Genie

Pailgos formos energiją taupanti lemputė

  Genie

  Pailgos formos energiją taupanti lemputė

  Maža, galinga, nuostabi šviesa

  Ši „Philips“ lemputė atsipirks per pirmuosius metus ir toliau tik mažins sąskaitas. Ji maža, tad namuose tilps ten, kur jums reikia papildomos šviesos. Nenuostabu, kad tai perkamiausia energiją taupanti lemputė Europoje! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Genie Pailgos formos energiją taupanti lemputė

5 W, Šiltai balta, E27 sriegis 871150080117310 Surasti panašius produktus

Maža, galinga, nuostabi šviesa

Pinigus taupanti aukštos kokybės lemputė, kompaktiškas dizainas

 • Taupo energiją ir pinigus – iki 80 % mažesnės sąnaudos

  Ši lemputė sutaupo iki 80 % energijos, palyginti su standartine lempute. Ją įsigyti apsimoka, be to, ji ne vienerius metus taupys jūsų pinigus. Taigi sumažinkite savo mokesčius už elektros energiją ir pradėkite taupyti dabar.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Beveik neįmanoma, kad lemputės sudaužymas kaip nors paveiks jūsų sveikatą. Jei sudužo lemputė, 30 min. vėdinkite patalpą, tada surinkite lemputės dalis, geriausiai – mūvėdami pirštines. Šias dalis įdėkite į sandarų plastikinį maišelį ir nuvežkite jas į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Nenaudokite siurblio.
 • * Su kompaktiškomis fluorescencinėmis lemputėmis turi būti elgiamasi, kaip su specialiosiomis atliekomis – jos turi būti nuvežtos į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Europos apšvietimo prietaisų pramonė sukūrė infrastruktūrą, kuri gali perdirbti gyvsidabrį ir kitus metalus, stiklą ir kt.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti