Kištukas

  Kištukas

  Sukurkite momentinį apšvietimą

  Ryški balta šviesa – kad galėtumėte skaityti. Šiltesnis atspalvis – žaisti su vaikais. Norint namuose įkurdinti „LivingAmbiance“, jums nereikės keisti šviestuvų. Tiesiog pridėkite šį kištuką, ir jie veiks kartu su kitais „LivingAmbiance“ produktais.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Sukurkite momentinį apšvietimą

 • Nustatykite kiekvieną apšvietimą atskirai arba naudodami bet kokią kombinaciją

  Nustatykite kiekvieną apšvietimą atskirai arba naudodami bet kokią kombinaciją

  Prijungę prie kitų „Philips LivingAmbiance“ gaminių galėsite keisti spalvą, reguliuoti ryškumą, pakoreguoti spalvotų šviestuvų intensyvumą ar pritemdyti baltą šviesą skleidžiančius šviestuvus.

 • Valdykite šį ir kitus „Philips SmartLink“ gaminius vienu pulteliu

  Valdykite šį ir kitus „Philips SmartLink“ gaminius vienu pulteliu

  Visi „LivingAmbiance“ produktai veikia vienu metu naudojant tą patį intuityvų nuotolinio valdymo pultelį, kuriuo galite reguliuoti apšvietimo ryškumą ar keisti lempų skleidžiamą spalvą – kiekvienos atskirai arba visų vienu metu – naudodami bet kurį pasirinktą derinį. Peržiūrėkite dėžutėje ar ant gaminio esančią informaciją, kad sužinotumėte, kurie gaminiai gali veikti kartu. „SmartLink“ logotipas reiškia, kad gaminys yra tinkamas naudoti su kitais „SmartLink“ gaminiais.

 • Bet kurį baltos šviesos šviestuvą prijunkite prie „LivingAmbiance“ nuotolinio valdymo pultelio

  Įkiškite šviestuvo „LivingWhites“ kištuką tarp savo lempos ir lizdo sienoje ir šviestuvas veiks su kitais „LivingAmbiance“ gaminiais. Taip galėsite valdyti namuose turimą šviestuvą naudodami „LivingAmbiance“ nuotolinio valdymo pultelį ir prijungti jį prie kitų „LivingAmbiance“ gaminių. Nuo šiol galite paversti turimą šviestuvą aplinkos akcentu! Dėmesio: šviestuvas, kurį prijungsite prie „LivingWhites“ kištuko, negali turėti jutiklinio ryškumo reguliatoriaus.

 • Pritemdykite baltos šviesos šviestuvą naudodami nuotolinį pultelį

  Šviestuvą galite pritemdyti naudodami „LivingAmbiance“ nuotolinio valdymo pultelį. Patikrinkite, ar šviestuve yra įsukta reguliuojamo ryškumo lemputė.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti