Balta šviesa

  Balta šviesa

  Apšvietimas įvairioms gyvenimo akimirkoms

  Pradėkite naudotis „Philips Hue“ pradžios rinkiniu ir mėgaukitės natūralia balta šviesa bet kuriuo metu, nuo saulėtekio iki saulėlydžio. Valdykite naudodami išmanųjį įrenginį, pridedamą belaidį jungiklį ir junkite prie nešiojamų įrenginių. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Apšvietimas įvairioms gyvenimo akimirkoms

Nuo saulėtekio iki saulėlydžio

 • Nuo šiltai baltos iki šaltos ryškios dienos šviesos

  Nuo šiltai baltos iki šaltos ryškios dienos šviesos

  Susikurkite norimą aplinką pagal nuotaiką ir poreikius, rinkdamiesi švelnią ir natūralią baltą šviesą. Naudodamiesi programėle galėsite nustatyti norimą baltos šviesos atspalvį nuo šaltos energijos suteikiančios šviesos iki raminančios šiltos baltos šviesos. Reguliuokite pagal aplinką. Ne per ryški. Ne per tamsi. Visada tinkama šviesa.

 • Suteikianti energijos, padedanti susikaupti, raminanti ir skaitymui skirta šviesa

  Suteikianti energijos, padedanti susikaupti, raminanti ir skaitymui skirta šviesa

  Šviesa turi įtakos mūsų nuotaikai, veiklai, budrumui ir kasdienybei. Naudodamiesi programėle galite nustatyti optimalų apšvietimą pagal poreikį. „Philips Hue“ suteikia energijos, padeda susikaupti, atsipalaiduoti ir tinka skaitymui. Pritaikoma kasdienei veiklai ir teikia malonumo. Jauskitės kitaip. Jauskitės geriau.

 • Atsibuskite be streso su asmenine saule

  Atsibuskite be streso su asmenine saule

  Ramiai užmikite ir natūraliai atsibuskite bei pradėkite naują dieną. „Philips Hue“ palengvins pabudimą. Palaipsniui intensyvėjanti šviesa leis jums atsibusti natūraliai, tarsi su saule, o ne nuo šaižaus skambančio žadintuvo signalo.

 • Valdykite apšvietimą pagal savo poreikius

  Valdykite apšvietimą pagal savo poreikius

  Sujunkite „Philips Hue“ lemputes su „Bridge“ sąsaja ir mėgaukitės neribotomis galimybėmis. Valdykite apšvietimą išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu naudodami „Philips Hue“ programėlę arba prijunkite jungiklius, kad sistema įjungtų apšvietimą. Nustatykite laikmačius, pranešimus, signalus ir dar daugiau ir išnaudokite visas „Philips Hue“ galimybes.

 • Valdykite naudodami „Philips Hue“ belaidį šviesos intensyvumo reguliatorių

  Valdykite naudodami „Philips Hue“ belaidį šviesos intensyvumo reguliatorių

  Valdykite „Philips Hue“ apšvietimą nesinaudodami išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Naudodamiesi pridedamu belaidžiu jungikliu galite įjungti / išjungti apšvietimą, rinktis iš 4 iš anksto nustatytų apšvietimo nustatymų bei pritemdyti ar paryškinti šviesą. Su „Philips Hue“ programėle galite konfigūruoti reguliatorių ir pridėti mėgstamiausių „Philips Hue“ apšvietimo scenų. Reguliatorius tvirtinamas greitai, lengvai ir be rūpesčių. Tiesiog pritvirtinkite jį pageidaujamoje vietoje naudodami varžtus arba lipnią juostą.

 • Jungiama prie nešiojamų priedų

  Jungiama prie nešiojamų priedų

  Prijunkite „Philips Hue“ nešiojamų priedų ir naudokite kasdienes funkcijas. „Philips Hue“ jau galima sujungti su „Apple Watch“, „Android“ priedais, „Pebble“ ir kitais populiariais sveikatinimo priedais per IFTTT, pvz., „Fitbit“ ir „Jawbone“. Tokiu atveju galėsite įjungti šviesą vos tik prabudę arba prieš pat užmigdami.

 • Suderinama su „Apple HomeKit“ technologija ir „Works With Nest“

  Suderinama su „Apple HomeKit“ technologija ir „Works With Nest“

  „Philips Hue“ jungiama su kitų prekių ženklų gaminiais, kad pajustumėte kitokį gyvenimo būdą. „Friends of Hue“ veikia su jūsų namų sistema. „Philips Hue“ suderinama su „Apple HomeKit“ technologija. Paprašykite „Siri“ įjungti apšvietimą ar iškviesti scenas nepalietę mygtuko arba naudokite trečiųjų šalių programas ir susiekite jas su „Apple HomeKit“ įrenginiais. Taip pat „Philips Hue“ veikia su „Nest“, kad jūsų namai būtų dar išmanesni ir patogesni, ir visai nesvarbu, kur esate jūs.

 • Prijunkite iki 50 „Philips Hue“ lempučių

  Prijunkite iki 50 „Philips Hue“ lempučių

  Prie „Philips Hue Bridge“ sąsajos (pridedama) galite prijungti iki 50 lempučių ir net 7 šviesos srauto reguliatorius. Tiesiog pradėkite naudoti pradžios rinkinius ir pridėkite vis daugiau „Philips Hue“ gaminių. Šviesos intensyvumą galėsite valdyti vienu piršto brūkštelėjimu naudodami „iOS“ ir „Android“ išmaniesiems įrenginiams skirtą intuityviąją „Philips Hue“ programėlę. „Philips Hue“ apšvietimo valdymas paremtas „ZigBee“ technologija, kuri vartoja mažai energijos, yra saugi ir patikima. Sistema nuolat tobulinama, todėl pridedamos naujos funkcijos ir patobulinimai. Programinės ir aparatinės įrangos naujinimai atliekami belaidžiu būdu bei tiesiogiai į jūsų „Philips Hue“ gaminį

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti