Softone

Įprasta forma

  Softone

  Įprasta forma

  Maloni ir švelni aplinkos šviesa

  Jokios ryškios ir nemalonios šviesios, „Softone“ taupo energiją ir užtikrina švelnią šviesą, kuri yra malonesnė akims. Galima rinktis apšvietimą, kuris tinka įvairioms patalpoms bei progoms. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Softone Įprasta forma

20 W (100 W), Įprastas cokolis, Šalta dienos šviesa 872790026036610 Surasti panašius produktus

Maloni ir švelni aplinkos šviesa

Sukuria nuotaiką atitinkančią aplinką

 • Anglies (dvideginio) pėdsakas

  Energijos taupymo įtaisai mažina energijos sąnaudas buityje, todėl ne tik gaunate mažesnes sąskaitas už sunaudotą elektros energiją, bet ir sumažinate anglies dvideginio (CO2), kurį jūsų elektros tiekimo įmonė išskiria į atmosferą, kiekį. Tik visi kartu galime išsaugoti šią planetą ir pasiekti, kad joje gyventi būtų saugu.

 • Taupykite elektros energiją nuo tos akimirkos, kai paspausite jungiklį

  Visi „Philips“ energijos taupymo įtaisai taupo elektros energiją nuo tos akimirkos, kaip pasukate jungiklį. Per jų eksploatavimo laiką sunaudojama mažiau kW, todėl sąskaitos už elektros energiją būna mažesnės. Energijos sąnaudos priklauso nuo lemputės tipo ir technologijų.

 • Gali būti šiltos šviesos (2700 K)

  „Philips“ lemputės yra ir šiltos šviesos (2700 K), kuri prilygsta kaitrinių lempučių šviesai. Lemputės temperatūra matuojama kelvinais (K).

 • Galite tikėti tuo, kas rašoma ant „Philips“ pakuotės

  „Philips“ vykdo pažadus dėl lempučių našumo. Galite tikėti, tuo kas rašoma ant „Philips“ pakuotės apie šviesos srautą, švietimo trukmę ir galingumą, prilygstantį kaitinamosioms lemputėms.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti