LED

Taškinis

  LED

  Taškinis

  Vienas taškinis šviestuvas ir trys šviesos nustatymai

  Kartais jaučiatės taip, tarsi norėtumėte pakeisti aplinką, kad ji atitiktų tai, ką darote. Su „Philips SceneSwitch“ LED šviestuvu galite lengvai keisti nustatymą esamu jungikliu. Tam nereikia įtampos reguliatoriaus arba papildomo įrenginio. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LED Taškinis

4, 5 W, 2, 8 W, 1, 3 W (50 W), GU10, Šiltai balta, Nepritemdoma 8718696598580 Surasti panašius produktus

Vienas taškinis šviestuvas ir trys šviesos nustatymai

Veikia su esamu jungikliu

 • 36º halogeninės šviesos srautas

  36º halogeninės šviesos srautas

  Ši LED kryptinė lemputė, skleidžianti pažįstamą sufokusuotą šviesą, savo išvaizda ir pojūčiais prilygstančią halogeninėms kryptinėms lemputėms, tinka tiek dekoratyviniam, tiek bendrajam apšvietimui.

 • Lempa gali įsiminti paskutinius jūsų naudotus nustatymus

  Lempa gali įsiminti paskutinius jūsų naudotus nustatymus

  Šioje „Scene Switch“ lemputėje yra integruotas atminties lustas, kuris įsimena paskutinį naudotą apšvietimo nustatymą, jei jungiklis būna išjungtas ilgiau nei 6 sek. Jei veiklos pobūdžio dažnai nekeičiate, įjungę šviesą visada galėsite mėgautis mėgstamiausiu apšvietimu.

 • Nereikia ryškumo reguliatoriaus arba papildomos įrangos

  Nereikia ryškumo reguliatoriaus arba papildomos įrangos

  Lengvai ir greitai sukuria įvairų jūsų poreikius ir nuotaikas atitinkantį apšvietimą. Visos technologijos yra integruotos pačioje lemputėje, todėl nereikia ryškumo reguliatorių ar kitokios papildomos įrangos. Tiesiog pakeiskite senąją lemputę „Scene Switch“ lempute ir apšvietimo lygį galėsite keisti naudodamiesi jau esamu sieniniu jungikliu. Gyvenkite patogiai neskirdami tam daug pastangų ir investicijų. Dabar galite lengvai pakeisti apšvietimą, kad jis atitiktų jūsų veiklą arba nuotaiką.

 • Atkurti numatytuosius gamyklinius lempos nustatymus

  Atkurti numatytuosius gamyklinius lempos nustatymus

  Jei naudojamos kelios nebesinchronizuojamos lempos, tiesiog perjunkite jungiklį (įjunkite ir vėl jį išjunkite per 1 sek.) ir atkurkite lempos numatytuosius gamyklinius nustatymus.

 • Trys apšvietimo nustatymai: 2700 K, 2500 K, 2200 K

  Šviesa gali turėti skirtingas spalvines temperatūras, nurodomas kelvinais (K). Lemputės, kurių vertė kelvinais maža, skleidžia šiltą jaukesnę šviesą, o tos lemputės, kurių vertė kelvinais didesnė, šviečia šalta energijos suteikiančia šviesa. Naudodami „Scene Switch“ lemputes lengvai pakeisite funkcionalų apšvietimą natūraliu, jaukiu ir šiltu pritemdytu apšvietimu. Galite rinktis 100 %, 40 % arba 10 % apšvietimo lygį. Prisitaikykite kambario apšvietimą atsižvelgdami į jame vykdomą veiklą ar savo nuotaiką.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti