-

Balta šviesa

  -

  Balta šviesa

  Apšvietimas įvairioms gyvenimo akimirkoms

  Prijunkite „Philips Hue“ baltos spalvos taškinį apšvietimą prie sistemos ir praturtinkite namus baltos šviesos atspalviais. Šios lemputės šviesa kinta nuo šiltai baltos iki šaltos dienos šviesos, tad su ja lengviau atsibusite, atsipalaiduosite, bus maloniau skaityti, geriau susikoncentruosite ir jausitės energingesni. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Apšvietimas įvairioms gyvenimo akimirkoms

Nuo saulėtekio iki saulėlydžio

 • Lengvai atsibuskite ir užmikite

  Lengvai atsibuskite ir užmikite

  Su „Philips Hue“ lengviau atsikelsite taip, kaip mėgstate, ir pradėsite dieną žvalūs. Šviesa ryškėja palaipsniui taip, kaip kylant saulei, todėl lengviau pabusite savaime vietoj to, kad jus pažadintų garsus žadintuvo garsas. Pradėkite dieną tinkamai. Vakare atpalaiduojanti šiltai balta šviesa padės nusiraminti, atsipalaiduoti ir paruošti kūną geram nakties miegui.

 • Sukurkite jaukumą su nuo šiltai baltos iki šaltai ryškios dienos šviesos kintančiu apšvietimu

  Sukurkite jaukumą su nuo šiltai baltos iki šaltai ryškios dienos šviesos kintančiu apšvietimu

  Nustatykite bet kuriai akimirkai tinkamą apšvietimą ir papuoškite namus nuo šiltai iki šaltai balto kintančiu apšvietimu. Mėgaukitės skirtingais stiliais visus metus, nesvarbu, ar gaivi balta šviesa primena pavasario brizą, šiltai balta šviesa – vasaros saulę, ar ledo šaltumo dienos šviesa – žiemą.

 • Atpalaiduojantis, skaitymo, koncentruotas ir energijos teikiantis apšvietimas

  Atpalaiduojantis, skaitymo, koncentruotas ir energijos teikiantis apšvietimas

  Šviesa turi įtakos mūsų nuotaikai ir elgesiui. Su „Philips Hue“ asmeniškai pritaikykite kasdienę rutiną taip, kad mėgautumėtės jos akimirkomis. Praleiskite rytinės kavos gėrimą ir pasiruoškite dienai šviečiant šaltai, ryškiai, baltai dienos šviesai, kuri suteikia energijos kūnui ir protui. Susikoncentruokite šviečiant švelniai ir ryškiai baltai šviesai. Arba ištieskite kojas ir atsipalaiduokite apgaubti švelnios baltos šviesos, kad diena pasibaigtų idealiai.

 • Išmanusis valdymas namuose ir iš jų išvykus

  Išmanusis valdymas namuose ir iš jų išvykus

  Su „Philips Hue iOS“ ir „Android“ programomis galite valdyti apšvietimą nuotoliniu būdu kad ir kur bebūtumėte. Patikrinkite, ar nepamiršote išjungti šviesų išeidami iš namų, ir jas įjunkite, jei ilgai dirbate.

 • Nustatykite laikmačius, kad būtų patogu

  Nustatykite laikmačius, kad būtų patogu

  „Philips Hue“ gali padaryti taip, jog atrodys, kad esate namuose, kai jūsų ten nėra. Tai padarysite naudodami „Philips Hue“ programos planavimo funkciją. Nustatykite, kad šviesos įsijungtų numatytu laiku, tad grįžus namo šviesos bus įjungtos. Netgi galite nustatyti, kad šviesos kambariuose įsijungtų skirtingu metu. Ir žinoma, galite palaipsniui išjungti šviesas vakare, tad niekada nereikės jaudintis dėl neišjungtų šviesų.

 • Pritemdykite nieko nediegdami

  Pritemdykite nieko nediegdami

  Patirkite, kaip užtikrintai sklandžiai temsta šviesos su „Philips Hue“. Ne per ryšku. Ne per tamsu. Tiesiog taip, kaip reikia. Nereikia laidų, elektriko arba montavimo

 • Valdykite savo būdu

  Valdykite savo būdu

  Prijunkite „Philips Hue“ šviesas prie sujungimo ir atraskite neaprėpiamas galimybes. Valdykite šviesas išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje per „Philips Hue“ programą arba prijunkite prie sistemos reguliatorių, kad įjungtumėte šviesas. Nustatykite laikmačius, pranešimus, žadintuvus ir kt., kad galėtumėte pilnai mėgautis naudodami „Philips Hue“. „Philips Hue“ net veikia su „Amazon Alexa“, „Apple Homekit“ ir „Google Home“, kad galėtumėte valdyti apšvietimą balsu.

 • Reikia „Philips Hue“ sujungimo

  Reikia „Philips Hue“ sujungimo

  Prijunkite „Philips Hue“ lemputes prie sujungimo ir valdykite šviesas išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje per „Philips Hue“ programą.

 • Belaidžiu būdu valdoma LED lemputė

  Belaidžiu būdu valdoma LED lemputė

  Ši LED lemputė bus valdoma belaidžiu būdu, jei ją prijungsite prie „Philips Hue“ sujungimo, skirto išmaniai valdyti, arba prie „Philips Hue“ srovės reguliatoriaus.

 • Puikiai prisitaikantis

  Puikiai prisitaikantis

  „Philips Hue“ baltos šviesos GU-10 lemputė puikiai tiks, jei sugalvosite atnaujinti turimus taškinio apšvietimo šviestuvus. Tai išmani, energiją taupanti alternatyva tradicinėms taškinėms halogeninėms lemputėms

 • Pritemdoma tik naudojant su „Philips Hue“ suderinamus prietaisus

  Šis produktas pritemdomas tik tuomet, kai yra prijungtas prie „Philips Hue“ sujungimo arba prie „Philips Hue“ suderinamo prietaiso

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti