Tornado

Spiralės formos taupioji lemputė

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718291117209/8718291117209_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Tornado

  Spiralės formos taupioji lemputė

  Išskirtinis šviesumas ir ryškios spalvos

  „Philips Tornado“ taupiosios lemputės skleidžia itin ryškią šviesą, dėl kurios spalvos atrodo dar ryškesnės. Kadangi ši spiralinė taupioji lemputė kompaktiškos konstrukcijos, ji tilps beveik visur ir iki 10 metų taupys energiją bei pinigus. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Tornado Spiralės formos taupioji lemputė

12 W (58 W), E14, Šalta dienos šviesa, Nepritemdoma 8718291117209 Surasti panašius produktus

Išskirtinis šviesumas ir ryškios spalvos

Aktyviai, energingai atmosferai

 • Išskirtinis ryškumas ir efektyvumas

  Išskirtinis ryškumas ir efektyvumas

  Didesnis ryškumas paprastai susijęs su didesnėmis energijos sąnaudomis. Bet naudodami „Philips“ taupiąsias lemputes, galite džiaugtis ryškia, jėgų suteikiančia šviesa bei taupyti energiją ir pinigus. Tobulai tinka darbo zonoms apšviesti (namuose) biuruose ar kitoje vietoje, kurioje reikia daugiau šviesos.

 • Sutaupo iki 80 % energijos

  Sutaupo iki 80 % energijos

  Ši lemputė naudoja iki 80 % mažiau energijos lyginant su tradicinėmis lemputėmis, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

 • Ilga eksploatacija – veikia iki 10 metų

  Ilga eksploatacija – veikia iki 10 metų

  „Philips“ taupiosios lemputės sukurtos ilgam. Eksploatacijos trukmė iki 10 metų padės išvengti erzinančio ir brangaus lempučių keitimo ir leis taupyti energiją metai po metų.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

 • Beveik neįmanoma, kad lemputės sudaužymas kaip nors paveiks jūsų sveikatą. Jei sudužo lemputė, 30 min. vėdinkite patalpą, tada surinkite lemputės dalis, geriausiai – mūvėdami pirštines. Šias dalis įdėkite į sandarų plastikinį maišelį ir nuvežkite jas į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Nenaudokite siurblio.
 • * Su kompaktiškomis fluorescencinėmis lemputėmis turi būti elgiamasi, kaip su specialiosiomis atliekomis – jos turi būti nuvežtos į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Europos apšvietimo prietaisų pramonė sukūrė infrastruktūrą, kuri gali perdirbti gyvsidabrį ir kitus metalus, stiklą ir kt.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti