Softone Globe

Apvali taupioji lemputė

  Softone Globe

  Apvali taupioji lemputė

  Maloni ir švelni dekoratyvinė šviesa

  Gaublio formos dizainas dera su jos skleidžiama ŠILTAI ŠVELNIA šviesa, kurioje galite atsipalaiduoti namų aplinkoje. Malonu vien pagalvojus, kad šia „Philips“ energiją taupančia lempute galėsite taupyti pinigus 10 metų. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Softone Globe Apvali taupioji lemputė

9 W, Šiltai balta, E27 sriegis 871150083012845 Surasti panašius produktus

Maloni ir švelni dekoratyvinė šviesa

Gaublio formos lemputė papildys jūsų šviestuvo dizainą

 • Taupo energiją ir pinigus – iki 80 % mažesnės sąnaudos

  Ši lemputė sutaupo iki 80 % energijos, palyginti su standartine lempute. Ją įsigyti apsimoka, be to, ji ne vienerius metus taupys jūsų pinigus. Taigi sumažinkite savo mokesčius už elektros energiją ir pradėkite taupyti dabar.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Beveik neįmanoma, kad lemputės sudaužymas kaip nors paveiks jūsų sveikatą. Jei sudužo lemputė, 30 min. vėdinkite patalpą, tada surinkite lemputės dalis, geriausiai – mūvėdami pirštines. Šias dalis įdėkite į sandarų plastikinį maišelį ir nuvežkite jas į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Nenaudokite siurblio.
 • * Su kompaktiškomis fluorescencinėmis lemputėmis turi būti elgiamasi, kaip su specialiosiomis atliekomis – jos turi būti nuvežtos į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Europos apšvietimo prietaisų pramonė sukūrė infrastruktūrą, kuri gali perdirbti gyvsidabrį ir kitus metalus, stiklą ir kt.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti