LED

Žvakutės forma

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696573853/8718696573853_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  LED

  Žvakutės forma

  Sukurta pastebėti

  Jūsų pamėgtos ir pažįstamos formos. Dėl pažangiausios LED energiją taupančios technologijos suvartoja 80 % mažiau energijos palyginti su įprastomis lemputėmis ir tarnauja dešimt kartų ilgiau. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LED Žvakutės forma

2 W (25 W), E14, Šiltai balta, Nepritemdoma 8718696573853 Surasti panašius produktus

Sukurta pastebėti

Puikiai atrodo tiek įjungta, tiek išjungta

 • Sužinokite apie apšvietimą

  Sužinokite apie apšvietimą

  Spalvinė temperatūra: šviesa gali turėti skirtingas spalvines temperatūras, nurodomas kelvinais (K). Lemputės, kurių vertė kelvinais maža, skleidžia šiltą, jaukesnę šviesą, o tos lemputės, kurių vertė kelvinais didesnė, šviečia šalta, energijos suteikiančia šviesa. CRI: spalvos indeksas (CRI) naudojamas apibūdinti šviesos šaltinio poveikį sukuriamai spalvai. Natūralios saulės šviesos CRI yra 100. „Philips“ LED lempučių CRI visada didesnis nei 80, todėl matomos tikros ir natūralios spalvos.

 • Tikras kaip kaitinamosios lempos, šiltai baltas apšvietimas

  Tikras kaip kaitinamosios lempos, šiltai baltas apšvietimas

  Šios lemputės spalvos temperatūra yra 2700 K, ji padeda sukurti šiltą, ramią atmosferą, idealia tinkančią atsipalaiduoti. Ši 2700 K šviesa idealiai tinka namų apšvietimo projektams

 • Panaši forma ir dydis kaip kaitinamosios žvakės formos lemputės

  Panaši forma ir dydis kaip kaitinamosios žvakės formos lemputės

  Šiuolaikiniam apšvietimui pritaikyta, energiją taupanti standartinė LED žvakės formos lemputė, pasižyminti gražios formos dizainu ir įprastais matmenimis. Puikus, ilgalaikis pakaitalas tradicinėms žvakės formos kaitinamosioms lemputėms.

 • Ilgalaikės lemputės – naudojamos iki 15 metų

  Ilgalaikės lemputės – naudojamos iki 15 metų

  Kadangi naudojimo trukmė yra iki 15000 val., mažiau vargsite dažnai keisdami apšvietimo lemputes ir mėgausitės idealiu apšvietimo sprendimu daugiau nei 15 metų.

 • Geriau piniginei ir planetai

  Geriau piniginei ir planetai

  Dėl LED technologijos sutaupoma iki 80 % energijos, palyginti su standartinėmis lemputėmis. Todėl jos apsimoka ir kasmet sutaupote pinigų. Jos taip pat padeda saugoti gamtą.

 • idealiai tinka dekoratyvinėms instaliacijoms

  idealiai tinka dekoratyvinėms instaliacijoms

  Modernus apšvietimas su „Philips“ LED žvakės formos lemputėmis, skirtomis naudoti dekoratyvinėse instaliacijose, pvz.:, šviestuvuose, ant lubų kabinamuose ventiliatoriuose, apšvietimo juostose ir apšvietimo stulpų žibintuose.

 • Vintažinis stilius, moderni LED technologija

  Klasikinės LED lemputės yra paremtos standartine LED energijos taupymo technologija. Dabar galite mėgautis retro stiliaus lempute su naujausia technologija ir derančiu vintažiniu dizainu.

Žiūrėti visas specifikacijas

„EcoPassport“ – mūsų ekologiškų gaminių specifikacijų apžvalga

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti