Tornado

Spiralės formos taupioji lemputė

  Tornado

  Spiralės formos taupioji lemputė

  Mažiausia, ryškiausia energiją taupanti lemputė

  „Tornado“ yra naujausia ir galingiausia „Philips“ energiją taupanti lemputė. Ši puiki, maža energijos taupytoja yra itin kompaktiška, skleidžia daugiau šviesos ir sutaupo iki 81 % energijos. O puikiausia tai, kad ji tiks beveik kiekvienam šviestuvui jūsų namuose! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Tornado Spiralės formos taupioji lemputė

8 W (42 W), Įprastas cokolis, Šalta dienos šviesa 871016321154110 Surasti panašius produktus

Mažiausia, ryškiausia energiją taupanti lemputė

Mažas dydis, didelės galimybės

 • Itin stipraus šviesos srauto lemputė

  Šių „Philips“ lempučių šviesos srautas yra stipresnis nei daugelio standartinių taupiųjų lempučių. Ji išspinduliuoja didžiulį kiekį šviesos, kurios jums reikia skaitant mėgstamą knygą ar padedant vaikams atlikti namų darbus.

 • Iki 12 metų eksploatavimo trukmė

  Šiuolaikinės technologijos užtikrina, kad lemputės veiktų ilgiau nei standartinės lemputės. 12 metų veikimo trukmė suteikia galimybę viena tokia lempute pakeisti 12 standartinių lempučių. Taigi jos sutaupo pinigų ir veikia ilgiau – vienus metus po kitų. Veikimo trukmė apskaičiuota vertinant, kad lemputė vidutiniškai naudojama po 2,7 val. per dieną arba 1 000 val. per metus. Šiam vidurkiui įtakos turi naudojimas skirtingais metų laikais (tamsią žiemą ir šviesią vasarą), orų sąlygos (saulėtos ir tamsios lietingos dienos) ir patalpa, kurioje naudojama lemputė (trumpas naudojimas vonioje ar ilgas naudojimas svetainėje).

 • Taupo energiją ir pinigus – iki 81 % mažesnės sąnaudos

  Ši lemputė sutaupo iki 81 % energijos, palyginti su standartine lempute. Ją įsigyti apsimoka, be to, ji ne vienerius metus taupys jūsų pinigus. Taigi sumažinkite savo mokesčius už elektros energiją ir pradėkite taupyti dabar.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Beveik neįmanoma, kad lemputės sudaužymas kaip nors paveiks jūsų sveikatą. Jei sudužo lemputė, 30 min. vėdinkite patalpą, tada surinkite lemputės dalis, geriausiai – mūvėdami pirštines. Šias dalis įdėkite į sandarų plastikinį maišelį ir nuvežkite jas į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Nenaudokite siurblio.
 • * Su kompaktiškomis fluorescencinėmis lemputėmis turi būti elgiamasi, kaip su specialiosiomis atliekomis – jos turi būti nuvežtos į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Europos apšvietimo prietaisų pramonė sukūrė infrastruktūrą, kuri gali perdirbti gyvsidabrį ir kitus metalus, stiklą ir kt.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti