Genie

Pailgos formos energiją taupanti lemputė

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8711500802576/8711500802576_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Genie

  Pailgos formos energiją taupanti lemputė

  Maža, galinga, nuostabi šviesa

  Ši „Philips“ lazdelės formos taupioji lemputė atsipirks per pirmuosius metus ir toliau tik mažins sąskaitas. Ji pakankamai maža, kad tilptų į daugumą šviestuvų, ir skleidžia šaltą, ryškią šviesą bet kurioje vietoje jūsų namuose. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Genie Pailgos formos energiją taupanti lemputė

11 W (50 W), E14 cokolis, Šalta dienos šviesa 8711500802576 Surasti panašius produktus

Maža, galinga, nuostabi šviesa

Kompaktiška konstrukcija, kokybiška ir ryški šviesa

 • Ryški šviesa, kompaktiška konstrukcija

  Ryški šviesa, kompaktiška konstrukcija

  Ši „Philips“ taupioji lemputė yra pakankamai maža, kad tilptų visur, kur namuose reikia ryškios šviesos. Idealiai tinka siauriems šviestuvams.

 • Sutaupo iki 80 % energijos

  Sutaupo iki 80 % energijos

  Ši lemputė naudoja iki 80 % mažiau energijos lyginant su tradicinėmis lemputėmis, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

 • Ilga eksploatacija – veikia iki 10 metų

  Ilga eksploatacija – veikia iki 10 metų

  „Philips“ taupiosios lemputės sukurtos ilgam. Eksploatacijos trukmė iki 10 metų padės išvengti erzinančio ir brangaus lempučių keitimo ir leis taupyti energiją metai po metų.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

 • Beveik neįmanoma, kad lemputės sudaužymas kaip nors paveiks jūsų sveikatą. Jei sudužo lemputė, 30 min. vėdinkite patalpą, tada surinkite lemputės dalis, geriausiai – mūvėdami pirštines. Šias dalis įdėkite į sandarų plastikinį maišelį ir nuvežkite jas į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Nenaudokite siurblio.
 • * Su kompaktiškomis fluorescencinėmis lemputėmis turi būti elgiamasi, kaip su specialiosiomis atliekomis – jos turi būti nuvežtos į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Europos apšvietimo prietaisų pramonė sukūrė infrastruktūrą, kuri gali perdirbti gyvsidabrį ir kitus metalus, stiklą ir kt.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti