoti, palaikykite nuspaudę vieną apšvietimo variantų mygtuką.

 • Valdykite visus „LivingAmbiance“ šviestuvus vienu pulteliu

  Visi „LivingAmbiance“ produktai veikia vienu metu naudojant tą patį intuityvų nuotolinio valdymo pultelį, kuriuo galite reguliuoti apšvietimo ryškumą ar keisti lempų skleidžiamą spalvą – kiekvienos atskirai arba visų vienu metu – naudodami bet kurį pasirinktą derinį. Peržiūrėkite dėžutėje ar ant gaminio esančią informaciją, kad sužinotumėte, kurie gaminiai gali veikti kartu. „SmartLink“ logotipas reiškia, kad gaminys yra tinkamas naudoti su kitais „SmartLink“ gaminiais.

 • Nustatykite kiekvieną apšvietimą atskirai arba naudodami bet kokią kombinaciją

  Prijungę šviestuvus prie pultelio, keiskite jų spalvą, sumažinkite ryškumą arba reguliuokite spalvotos šviesos intensyvumą, taip pat pritemdykite baltą šviesą. Galite visus reguliuoti kartu arba kiekvieną atskirai.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti