Circular

Žiedinė taupioji lemputė

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8711500315274/8711500315274_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Circular

  Žiedinė taupioji lemputė

  Tikrai efektyvi apvalioji lemputė

  „Philips“ apvalios specialios paskirties taupiosios lemputės yra ypatingos formos. Dėl nedidelio aukščio jos telpa ankštose vietose, bet skleidžia daugiau šviesos. Sutaupo iki 80 % energijos ir išlaidų. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Circular Žiedinė taupioji lemputė

24 W (118 W), E27, Šiltai balta, Nepritemdoma 8711500315274 Surasti panašius produktus

Tikrai efektyvi apvalioji lemputė

Puiki šviesos sklaida

 • Sutaupo iki 80 % energijos

  Sutaupo iki 80 % energijos

  Ši lemputė naudoja iki 80 % mažiau energijos lyginant su tradicinėmis lemputėmis, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

 • Ilga eksploatacija – veikia iki 6 metų

  Ilga eksploatacija – veikia iki 6 metų

  „Philips“ taupiosios lemputės sukurtos šviesti ilgai. Eksploatacijos trukmė iki 6 metų padės išvengti erzinančio ir brangaus lempučių keitimo ir leis taupyti energiją metai po metų.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

 • Beveik neįmanoma, kad lemputės sudaužymas kaip nors paveiks jūsų sveikatą. Jei sudužo lemputė, 30 min. vėdinkite patalpą, tada surinkite lemputės dalis, geriausiai – mūvėdami pirštines. Šias dalis įdėkite į sandarų plastikinį maišelį ir nuvežkite jas į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Nenaudokite siurblio.
 • * Su kompaktiškomis fluorescencinėmis lemputėmis turi būti elgiamasi, kaip su specialiosiomis atliekomis – jos turi būti nuvežtos į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Europos apšvietimo prietaisų pramonė sukūrė infrastruktūrą, kuri gali perdirbti gyvsidabrį ir kitus metalus, stiklą ir kt.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti