Master Softone dimmable

Taupioji lemputė

  Master Softone dimmable

  Taupioji lemputė

  Ypatingas pritemdomas komfortas / dizainas ir efektyvumas

  Šioje energiją taupančioje lemputėje suderintas pritemdymas iki 1 %, puikios charakteristikos (ilgesnis eksploatavimo laikas, geresnis įjungimas), švelni šilta šviesa ir tradicinės lemputės dizainas – malonu vien pagalvojus, kad ja taupysite pinigus 20 metų. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Master Softone dimmable Taupioji lemputė

12 W, Šiltai balta, E27 sriegis 872790082518300 Surasti panašius produktus

Ypatingas pritemdomas komfortas / dizainas ir efektyvumas

Pritemdymo galimybė, ilgas eksploatavimas, puiki atmosfera ir efektyvumas

 • Pritemdoma iki 5 %

  Ši konstrukcija leidžia puikiai pritemdyti apšvietimą ir sukurti tinkamą aplinką bet kokiai veiklai, nuo atpalaiduojančios iki dinamiškos aplinkos.

 • Taupo energiją ir pinigus – iki 80 % mažesnės sąnaudos

  Ši lemputė sutaupo iki 80 % energijos, palyginti su standartine lempute. Ją įsigyti apsimoka, be to, ji ne vienerius metus taupys jūsų pinigus. Taigi sumažinkite savo mokesčius už elektros energiją ir pradėkite taupyti dabar.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Beveik neįmanoma, kad lemputės sudaužymas kaip nors paveiks jūsų sveikatą. Jei sudužo lemputė, 30 min. vėdinkite patalpą, tada surinkite lemputės dalis, geriausiai – mūvėdami pirštines. Šias dalis įdėkite į sandarų plastikinį maišelį ir nuvežkite jas į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Nenaudokite siurblio.
 • * Su kompaktiškomis fluorescencinėmis lemputėmis turi būti elgiamasi, kaip su specialiosiomis atliekomis – jos turi būti nuvežtos į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Europos apšvietimo prietaisų pramonė sukūrė infrastruktūrą, kuri gali perdirbti gyvsidabrį ir kitus metalus, stiklą ir kt.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti