Tornado Automatic

Spiralės formos taupioji lemputė

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8727900844481/8727900844481_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Tornado Automatic

  Spiralės formos taupioji lemputė

  Efektyvus šviesos jutiklis

  Ši „Philips“ taupioji lemputė su automatiniu šviesos jutikliu skleidžia ryškią šviesą, kai jos reikia, net ir naudojant lauke. Ši kompaktiška lemputė tilps praktiškai visur ir iki 10-ies metų taupys energiją bei pinigus. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Tornado Automatic Spiralės formos taupioji lemputė

15 W (70 W), E27, Šiltai balta, Nepritemdoma 8727900844481 Surasti panašius produktus

Efektyvus šviesos jutiklis

Automatiškai įsijungia naktį

 • Išskirtinis ryškumas ir efektyvumas

  Išskirtinis ryškumas ir efektyvumas

  Didesnis ryškumas paprastai susijęs su didesnėmis energijos sąnaudomis. Bet naudodami „Philips“ taupiąsias lemputes, galite džiaugtis ryškia, jėgų suteikiančia šviesa bei taupyti energiją ir pinigus. Tobulai tinka darbo zonoms apšviesti (namuose) biuruose ar kitoje vietoje, kurioje reikia daugiau šviesos.

 • Įsijungia automatiškai

  Įsijungia automatiškai

  Šią lemputę su automatiniu šviesos jutikliu ypač paprasta naudoti, todėl ji puikiai tinka erdvėse, kur reikalinga saugi prieiga akimirksniu.

 • Sutaupo iki 80 % energijos

  Sutaupo iki 80 % energijos

  Ši lemputė naudoja iki 80 % mažiau energijos lyginant su tradicinėmis lemputėmis, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

 • Ilga eksploatacija – veikia iki 10 metų

  Ilga eksploatacija – veikia iki 10 metų

  „Philips“ taupiosios lemputės sukurtos ilgam. Eksploatacijos trukmė iki 10 metų padės išvengti erzinančio ir brangaus lempučių keitimo ir leis taupyti energiją metai po metų.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Beveik neįmanoma, kad lemputės sudaužymas kaip nors paveiks jūsų sveikatą. Jei sudužo lemputė, 30 min. vėdinkite patalpą, tada surinkite lemputės dalis, geriausiai – mūvėdami pirštines. Šias dalis įdėkite į sandarų plastikinį maišelį ir nuvežkite jas į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Nenaudokite siurblio.
 • * Su kompaktiškomis fluorescencinėmis lemputėmis turi būti elgiamasi, kaip su specialiosiomis atliekomis – jos turi būti nuvežtos į vietos atliekų surinkimo punktą perdirbti. Europos apšvietimo prietaisų pramonė sukūrė infrastruktūrą, kuri gali perdirbti gyvsidabrį ir kitus metalus, stiklą ir kt.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti