Softone

Įprasta forma

  Softone

  Įprasta forma

  Maloni ir švelni aplinkos šviesa

  Jokios ryškios ir nemalonios šviesios, „Softone“ taupo energiją ir užtikrina švelnią šviesą, kuri yra malonesnė akims. Galima rinktis apšvietimą, kuris tinka įvairioms patalpoms bei progoms. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Softone Įprasta forma

16 W (75 W), Įprastas cokolis, Šiltai balta spalva 871150066267510 Surasti panašius produktus

Maloni ir švelni aplinkos šviesa

Sukuria nuotaiką atitinkančią aplinką

 • Anglies (dvideginio) pėdsakas

  Energijos taupymo įtaisai mažina energijos sąnaudas buityje, todėl ne tik gaunate mažesnes sąskaitas už sunaudotą elektros energiją, bet ir sumažinate anglies dvideginio (CO2), kurį jūsų elektros tiekimo įmonė išskiria į atmosferą, kiekį. Tik visi kartu galime išsaugoti šią planetą ir pasiekti, kad joje gyventi būtų saugu.

 • Taupykite elektros energiją nuo tos akimirkos, kai paspausite jungiklį

  Visos taupiosios „Philips“ LED lemputės elektros energiją pradeda taupyti nuo tos akimirkos, kai jas įjungiate. Per visą savo veikimo laiką jos vartojama mažiau kW energijos, todėl sąskaitos už elektrą bus mažesnės. Energijos sąnaudos priklauso nuo lemputės tipo ir technologijų.

 • Galite tikėti tuo, kas rašoma ant „Philips“ pakuotės

  „Philips“ vykdo savo pažadus dėl LED lempučių efektyvumo. Galite tikėti, tuo kas rašoma ant „Philips“ pakuotės apie šviesos srautą, veikimo trukmę ir galingumą, prilygstantį kaitrinėms lemputėms.

 • Gali būti šiltos šviesos (2700 K)

  „Philips“ lemputės yra ir šiltos šviesos (2700 K), kuri prilygsta kaitrinių lempučių šviesai. Lemputės temperatūra matuojama kelvinais (K).

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti