Itin plonas „Smart TV“ LED televizorius

  Itin plonas „Smart TV“ LED televizorius

  Apdovanojimus pelnęs vaizdo perteikimas

  Mėgaukitės nepriekaištingu ir ryškiu vaizdu pasirinkę „Philips“ 9000 serijos „Ultra HD“ televizorių. Mūsų „Ultra HD Pixel“ modulis naudoja šešių branduolių procesorių, todėl atkuriamas itin ryškus „Ultra HD“ ir „Full HD“ raiškos turinio vaizdas. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

9000 series Itin plonas „Smart TV“ LED televizorius

213 cm (84 in), „Easy 3D“, DVB-T/T2/C/S/S2 84PFL9708S/12 Surasti panašius produktus

Apdovanojimus pelnęs vaizdo perteikimas

„Ultra HD“ LED televizorius su „Ambilight“

 • 900 Hz „Perfect Motion Rate Ultra“ – „Ultra HD“ judesių aiškumui

  Kad vaizdo judesys atrodytų tikslus, sklandus ir natūralus, „Philips“ sukūrė PMR – savo standartą judančio vaizdo ryškumui matuoti. „Perfect Motion Rate“ yra bendras mūsų unikalaus vaizdo apdorojimo, kadrų per sekundę skaičiaus ir kiekvieno kadro atnaujinimo dažnio, tobulų pritemdymo galimybių ir foninio apšvietimo technologijų rezultatas. Didesnis PMR skaičius atitinka didesnį kontrastingumą ir aiškesnius judesius, o jums tai reiškia puikios kokybės vaizdą.

 • 3 pusių „Ambilight“ XL technologija pagerina žiūrimą vaizdą

  Kadangi televizoriuje įdiegta ši patentuota „Philips“ technologija, ekranas atrodys žymiai platesnis, o vaizdai labiau įtraukiantys, suprojektavus plačią šviesos juostą iš trijų televizoriaus ekrano šonų ant greta esančios sienos. Spalvos automatiškai reguliuojasi ir prisitaiko prie vaizdo ekrane. Dėl šios prisitaikymo prie sienos funkcijos šviesos spalva puikiai dera prie vaizdo ekrane, nepaisant sienos spalvos. Galite pakoreguoti vaizdą naudodami įvairius nustatymus, atitinkančius jūsų žiūrėjimo poreikius.

 • „Smart TV“ – interneto pramogų pasaulis

  Atraskite sritis, nusidriekiančias už tradicinės televizijos ribų. Nuomokitės ir siųskitės filmus, vaizdo įrašus, žaidimus ir dar daugiau tiesiogiai į savo televizorių iš internetinių vaizdo įrašų parduotuvių. Žiūrėkite mėgstamus interneto televizijos kanalus ir mėgaukitės interneto programų gausa naudodamiesi „Smart TV“. Bendraukite su šeima ir draugais per „Skype™“ arba socialinius tinklus. Arba... tiesiog naršykite internete!

 • Programa „MyRemote“ – valdykite televizorių telefonu arba planšetiniu kompiuteriu

  Naudodami vieną paprastą programą be nuotolinio valdymo pulto galite valdyti televizorių ir įrašyti programas. Paverskite savo planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną universaliu nuotolinio valdymo pultu su visomis tikro nuotolinio valdymo pulto funkcijomis ir tokiomis papildomomis kaip teksto įvedimas. Įjungus „SimplyShare“ funkciją turinys nusiunčiamas tiesiai į jūsų televizorių. Žiūrėkite skaitmeninę televiziją savo įrenginiuose naudodami „Wi-Fi smart screen“. Mėgstamų programų daugiau nepraleisite, nes naudodami „MyRemote“ įrašymo funkciją programas galėsite įrašyti nebūdami namuose. Tiesiog peržiūrėkite televizijos TV programų gido turinį ir pasirinkite, kurias laidas norite įrašyti ir žiūrėti vėliau. Išmanus „Smart TV“ tikrai vertas išmanios programos.

 • „Wi-Fi Miracast™“ – dubliuokite savo įrenginiuose rodomą vaizdą televizoriuje

  Žiūrėkite, ką norite, kur norite ir kada norite. Persiųskite įrenginyje rodomą turinį ir žiūrėkite jį dideliame ekrane. Dalykitės nuotraukomis iš išmaniojo telefono, nešiojamojo kompiuterio ekrano ir t. t. Paprasta nustatyti ryšį, o ši technologija veikia su daugeliu įrenginių.

 • Apdailos akcentai – televizoriai, kurie puikiai atrodo ir puikiai veikia

  Jūsų namai perteikia jūsų stilių. Štai kodėl savo dizaine renkamės subtilias, rafinuotas spalvas ir apdailas, suderintas su autentiškomis kokybiškomis medžiagomis, tokiomis kaip aliuminis ir plienas, todėl mūsų televizoriai sklandžiai įsilies į jūsų interjerą.

 • Integruotu „Wi-Fi“ lengvai prisijungsite prie interneto

  Integruotu „Wi-Fi“ lengvai prisijungsite prie interneto

  Su „Philips Smart TV“ televizoriuje integruotu „Wi-Fi“ galite greitai ir lengvai prisijungti prie namų tinklo, kuriame galite naudotis įvairiausiu turiniu ar belaidžiu būdu dalytis informacija savo namuose.

 • Nuotolinio valdymo pultas su klaviatūra ir žymekliu – daugiau valdymo nei kada nors anksčiau

  Nuotolinio valdymo pultas su klaviatūra ir žymekliu – daugiau valdymo nei kada nors anksčiau

  Mūsų visiškai intuityvus nuotolinio valdymo pultas turi visus įprastus privalumus, tokius kaip žymeklio klavišai, garso valdymo ir spartieji mygtukai. O jeigu norite daugiau, paprasčiausiai paspaudę ir laikydami klavišą OK galite lengvai naršyti. Žymeklis veikia kaip pelė, kuria galite nurodyti, spustelėti ir lengvai slinkti ekrane. Apverskite šį nuotolinio valdymo pultą – ir kitoje pusėje rasite visą klaviatūrą, kuria lengvai galėsite rašyti tekstą! Svarbiausia, kad mūsų išmanusis nuotolinio valdymo pultas turi giroskopinius jutiklius ir žino, kuri pusė viršuje, todėl rašydami tekstą galite nesirūpinti, kad netyčia perjungsite kanalą.

 • „Ultra HD“ raiška garantuoja itin ryškų vaizdą

  Mėgaukitės televizija kitaip nei tai darėte iki šiol – 4 kartus didesnė raiška nei tradicinių „Full HD“ televizorių. 3840 x 2160 pikselių raiška suteikia galimybę atkurti ištobulintą ir natūralų vaizdą – tai langas į naują pasaulį.

 • „Ultra Pixel HD“ – apdovanojimą pelniusi vaizdo kokybės technologija

  Vadovaudamiesi sukaupta patirtimi vaizdo kokybės srityje, už kurią esame pelnę apdovanojimų, didelės raiškos vaizdui suteikėme visiškai naują veidą. PQ vaizdo apdorojimo algoritmai, kurie naudojami „Ultra Pixel HD“ modulyje, konvertuoja vaizdo įvestį į „Ultra HD“ raišką ir parodo jį ekrane. Todėl nesvarbu, ar žiūrite vaizdo įrašus internete, ar „Ultra HD“ turinį, visada galėsite mėgautis išskirtiniu „Ultra HD“ ryškumu, kurį jums dovanoja „Philips“.

 • „Skype™“ programa, kad galėtumėte lengvai skambinti ir naudotis vaizdo skambučiais savo televizoriuje

  Atraskite naują skambinimo būdą ir dalykitės įspūdžiais su jums svarbiais žmonėmis, kad ir kur jie būtų. Televizoriuje naudodami „Skype™“ balso ir vaizdo skambučių funkciją, skambinkite iš savo svetainės. Tiesiog prie televizoriaus prijunkite „Philips“ televizoriaus kamerą (pridedamą perkant) ir patogiai įsitaisę ant sofos mėgaukitės puikia vaizdo ir garso kokybe.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

 • Tėvai turi stebėti 3D formatą žiūrinčius vaikus ir įsitikinti, kad jie nepatiria jokio pirmiau minėto diskomforto. 3D nerekomenduojama žiūrėti mažesniems kaip 6 metų vaikams, kadangi jų regėjimo sistema dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • „HbbTV“, „Multiroom“ klientui ir serveriui, „Netflix“ bei „myRemote“ programai reikia atnaujinti programinę įrangą.
 • Programa „MyRemote“ ir susijusios funkcijos skiriasi skirtinguose televizorių modeliuose ir skirtingose šalyse, o taip pat priklauso nuo išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę: www.philips.com/TV.
 • Jeigu naudojate „Smart TV“, apsilankykite www.philips.com/TV ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.
 • Suderinamumas priklauso nuo „Android 4.2“ arba vėlesnės versijos „WiFi Miracast“ sertifikavimo. Daugiau informacijos rasite savo įrenginio dokumentacijoje.
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti