Softone

Taupioji lemputė sietynui

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718291658177/8718291658177_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Softone

  Taupioji lemputė sietynui

  Mėgaukitės švelnesne šviesa

  Ši „Philips Softone“ taupioji lemputė skleidžia švelnią, šiltą šviesą, kuri nevargina akių. Skirta jaukiai nuotaikai sukurti. Per 10 metų eksploatacijos ši taupioji lemputė taupys jūsų pinigus ir gražiai papildys šviestuvus. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Softone Taupioji lemputė sietynui

7 W (30 W), E14, Šiltai balta, Nepritemdoma 8718291658177 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės švelnesne šviesa

Sukurkite šiltą ir viliojančią atmosferą

 • Atrodo kaip standartinė sietyno lemputė

  Atrodo kaip standartinė sietyno lemputė

  Šioje lemputėje derinama energijos tapymo technologija ir elegantiška, tradicinė išvaizda. Ji puikiai tinka bendram namų apšvietimui ir gražiai papildo šviestuvus.

 • Švelni, akių nevarginanti šviesa

  Švelni, akių nevarginanti šviesa

  „Philips Softone“ serijos taupiosios lemputės skleidžia švelnią, išsklaidytą šviesą, puikiai tinkančią bendrajam namų apšvietimui. Pasirinkite reikiamą spalvinę temperatūrą pageidaujamai atmosferai sukurti.

 • Sutaupo iki 80 % energijos

  Sutaupo iki 80 % energijos

  Ši lemputė naudoja iki 80 % mažiau energijos lyginant su tradicinėmis lemputėmis, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

 • Ilga eksploatacija – veikia iki 10 metų

  Ilga eksploatacija – veikia iki 10 metų

  „Philips“ taupiosios lemputės sukurtos ilgam. Eksploatacijos trukmė iki 10 metų padės išvengti erzinančio ir brangaus lempučių keitimo ir leis taupyti energiją metai po metų.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Beveik neįmanoma, kad lemputės sudaužymas kaip nors paveiks jūsų sveikatą. Jei sudužo lemputė, 30 min. vėdinkite patalpą, tada surinkite lemputės dalis, geriausiai – mūvėdami pirštines. Šias dalis įdėkite į sandarų plastikinį maišelį ir nuvežkite jas į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Nenaudokite siurblio.
 • * Su kompaktiškomis fluorescencinėmis lemputėmis turi būti elgiamasi, kaip su specialiosiomis atliekomis – jos turi būti nuvežtos į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Europos apšvietimo prietaisų pramonė sukūrė infrastruktūrą, kuri gali perdirbti gyvsidabrį ir kitus metalus, stiklą ir kt.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti