Genie

Pailgos formos

  Genie

  Pailgos formos

  Puiki investicija

  Ši lempa atsipirks per pirmuosius metus ir toliau tik mažins sąskaitas. Ji maža, tad namuose tilps ten, kur jums reikia papildomos šviesos. Nenuostabu, kad tai populiariausiai parduodama lempa Europoje! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Genie Pailgos formos

11 W (60 W), Įprastas cokolis, Šalta dienos šviesa 871150080111110 Surasti panašius produktus

Puiki investicija

Kokybiška šviesa kompaktiškoje lemputėje

 • Ilgai tarnauja

  Ilgai tarnauja

  Vidutiniškai mūsų lemputės įjungiamos 2,7 val. per dieną ir 1 000 val. per metus. Faktinės lempučių degimo valandos priklauso nuo sezono (žiema ar vasara), nuo oro sąlygų (saulėta ar apniukusi lietinga diena) ir kambario, kuriame naudojama lemputė (vonia ar svetainė). Šios energiją taupančios lemputės užteks 8 000 val., taigi – 8 metams.

 • Taupykite elektros energiją nuo tos akimirkos, kai paspausite jungiklį

  Visi „Philips“ energijos taupymo įtaisai taupo elektros energiją nuo tos akimirkos, kaip pasukate jungiklį. Per jų eksploatavimo laiką sunaudojama mažiau kW, todėl sąskaitos už elektros energiją būna mažesnės. Energijos sąnaudos priklauso nuo lemputės tipo ir technologijų.

 • Anglies (dvideginio) pėdsakas

  Energijos taupymo įtaisai mažina energijos sąnaudas buityje, todėl ne tik gaunate mažesnes sąskaitas už sunaudotą elektros energiją, bet ir sumažinate anglies dvideginio (CO2), kurį jūsų elektros tiekimo įmonė išskiria į atmosferą, kiekį. Tik visi kartu galime išsaugoti šią planetą ir pasiekti, kad joje gyventi būtų saugu.

 • Galite tikėti tuo, kas rašoma ant „Philips“ pakuotės

  „Philips“ vykdo pažadus dėl lempučių našumo. Galite tikėti, tuo kas rašoma ant „Philips“ pakuotės apie šviesos srautą, švietimo trukmę ir galingumą, prilygstantį kaitinamosioms lemputėms.

 • Visam ryškumui pasiekti užtenka vos kelių sekundžių

  Pamirškite laukimą, kol lemputė pasieks visą savo našumą. Tai jums garantuoja mūsų greitai įsižiebiančios efektyviai energiją naudojančios lemputės.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti