Tornado

Spiralė

  Tornado

  Spiralė

  Mažiausia energiją taupanti lemputė

  „Tornado“ yra naujausia ir galingiausia „Philips“ energiją taupanti lemputė. Ši puiki, maža energijos taupytoja yra itin kompaktiška, skleidžia daugiau šviesos ir sutaupo iki 85 % energijos. O puikiausia tai, kad ji tiks beveik kiekvienam šviestuvui jūsų namuose! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Tornado Spiralė

5 W (25 W), Gaubtelis, Šiltai balta spalva 871016321427610 Surasti panašius produktus

Mažiausia energiją taupanti lemputė

Didelis ryškumas

 • Ilgas tarnavimo laikas

  Ilgas tarnavimo laikas

  Vidutiniškai mūsų lemputės įjungiamos 2,7 val. per dieną ir 1 000 val. per metus. Faktinės lempučių degimo valandos priklauso nuo sezono (žiema ar vasara), nuo oro sąlygų (saulėta ar apniukusi lietinga diena) ir kambario, kuriame naudojama lemputė (vonia ar svetainė). Šios energiją taupančios lemputės užteks 8 000 val., taigi – 8 metams.

 • Anglies (dvideginio) pėdsakas

  Energijos taupymo įtaisai mažina energijos sąnaudas buityje, todėl ne tik gaunate mažesnes sąskaitas už sunaudotą elektros energiją, bet ir sumažinate anglies dvideginio (CO2), kurį jūsų elektros tiekimo įmonė išskiria į atmosferą, kiekį. Tik visi kartu galime išsaugoti šią planetą ir pasiekti, kad joje gyventi būtų saugu.

 • Didelės galios ir dar mažesnė nei esamos lemputės

  Mūsų mažiausia taupioji lemputė yra tokia pat maža kaip ir standartinės lemputės. Dabar galite sutaupyti energijos ir pinigų, tačiau apšvietimo kokybė visiškai nenukentės.

 • Taupykite elektros energiją nuo tos akimirkos, kai paspausite jungiklį

  Visos taupiosios „Philips“ LED lemputės elektros energiją pradeda taupyti nuo tos akimirkos, kai jas įjungiate. Per visą savo veikimo laiką jos vartojama mažiau kW energijos, todėl sąskaitos už elektrą bus mažesnės. Energijos sąnaudos priklauso nuo lemputės tipo ir technologijų.

 • Visam ryškumui pasiekti užtenka vos kelių sekundžių

  Pamirškite laukimą, kol lemputė pasieks visą savo našumą. Tai jums garantuoja mūsų greitai įsižiebiančios efektyviai energiją naudojančios lemputės.

 • Galite tikėti tuo, kas rašoma ant „Philips“ pakuotės

  „Philips“ vykdo savo pažadus dėl LED lempučių efektyvumo. Galite tikėti, tuo kas rašoma ant „Philips“ pakuotės apie šviesos srautą, veikimo trukmę ir galingumą, prilygstantį kaitrinėms lemputėms.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti