Nuotraukų rėmelis

  Nuotraukų rėmelis

  Pasidalykite prisiminimais

  Kiek skaitmeninių nuotraukų guli paslėptų jūsų kompiuteryje? Naudodami „Philips PhotoFrame™“ jas matysite, jomis dalysitės, jas tvarkysite ir atgaivinsite prisiminimus. Paprasčiausias būdas pasidalyti prisiminimais – pateikti jas peržiūrai užtikrinant puikią skaitmeninę kokybę. Tam kompiuterio nereikia. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nuotraukų rėmelis

17, 8 cm (7 in) LCD, 16:9 kraštinių santykis 7FF3FPW/00 Surasti panašius produktus

Pasidalykite prisiminimais

 • „SmartContrast“: neįtikėtinai sodrios juodos detalės

  „SmartContrast“: neįtikėtinai sodrios juodos detalės

  „SmartContrast“ yra „Philips“ technologija, analizuojanti jūsų rodomą turinį, automatiškai koreguojanti spalvas ir kontroliuojanti foninio apšvietimo intensyvumą, – taip pagerinamas kontrastingumas, kad būtų geriausiai išgaunami tamsūs atspalviai žiūrint skaitmenines nuotraukas, filmus ar žaidžiant žaidimus. Kai pasirenkamas ekonomiškas režimas, kontrastingumas ir foninis apšvietimas pritaikomas tinkamam kasdieniam darbui ir minimalioms energijos sąnaudoms.

 • „imagen“ sukuria ryškias ir gyvas spalvas

  „imagen“ yra išskirtinė „Philips“ nuotraukų apdorojimo technologija, kuri automatiškai analizuoja nuotraukas, kad galėtų pakoreguoti spalvas ir suderinti optimalų kontrastingumą: „imagen“ atskiria spalvas apsaugodama nuo spalvų susiliejimo, koreguoja šviesumo pasiskirstymą suteikdama vaizdui kontrastingumo ir pataiso gama reikšmes užtikrindama spalvų tikslumą.

 • Suteikite naujo žavesio seniems prisiminimams su „RadiantColor“

  „RadiantColor“ yra išskirtinė „Philips“ technologija, rodanti mažesnes nuotraukas optimaliu 4:3 santykiu, ji praplečia spalvą į neužpildytus ekrano kraštus, pašalina juodas juostas ir kraštinių santykio iškraipymą.

 • Pasigėrėkite koliažais: pateikite keletą nuotraukų viename lange

  Tai skaidrių peržiūros efektas, pateikiantis nuotraukas koliažo forma. Jis automatiškai ir atsitiktinai sujungia nuotraukas kartu, kad išvengtų nepatrauklaus rėmo, atsirandančio rodant mažesnes už ekrano matmenis nuotraukas.

 • Peržiūrėkite USB atmintinėje esančias nuotraukos be kompiuterio

  USB jungtis leis lengvai peržiūrėti ir parodyti draugams nuotraukas, įrašytas USB atmintinėje.

 • Intuityvi vartotojo sąsaja, 5 klavišų klaviatūra – galėsite lengvai naršyti ir valdyti įrenginį

  Vartotojo sąsaja turi minimalų mygtukų skaičių, aiškų ir intuityvų aiškinamąjį tekstą ir grafiką bei logiškai suformuotą ekrano meniu, kuris padės intuityviai, be vargo ir ilgo mokymosi mėgautis visomis gaminio savybėmis.

 • Automatinis ekrano įjungimas / išjungimas nustatytu laiku, kad būtų taupoma energija

  Laikmatis įjungia/išjungia „PhotoFrame“ pasirinktu laiku, sumažinant energijos suvartojimą ir saugant mūsų aplinką bei sutaupant iki vienos trečiosios „PhotoFrame“ energijos kaštų.

 • Automatinis nuotraukų orientavimas parinks stačią arba gulsčią režimą

  Automatinis gulsčio / stačio formato atpažinimas naudoja jutiklį, kuris atpažįsta nuotraukų rėmelio padėtį ir rodo kiekvieną nuotrauką tinkamu režimu.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti